Kurs GIMP zaawansowany • Rabat 20% z kodem: GIMP

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup taniej

Kurs CorelDRAW Praktyczne projekty

Jak tworzyć interesujące projekty w programie CorelDRAW

Ten kurs został zastąpiony nowszym Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji Zobacz nowy kurs

Kurs został stworzony w oparciu o wersję X4, najnowsza, aktualna wersja Corela to X7. Obecnie ten kurs został zastąpiony przez nowy kurs Kurs CorelDRAW – tworzenie ilustracji, który serdecznie polecamy.

Chcesz się nauczyć tworzenia ciekawych projektów w Corelu?

To bardzo proste. W naszym kursie pokażemy Ci jak wykonać aż 30 różnych projektów!

Popatrz na spis rozdziałów oraz obejrzyj zrzuty ekranowe aby przekonać się jakie ciekawe rzeczy można stworzyć w Corelu. Teraz i Ty możesz się tego nauczyć.

Naucz się tworzenia fotomontaży, ikon czy logo. Dowiedz się jak utworzyć kartkę na walentynki oraz jak dodawać do zdjęć różne efekty. Dowiedz się jak tworzyć artystyczne oraz trójwymiarowe rysunki. Opanuj również sposoby tworzenia atrakcyjnego tekstu. To wszystko w jednym kursie!
To czego się nauczysz możesz potem z powodzeniem wykorzystać w swoich własnych projektach.
Dlatego właśnie w kursie poruszamy szereg różnych tematów. Możesz się nauczyć wszystkiego lub po prostu wybrać te tematy które Cię najbardziej interesują. Być może chcesz zaprojektować jakieś logo. Być może chcesz stworzyć jakiś fotomontaż albo wizytówkę. Niezbędną wiedzę bez problemu zdobędziesz z nami. Od Ciebie zależy do czego ją wykorzystasz.

Sam kurs składa się z 30 filmów z komentarzem lektora. To chyba najbardziej skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Po prostu wkładasz płytę z kursem do napędu DVD w swoim komputerze i gotowe! Siedząc wygodnie przed monitorem możesz sobie obejrzeć cały kurs albo po prostu wybrać interesujące Cię rozdziały. Sam decydujesz kiedy i gdzie chcesz się uczyć! Po obejrzeniu filmów możesz już bez problemu powtórzyć pokazane w nich czynności. Każdy film ma oczywiście komentarz lektora, który wyjaśni Ci wszystkie bardziej skomplikowane zagadnienia.

Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Kurs CorelDRAW Praktyczne projekty
Zdjęcie z polaroida 11m 15s Dostęp po zakupie
Kalendarz 9m 17s Dostęp po zakupie
Tworzenie rysunku pudełka 14m 02s Dostęp po zakupie
Tekst wokół obiektu 8m 26s Dostęp po zakupie
Ramka na zdjęcia 4m 00s Dostęp po zakupie
Odbicie lustrzane 6m 04s Dostęp po zakupie
Przycisk na stronę internetową 6m 56s Dostęp po zakupie
Złoty tekst 7m 18s Dostęp po zakupie
Powiększenia fragmentu zdjęcia 7m 55s Dostęp po zakupie
Logo 7m 35s Dostęp po zakupie
Siatka z przezroczystością 5m 57s Dostęp po zakupie
Szybkie kadrowanie 8m 25s Dostęp po zakupie
Mozaika 8m 58s Dostęp po zakupie
Efekt perspektywy 12m 43s Dostęp po zakupie
Ikony 11m 17s Dostęp po zakupie
Efekt 3D 5m 47s Dostęp po zakupie
Fotomontaż 3m 53s Dostęp po zakupie
Kartka na walentynki 11m 28s Dostęp po zakupie
Ołówek 7m 52s Dostęp po zakupie
Cień 7m 08s Dostęp po zakupie
Zaproszenie na ślub 8m 25s Dostęp po zakupie
Wizytówka 9m 46s Dostęp po zakupie
Wymiarowanie 10m 32s Dostęp po zakupie
Drzewo 4m 36s Dostęp po zakupie
Szklanka - rysunek artystyczny 15m 56s Dostęp po zakupie
Tukan - rysunek artystyczny 17m 31s Dostęp po zakupie
Tekst z pęknięciami 3m 55s Dostęp po zakupie
Koło zębate 5m 16s Dostęp po zakupie
Tworzenie organicznych elementów 9m 18s Dostęp po zakupie
Abstrakcyjna kompozycja 5m 01s Dostęp po zakupie

Recenzje (21)

Średnia ocena 4.9 5

Bardzo jasna i pełna wiedza na temat CorelDraw.

Katarzyna Lewandowska 429 dni temu

Kurs po prostu znakomity. Każda lekcja była bardzo przyjemna i rewelacyjna. Nie było ani trochę nudy przy projektowaniu. Jestem jak najbardziej zadowolony

Anatolii Skoryk 491 dni temu

ok

Pawel Nowak 721 dni temu

Kurs w sumie ok. Ale trochę rozczarował mnie w porównaniu do kursu podstawowego, który też tu wykupiłam. Wydaje mi się, że jest trochę za krótki, jak na tak obszerny temat.

