do -70% na wszystkie szkolenia     |       Wybieraj z blisko 400 kursów online     |       Do końca promocji
0 d 00 h 00 m 00 s
00 godz. 00 min. 00 sekund
Pomoc i kontakt
Koszyk
Twój koszyk jest pusty. Wypełnij go wiedzą i zdobądź nowe umiejętności!
Nie wiesz od czego zacząć?
Zobacz nowości
strefakursów.pl Rozwój osobisty

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:Trailer

Dowiedz się jak przygotować się do procesu rekrutacji, przejść go pomyślnie i zdobyć wymarzoną pracę!

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:Doświadczenie zawodowe, wykształcenie

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę:GoldenLine

DARMOWE FRAGMENTY
Płatności twisto

Czego się nauczysz:

  • tworzenia profesjonalnego i przyciągającego uwagę rekruterów CV

  • przygotowania listu motywacyjnego, który zwiększy Twoje szanse

  • przejścia przez każdy etap rekrutacji i zdobycia wymarzonej pracy

  • skutecznej negocjacji warunków współpracy i wysokości wynagrodzenia

  • kreowania wizerunku profesjonalisty w sieci

  • budowania profilu zawodowego na LinkedIn i GoldenLine

  • umiejętnej komunikacji z rekruterem i prezentacji swoich zalet

  • radzenia sobie z testami Assessment Center

CV, portfolio, list motywacyjny

Zbuduj profesjonalny profil w sieci

Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej?

Testy i Assessment Center

ZOBACZ WIĘCEJ
Program nauczania
1 Wprowadzenie
Wstęp 01m 00s
Jak korzystać z materiałów? 01m 22s
2 Proces rekrutacyjny
Podstawowe informacje o procesie rekrutacji 04m 14s
Etapy procesu rekrutacji 11m 01s
3 Portfolio i tworzenie CV
Rodzaje CV 05m 08s
Dane kontaktowe 11m 58s
Doświadczenie zawodowe, wykształcenie Podgląd 10m 49s
Umiejętności, podsumowanie, RODO 14m 14s
Pozostałe sekcje CV 22m 35s
Kolejność sekcji, wygląd CV i alternatywne kreatory 10m 20s
Portfolio 06m 38s
4 List motywacyjny
List motywacyjny - podstawowe informacje, błędy i najlepsze praktyki 07m 49s
Struktura listu motywacyjnego 06m 35s
5 Serwisy społecznościowe w kontaktach biznesowych
LinkedIn 21m 19s
GoldenLine Podgląd 05m 21s
6 Rozmowa rekrutacyjna i testy psychologiczne
Struktura rozmowy rekrutacyjnej 09m 04s
Pytania behawioralne 11m 18s
Inne pytania 15m 30s
Heurystyki w procesie rekrutacji 04m 52s
Testy w rekrutacji 16m 58s
7 Assessment Center
Assessment Center - ogólne informacje 06m 03s
Zadania 13m 29s
Uwagi końcowe 07m 45s
Zakończenie 01m 56s

Kurs Jak dobrze wypaść na rekrutacji i zdobyć pracę

  • Poziom: Podstawowy
  • 99zł
    59
    otrzymasz 590 pkt. premium
    Taniej o 40%
    01 : 08 : 54 : 35
    dni godz min sek
    for-teamsOferta dla firm i zespołów
    Nasz produkt obejmuje:
    unlimited accessBezterminowy dostęp
    clock 4 godziny szkolenia
    videos 24 wykładów
    test questions 21 pytań testowych
    mobile accessMobilny dostęp 24/7
    certificateCertyfikat ukończenia
    tests questionsTesty i zadania
    linkedin recommendationRekomendacje na LinkedIn
    Odbierz 20% zniżki na pierwsze zamówienie