NOWOŚĆ: Jak zarabiać na filmowaniu • RABAT 25% tylko z kodem WIDEO25 •

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup teraz

Kurs Efektywna praca w Sublime Text

Pracuj jak zawodowiec w najczęściej wybieranym edytorze kodu

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Jaki kurs wybrać? Poradnik Web designera

  • Chcesz dowiedzieć się jak za pomocą Sublime Text sprawniej wykonywać rutynowe zadania, które są nieodłącznym elementem każdego projektu?

  • Chcesz się przekonać dlaczego za pomocą Sublime Text można edytować kod szybciej niż w jakimkolwiek innym programie?

  • Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że opanowując proste skróty możesz wykonać każdą czynność kilkukrotnie szybciej?

  • Czy wiesz, że instalując dodatkowe pluginy możesz za pomocą Sublime Text wykonać praktycznie wszystko: od wygenerowania nowego projektu po przesyłanie plików na serwer?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Proste skróty - olbrzymie możliwości

Sublime Text - podstawy obsługi

Masowa edycja kodu

Sublime Text - przydatne wtyczki
Sublime Text - Package Cotrol

Setki dodatkowych pluginów

Sublime Text - Emmet

Emmet

Zrób więcej w krótszym czasie

Synchronizacja z serwerem

Sublime Text - synchronizacja ftp
Sublime Text - motywy

Nowy projekt w ciągu kilku sekund

Sublime Text - skróty

Efektywna praca w profesjonalnym edytorze

Sublime Text - logo

Co jeszcze warto wiedzieć?

Spis treści

Sublime Text - podstawy
Wstęp 0m 46s Dostęp po zakupie
Jak korzystać z plików 1m 09s Dostęp po zakupie
Instalacja programu 5m 09s Dostęp po zakupie
Definiowanie własnych ustawień 6m 03s Dostęp po zakupie
Kluczowe funkcjonalności
Korzystanie z palety poleceń 6m 10s Dostęp po zakupie
Polecenie "przejdź do" 6m 55s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie symboli 6m 08s Dostęp po zakupie
Poruszanie się po kodzie 5m 56s Dostęp po zakupie
Praca z wieloma kursorami 7m 53s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie w dokumencie 6m 56s Dostęp po zakupie
Przeszukiwanie plików oraz podmiana 6m 23s Dostęp po zakupie
Snippets - jak działają 5m 31s Dostęp po zakupie
Snippets - zasięg i kontekst 3m 30s Dostęp po zakupie
Snippets - definiowanie własnego 8m 43s Zobacz darmową lekcję
Instalacja rozszerzeń
Instalacja Package Control 7m 16s Dostęp po zakupie
Ręczna instalacja rozszerzeń 5m 26s Dostęp po zakupie
Emmet dla web developera
Szybkie generowanie kodu 9m 15s Dostęp po zakupie
Różne przykłady użycia cz.1 9m 16s Dostęp po zakupie
Różne przykłady użycia cz.2 7m 49s Dostęp po zakupie
Otaczanie treści znacznikiem 4m 54s Zobacz darmową lekcję
Emmet i CSS - wprowadzenie 5m 28s Dostęp po zakupie
Emmet i CSS - przykłady 6m 55s Dostęp po zakupie
Przydatne techniki pracy
Wyrażenia regularne w Sublime 6m 20s Dostęp po zakupie
Sprawna praca z liniami 5m 49s Dostęp po zakupie
Sortowanie linii 3m 40s Dostęp po zakupie
Zwijanie kodu 7m 12s Dostęp po zakupie
Przydatne opcje projektu 10m 46s Dostęp po zakupie
Praca w kilku kolumnach 5m 38s Dostęp po zakupie
Przydatne pluginy
Alignment - wyrównywanie linii 4m 02s Dostęp po zakupie
Szybkie tworzenie plików 6m 43s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie i zaznaczanie nawiasów 7m 41s Dostęp po zakupie
Color Picker - próbnik kolorów 4m 17s Dostęp po zakupie
Side​Bar​Enhancements - pasek boczny 7m 45s Dostęp po zakupie
Fetch - pobieranie plików 8m 36s Dostęp po zakupie
Synchronizacja plików na serwerze 7m 09s Dostęp po zakupie
Pozostałe
Łatwe kopiowanie ścieżek 5m 24s Dostęp po zakupie
Definiowanie własnych skrótów 4m 22s Dostęp po zakupie
Instalacja motywu wizualnego 6m 08s Dostęp po zakupie
Zakończenie 0m 33s Dostęp po zakupie

Recenzje (79)

Średnia ocena 4.9 5

Wielkie możliwość Sublime Text w krótkich filmikach. Jeśli nie chce CI się szukać skrótów i sztuczek w tym programie, to masz wszystko w jednym miejscu. Polecam.