Bogusława Malczyk 749 dni temu

Świetny kurs, dzięki zdobytym umiejętnościom oszczędzam czas i nie muszę już szukać informacji po forach, gdyż wszystkie potrzebne funkcje zostały poruszone na kursie. Jest to mój kolejny kurs z którego jestem bardzo zadowolona gdyż podana wiedza jest konkretna i przyswajalna nawet dla laików.

iza szczepanska 810 dni temu

Bardzo dobry kurs, znajdują się w nim bardzo przydatne techniki pracy z programem. Lekcje przedstawione są w sposób, prosty i przejrzysty, myślę, że każdy kto zaczyna przygodę z CorelrmDraw szybko go opanuje. Jest w nim wiele projektów i pomysłów które można powtórzyć i opanować metody pracy z różnymi narzędziami programu. ten kurs to już któryś z kolei który zakupiłem i polecam go każdemu bez względu na zaawansowanie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

Piotr Kaczmarek 825 dni temu

O kursach ze STREFY KURSÓW mam niezmienne do dnia dzisiejszego zdanie - po prostu ŚWIETNE! Naprawdę polecam bo pod każdym względem są profesjonalne, zarówno pod względem zawartości, materiałów jak i jakości wykładów i ćwiczeń. Naprawdę polecam każdemu, kto chce się "podciągnąć" z danej dziedziny.

LARYSSA WACH 843 dni temu

Kurs bardzo dobrze zrobiony, wszystko dokładnie i prosto wytłumaczone. Polecam.

Stanisław Kaczmarski 1032 dni temu

kurs ciekawy polecam

sebastian szymala 1193 dni temu

Dobrze przygotowany kurs pokazujący jak, w praktyczny sposób, wykorzystać narzędzia udostępnione w programie CorelDraw. Znalezienie tego typu informacji na rynku jest trudne, większość dostępnych wiadomości tłumaczy wyłącznie do czego służą narzędzia CorelDraw. Przedstawione rojekty są ciekawe i warte wykorzystania.

Grzegorz Topolewski 1205 dni temu

Bardzo dobrze opracowany kurs. Jestem zadowolony z wartości merytorycznej. Jestem stałym klientem. Pozdrawiam

Wojciech Rachwał 1207 dni temu

Bardzo dobrze przygotowany kurs, który uzupełnia wiadomości z Corel esencja. Przykłady, które pokazują różnorodność zastosowań Corela i dają wiedzę do rozpoczęcia pracy nad własnymi projektami.

Anna Kwiek 1235 dni temu

Materiał jest przedstawiony przejrzyście i dokładanie. Kurs daje możliwość samodzielnej nauki dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć tego programu.

Katarzyna Kursa 1272 dni temu

Bardzo dobry kurs, ale przedtem trzeba opanować podstawy corela jak np coreldraw esencja, wszystko od podstaw, tak tłumaczone ze wszyscy powinni zrozumieć.

Mateusz Jastrzębski 1671 dni temu

Super kurs jeśli już opanowałeś "esencję". Dużo praktycznych przykładów. Możesz wykorzystać zaprezentowane "triki" do tworzenia własnych prac. Dla mnie najlepszy kurs jeśli chodzi o wektory. Pozdrawiam!

Marcin Kozłowski 1849 dni temu

Przykłady są różnorodne przez co ułatwiają zdobycie lub utrwalenie nowych umiejętności w kreatywnym wykorzystaniu CorelDraw. Polecam.

Jacek Żółtowski 1851 dni temu

Bardzo fajny kurs który mogę polecić wszystkim. Miałem pewien problem z Corelem ktorego nie mogłem rozwiązać a w tym kursie znalazłem rozwiązanie. Musiałem przygotować makietę pisma i ją zwymiarować. Miałem to zrobić w Corelu a nie wiedziałem jak. Praca miała być wykonana na wczoraj. Wybawieniem był kurs który szybko kupiłem, zapłaciłem i ściagnąłem. Wprawdzie problem wymiarowania nie był w nim opisany aż tak dokładnie jakbym chciał ale trochę pomogło a resztę doszedłem. Pozostałe lekcje też są oczywiście i się przydało. Polecam wszystkim i pozdrawiam

Zbigniew Mickiewicz 1852 dni temu

Bardzo dobry Kurs szkoda że przy wizytówce nie jest tworzony dokument z prowadnicami. Nie mniej jednak Polecam

Kamil Gwara 1852 dni temu

Bardzo fajny kurs, naprawdę orginalne pomysły. bardzo polecam ten kurs, gdyż łatwo można dzięki niemu osiągnąć pożądany efekt, a własnoręczna praca bardzo satysfakcjnuje

Mariusz Koczara 1854 dni temu

Kurs CorelDraw umożliwia samodzielne projektowanie materiałów reklamowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Film odkrył przede mną nowe rozwiązania, które wykorzystuję w swojej pracy. Współpraca z wydawnictwem Strefa Kursów to sama przyjemność. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów. Przejrzysty układ prezentowanych na płycie treści, dużo przykładów, częste promocje i terminowość przesyłek to tylko niektóre plusy. Małgorzata Świątek

Małgorzata Świątek 1854 dni temu

Witam serdecznie.... Zakupiłem praktyczne projekty wersja elektroniczna , płatność kartą zrealizowana w ciągu 5 minut, po 10 min dostałem kod i program wgrałem na swój komputer , szybko sprawnie i na temat,a co do kursu , jest prosty , czytelny i bardzo łatwy do nauki...gorąco polecam świetny sposób na szybką i przyjemną naukę...wystawiam wieeelki pozytyw....

Dariusz Trześniewski 1855 dni temu


Wycofany ze sprzedaży

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Czas trwania 4,5 godziny

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111