1 + 1 GRATIS = CO DRUGI KURS ZA DARMO!     |     DO KOŃCA
0 d 00 h 00 m 00 s
Pomoc i kontakt
Koszyk
Twój koszyk jest pusty. Wypełnij go wiedzą i zdobądź nowe umiejętności!
Nie wiesz od czego zacząć?
Zobacz nowości
strefakursów.pl Rozwój osobisty

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:Trailer

Dowiedz się jak przygotować się do procesu rekrutacji, przejść go pomyślnie i zdobyć wymarzoną pracę!

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:Doświadczenie zawodowe, wykształcenie

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:GoldenLine

DARMOWE FRAGMENTY

Opinie użytkowników

Renata Dyczek
5.0
To jest bardzo wazne zskolenie . Kiedy wyrzucono mnie z pracy takie szkolenie jest podstawa do podjecie nowej i nowych wyzwan a takze nie zalamywania rak bo siwat stoi otworem
Jakub B
5.0
W końcu wyczerpujący instruktaż jak napisać poprawne CV. Kurs pozwala zrozumieć jak działa rekruter i na czym polegają pułapki na jakie można się natknąć, ta wiedza naprawdę przydała się przy moim procesie szukania pracy.

Zobacz wszystkie

Czego się nauczysz:

  • tworzenia profesjonalnego i przyciągającego uwagę rekruterów CV

  • przygotowania listu motywacyjnego, który zwiększy Twoje szanse

  • przejścia przez każdy etap rekrutacji i zdobycia wymarzonej pracy

  • skutecznej negocjacji warunków współpracy i wysokości wynagrodzenia

  • kreowania wizerunku profesjonalisty w sieci

  • budowania profilu zawodowego na LinkedIn i GoldenLine

  • umiejętnej komunikacji z rekruterem i prezentacji swoich zalet

  • radzenia sobie z testami Assessment Center

CV, portfolio, list motywacyjny

Prosty kreator, dzięki któremu stworzysz swoje profesjonalne CV.
Stwórz swój profil zawodowy na LinkedIn lub GoldenLine.

Zbuduj profesjonalny profil w sieci

Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej?

Pytania i odpowiedzi, które często pojawiają się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Metoda Assessment Center - selekcja kandydatów w procesie rekrutacyjnym.

Testy i Assessment Center

ZOBACZ WIĘCEJ

Nie wiesz od czego zacząć naukę?

Chętnie pomożemy! Odpowiedz na pytania przygotowane przez naszych specjalistów, a my dopasujemy ścieżkę rozwoju do Twoich preferencji.

Rozpocznij teraz
Program nauczania
1 Wprowadzenie
Wstęp 01m 00s
Jak korzystać z materiałów? 01m 22s
2 Proces rekrutacyjny
Podstawowe informacje o procesie rekrutacji 04m 14s
Etapy procesu rekrutacji 11m 01s
3 Portfolio i tworzenie CV
Rodzaje CV 05m 08s
Dane kontaktowe 11m 58s
Doświadczenie zawodowe, wykształcenie Podgląd 10m 49s
Umiejętności, podsumowanie, RODO 14m 14s
Pozostałe sekcje CV 22m 35s
Kolejność sekcji, wygląd CV i alternatywne kreatory 10m 20s
Portfolio 06m 38s
4 List motywacyjny
List motywacyjny - podstawowe informacje, błędy i najlepsze praktyki 07m 49s
Struktura listu motywacyjnego 06m 35s
5 Serwisy społecznościowe w kontaktach biznesowych
LinkedIn 21m 19s
GoldenLine Podgląd 05m 21s
6 Rozmowa rekrutacyjna i testy psychologiczne
Struktura rozmowy rekrutacyjnej 09m 04s
Pytania behawioralne 11m 18s
Inne pytania 15m 30s
Heurystyki w procesie rekrutacji 04m 52s
Testy w rekrutacji 16m 58s
7 Assessment Center
Assessment Center - ogólne informacje 06m 03s
Zadania 13m 29s
Uwagi końcowe 07m 45s
Zakończenie 01m 56s
Ocena uczestników
user-image user-image user-image user-image user-image user-image

43521 użytkowników oceniło i zrecenzowało szkolenia strefakursów.pl

Średnia ocena uczestników w niezależnym serwisie Google to 4.9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ z 2261 wszystkich opinii.