Karol Szczepaniak 7 dni temu

Bardzo przydatne skróty, techniki, które zwiększają efektywność przy pisaniu skryptów. Kurs uwzględnia liczne przydatne pluginy. Dodatkowo, po każdym rozdziale test. Gorąco polecam!

Katarzyna Howiszczak 12 dni temu

Bardzo dobry kurs, szeroko omawiający program. Metodycznie, krok po krok pan Ksawery wyposaży Cię w niezwykle cenne umiejętności. Cena bardzo przystępna. Polecam!

Łukasz Tabiś 43 dni temu

Świetny kurs. Nie przypuszczałem, że ten edytor oferuje taką masę usprawnień i udogodnień. Z kursu tego można się dużo dowiedzieć o możliwościach Sublime Text i wszystko przećwiczyć praktycznie. Gorąco polecam.

Jacek Paszek 60 dni temu

Kurs polecam z pełną odpowiedzialnością. Po jego zakończeniu nie mogłem się nadziwić, że w wielu wypadkach traciłem czas. Wtyczka emmet zmieniła moje życie.Gorąco polecam i jeżeli ktoś powie wam,że szkoda czasu aby poznać edytor kodu, nie słuchajcie.

Wojtek Kostański 61 dni temu

Świetny praktyczny kurs. Pracowałem wiele lat w gvimie(vimie) i dalej w nim pracuję. Niektóre jednak zadania wykonuję już tylko w Sublime Text. Dzięki kursowi odnalazłem kilka praktycznych, codziennych i CZASOCHŁONNYCH wcześniej zastosowań, które wykonuję już tylko w Sublime Text. Dokumentacja jest przepastna a kurs wydobywa to, co jest przewagą Sublime Text nad innymi tego typu narzędziami. Polecam !

Paweł Jarocki 77 dni temu

Program jest rewelacyjny, niestety nie jest wiele kursów na jego temat raczej tutoriale po angielsku. Takie przedstawienie programu w kursie po polsku i wytłumaczenie krok po kroku przydatnych funkcji pozwala na usprawnienie jego obsługi zarówno początkującym jak i stałym użytkownikom

Adam Stola 83 dni temu

Świetny kurs ;) nie byłem pewien z jakiego edytora korzystać, po tym kursie nie mam wątpliwości że sublime text jest dla mnie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Daniel Suchecki 110 dni temu

Jeżeli chcesz projektować strony internetowe to powinieneś poważnie rozważyć kupno tego kursu. Dzięki Sublime Text możesz kilkoma kliknięciami myszki wykonać to, co w innym edytorze zajęłoby nawet kilka minut. Ogromna oszczędność czasu i nerwów.

Eryk Osiński 114 dni temu

Zastanawiałem się co używać do układania skryptów czy pisania w HTML5 oraz w CSS3. Miałem wcześniej do czynienia z Sublime Text , ale nie znałem wszystkich opcji więc nie byłem przekonany ,że to właściwy edytor. po tym kursie wiem ,że to najlepszy edytor.

Piotr Łebek 114 dni temu

Zakochałam się w tym programie. W tej chwili wszystkie poprawki wprowadzam w nim. Program ma wszystko to, co powinien mieć dobry edytor HTML. A to za sprawą tego kursu. Kurs pokazuje ciekawe funkcje tego programu, np. jak stosować "wielokursor"... Polecam początkującym i zaawansowanym programistom.

Marzenna Kępka 115 dni temu

Najpierw kilka słów o tym jak znalazłem kurs - Szukałem informacji o zamienniku dla Notepad++, który niestety jest programem "ręcznym" bez praktycznie żadnej możliwości automatyzacji, co w przypadku kodowania rocznie wielu tysięcy linijek kodu, pisaniu w wielu językach jest dość trudne i czasochłonne - na pewnym forum natrafiłem na Sublime Text, jego strona, filmy video z obsługi, bardzo pozytywne recenzje przerosły moje najśmielsze oczekiwania - był tylko jeden problem... jak zrobić to co pokaze było na filmach, jak z 15 sekund napisać sobie podstawowy szkielet strony internetowej czy e-maila, jak w 20 minut stworzyć podstawowy arkusz CSS dla prostej strony... długo szukałem, kursy po angielsku był dość ciężkie, używały często języka, który nawet dla mnie jako programisty od 15 roku życia był ciężki i trudny w odbiorze. Trafiłem na Strefę Kursów, obejrzałem próbne video i WOW w końcu znalazłem kogoś, kto potrafi przekazać na przyzwoitym poziomie w prosty sposób wiedzę, którą bardzo szybko przekułem w praktykę - kiedy miałem już rezygnować i wrócić do Notepad++ znalazłem właśnie ten kurs i tylko dzięki niemu uważam ten program za najlepszy edytor kodu czy nawet tworzenia dokumentów tekstowych. Z tym kursem nawet osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z tym programem czy jakimkolwiek innym stanie się naprawdę zaawansowanym geekiem, a osoby, które programują od lat - odkryją na nowo, że programowanie nie musi być nudne i czasochłonne.

Jakub Jaworowicz 117 dni temu

Brakuje Ci czasu? Chcesz pracować z kodem szybciej, ale nie wiesz jak zaoszczędzić cenne minuty i być bardziej efektywnym? Rozwiązaniem jest Sublime Text. W połączeniu z tym kursem przyśpieszysz, a pisanie kodu stanie się czystą przyjemnością! Wiele wskazówek i ciekawych tricków! Jak zawsze profesjonalnie!

Rafał Tomasik 118 dni temu

Sublime Text to program jakich wiele dostępnych w internecie, jednak ideą kursu jest przedstawienie możliwości rozbudowy edytora jak i zoptymalizowanie go pod własne preferencje. Naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych funkcjonalności i miło się zaskoczyć. Wszelkiego rodzaju snippety, definiowanie własnych ustawień, Package Control dzięki któremu możemy wzbogacić nasz edytor o bardzo przydatne pluginy które znacznie przyśpieszają pracę z plikiem m.in. Emmet, Fetch czy Color Picker, przykładów jest naprawdę dużo. Ciekawy kurs i przyjemny lektor, polecam.

Patryk Bielewicz 119 dni temu

Nie zrozumiesz ani nie zawojujesz świata bez podstaw. Te właśnie muszą być dokładnie ale i ciekawie wyłożone i tak jest w przypadku tego kursu, no nic dodać nic ująć, jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałem nic o stronach a teraz sam je piszę! No po prostu rewelacja! Dziękuje i czekam na kolejne kursy, mocna 5!

Konrad Barrek 122 dni temu

Jeśli chcesz poznać jedno z najlepszych narzędzi do kodowania i przyspieszyć swoją prace kurs jest dla Ciebie. Nie marnuj czasu, poznaj narzędzia które usprawnią każdy projekt.Polecam !

Damian Bogdan 124 dni temu

Pomoc w poznaniu tego edytora i możliwościach rozbudowy o dodatkowe opcje. Bardzo dobrze dobrane przykłady wykorzystania poszczególnych poleceń edytora. Polecam wszystkim piszącym kod. Nie tylko HTML!

Zygmunt Nowicki 131 dni temu

Bardzo dobry kurs umożliwiający poznanie technik i pluginów przyspieszających pisanie kodu w doskonałym edytorze jakim bez wątpienia jest Sublime Text.

Tomasz Szczygieł 146 dni temu

Wow. Dzięki Wam poznałem tajniki pracy z programem SublimeText. Moja praca stała się prostsza oraz skrócił się czas potrzebny na wykonanie projektu. Polecam

Mateusz Kata 148 dni temu

Poznałem możliwości świetnego edytora. Profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Prowadzący posiada dar przekazania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. Polecam.

Paweł Kościołek 153 dni temu

Dzięki temu kursowi poznałem tajniki pracy z SublimeText, Atom poszedł w odstawke:) Polecam.

Krzysztof Pluciński 199 dni temu

Genialny kurs! Szczególnie co mi się spodobało to wyrażenia regularne w sublime oraz pluginy rozszerzające funkcjonalność.

Damian Cangaris 218 dni temu

Jeden z lepszy o ile nie najlepszy edytor do kodu, a zarazem najbardziej popularny który w tym kursie jest omówiony niezwykle szczegółowo. MUST HAVE dla każdego zajmującego się choćby tylko html/css

Marcin Leissa 219 dni temu

Bardzo fajny kurs, dużo dodatków skrótów które przyśpieszają pracę. Bez zastanowienia 5 gwiazdek.

Wojciech Mazur 245 dni temu

Rewelacja. Ten program to najlepszy edytor kodu z jakim miałem do czynienia. Bardzo przydatny kurs, przedstawia efektywne wykorzystanie możliwości programu. Z miłą chęcią polecam go osobą które chcą przyśpieszyć swoją pracę z kodem.