5 4.8 20
4.8
94%
4%
0%
2%
0%
Recenzje użytkowników (20)
PROFIL PUBLICZNY
Potwierdzona transakcja
5.0
5
bardzo dużo merytorycznej wiedzy. Bardzo ładnie graficznie zaprojektowany kurs. z chęcią zajarzę kolejny raz :)
5.0
5
Super Kurs
5.0
5
Dopiero zaczęłam kurs. Pierwsze wrażenie pozytywne. Mam nadzieję, że wskazówki będą przydatne.
5.0
5
Cenne informacje, jasny przekaz.
5.0
5
Polecam, jestem bardzo zadowolona , teraz będzie mi łatwiej na rozmowie kwalifikacyjnej.
Najczęściej zadawane pytania
minus plus
Jak wygląda uczestnictwo w kursie online?

Kursy online w strefakursów.pl to wideoporadniki przygotowane przez zespół naszych specjalistów. Twoje uczestnictwo w szkoleniu polega na tym, że otrzymujesz dostęp do wykładów wideo oraz innych materiałów szkoleniowych za pośrednictwem platformy szkoleniowej zaraz po zalogowaniu się na swoje konto. Konto jest bezpłatne i możesz założyć je w dowolnym momencie lub w trakcie dokonywania pierwszego zakupu w serwisie strefakursów.pl. Materiały, do których otrzymasz dostęp pozwolą Ci rozwinąć się zawodowo i podnieść Twoje kwalifikacje. Każdy kurs przepełniony jest praktyczną wiedzą, która ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych życiowych celów. Zdobytą wiedzę i postępy w nauce możesz w łatwy sposób zweryfikować za pomocą licznych testów i ćwiczeń dołączonych do każdego kursu.

minus plus
Czy otrzymam certyfikat ukończenia szkolenia i jaką ma on formę?

Do każdego ukończonego przez Ciebie szkolenia wystawiamy imienny certyfikat. Warunkiem jego otrzymania jest zaliczenie testów dołączonych do kursu. Na certyfikacie znajduje się Twoje imię oraz nazwisko, nazwa ukończonego kursu, data wystawienia i nazwa instytucji certyfikującej. Warto podkreślić, że jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr wpisu 2.12/00119/2017).

Certyfikat możesz wydrukować lub opublikować w Internecie za pośrednictwem specjalnego odnośnika np. na LinkedIn lub innych portalach społecznościowych . Jak również dołączyć do swojego CV.

minus plus
Czy otrzymam fakturę VAT za zamówienie?

Tak, do każdego zamówienia mamy obowiązek wystawić fakturę VAT (23%) lub paragon. Rodzaj dokumentu zależy od danych, które podasz w formularzu podczas składania zamówienia. Faktury zwykle wystawiamy do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Poinformujemy Cię o tym fakcie mailowo, a dokument będzie można pobrać bezpośrednio z poziomu zakładki Historia zamówień na Twoim koncie w strefakursów.pl. Jeśli potrzebujesz dokumentu Proforma lub faktury odroczonej, złóż zamówienie, a w uwagach do zamówienia dodaj komentarz “Proforma” lub "Faktura z odroczonym terminem płatności", lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo (biuro@strefakursow.pl).

minus plus
Czy dostęp do szkolenia jest ograniczony czasowo?

Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz nielimitowany dostęp do zakupionych materiałów. Dzięki temu, że szkolenia są dla Ciebie dostępne zarówno online za pośrednictwem naszej platformy szkoleniowej i offline w aplikacji mobilnej strefakursów.pl, możesz w dowolnym czasie i miejscu powracać do obejrzanych lekcji i powtarzać materiał bez ograniczeń. Dodatkowo po ukończeniu całego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający Twój udział w szkoleniu. Certyfikat możesz opublikować np. na LinkedIn lub innych portalach społecznościowych, jak również dołączyć do swojego CV.

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę

Kto pyta nie błądzi! Zobacz Najczęściej zadawane pytania

Rozpocznij naukę teraz za darmo, zapłać w ciągu 30 dni z logo twisto lub logo paypoJak to działa?

99

za ten zakup otrzymasz zwrot o wartości 9.90 zł
for-teamsOferta dla firm i zespołów
To szkolenie obejmuje:
unlimited accessNielimitowany dostęp
clock 4 godziny szkolenia
videos 24 wykładów
test questions 21 pytań testowych
languageNapisy dostępne w językach:
polski, angielski, ukraiński
mobile accessDostęp w aplikacji mobilnej
certificateCertyfikat ukończenia
tests questionsTesty i zadania
linkedin recommendationRekomendacje na LinkedIn
level Poziom: Podstawowy
Powiązane tematy:
Uczestnicy kursu kupili również:
Twisto

Odbierz 20% rabatu na pierwsze zamówienie