Piotr Zakrzewski 253 dni temu

Rewelacja, znacznie przyśpieszy moją pracę nad projektami, polecam wszystkim :)

Damian Kowalski 253 dni temu

Świetny kurs, wiele przydatnych informacji i technik. Dla osób zaczynających przygodę z Sublime Text pozycja obowiązkowa, aby wyrobić sobie dobre techniki pracy. Dla tych co pracują z Sublime Text na co dzień, kurs pozwala o wiele przyspieszyć prace. Gorąco polecam.

Dariusz Budziszewski 257 dni temu

Dobry warsztat oszczędza mnóstwo pracy i nerwów. Dobrze wykonana praca daje nam mnóstwo satysfakcji i sprawia, że możemy to wykonać jeszcze lepiej nabierając wprawy… Kurs otwiera ogromne możliwości, zarówno dla początkujących jak i dla osób, które chcą uzyskać efekt w dłuższym czasie przez używanie zwiększając i doskonaląc swoje umiejętności koderskie. Osobiście uważam, że warto skorzystać z podpowiedzi osób, które wykorzystują narzędzia w postaci edytorów podczas kodowania, na co dzień. Zaoszczędzimy mnóstwa czasu spędzonego w temacie edytorów kodu. Warto dobrze rozpocząć... Kurs naprawdę godny polecenia

Paweł Celmer 258 dni temu

Bardzo przydatny kurs. Dzięki niemu praca staje się przyjemnością i jest bardzo efektywna.

Jacek Marczak 276 dni temu

Świetny kurs pokazujący przydatne skróty do szybkiej pracy przy projektach przy użyciu Sublime Text 3. Polecam kurs oraz program.

Karol Drąg 287 dni temu

Kurs bardzo pomocny w doskonaleniu techniki edycji treści programów i projektowania stron internetowych.

aleksander tymon 294 dni temu

Dużo konkretnych rad i wskazówek.

Krzysztof Klamycki 295 dni temu

Świetny kurs dla osób które nie miały wcześniej styczności z tym edytorem.

Marcin Ciszek 296 dni temu

Świetny kurs - dał dużo informacji o jakich nie wiedziałem. Brakuje jednak wzmianki o pluginie który ułatwia pracę (terminalu) np do przeładowywania nodejs lub odpalania. Ewentualnie do wysyłania git. Takim pluginem jest np glue

Lukasz Michalek 302 dni temu

Genialny Kurs wart każdej ceny na prawdę, Bardzo mi się przydał wiele się dowiedział dzięki czemu dużo czasu jestem wstanie zaoszczędzić, GORĄCO POLECAM!!!

Paweł Kasprowicz 307 dni temu

Świetny kurs, wiele przydatnych informacji i technik. Dla osób zaczynających przygodę z Sublime Text pozycja obowiązkowa, aby wyrobić sobie dobre techniki pracy. Dla osób pracujących na co dzień kurs pozwala przyspieszyć prace o 30-40%. Gorąco polecam.

Piotr Skóra 311 dni temu

Jak dla początkującego amatora programistę, program z kursem okazał się bardzo łatwy do nauczenia, opanowanie wszelkich skrótów to formalność w asyście Pana Ksawerego - naprawdę warto

Rafał Kadyrow 329 dni temu

Świetny kurs. Teraz praca z tym edytorem tekstu jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

Sławomir Woźniak 336 dni temu

Profesjonalny kurs, polecam

Tomasz Kwiecien 341 dni temu

Tak ! Jedyna taka pozycja na rynku :D Pan Ksawery wszystko świetnie wytłumaczył :D ogromnym plusem jest omówienie kilku plugin'ów które jeszcze bardziej przyspieszają pracę.

Adam Woźniewski 343 dni temu

Rewelacyjny kurs. Daje b.dobre podstawy do profesjonalnego generowania kodu. Gorąco polecam. Andrzej Kowalski.

Andrzej Kowalski 348 dni temu

Mój pierwszy kontakt z Sublime Text okazał się łatwiejszy niż przypuszczałem. Kurs bardzo ciekawie prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy programu. Polecam zarówno dla tech, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym programem jak i dla tych, co już w nim pracują, ale nie znają go tak dobrze jakby chcieli.

Rafał Kwaśniak 349 dni temu

Jak zwykle kurs ze "stajni" Strefakursów zrobiony bardzo dobrze. Program Sublime Text jest teraz dla mnie bez tajemnic :) Polecam.

Bogusław Kumor 350 dni temu

Trochę sceptycznie podchodziłem do zakupu tego kursu, bo co ciekawego można wynieść z kursu poświęconego, bądź co bądź, edytorowi tekstu? Nauczyłem się sporo ciekawych skrótów, lepiej poznałem interfejs, co rzeczywiście ułatwiło pracę, ale nie czyniło cudów. Przełomem jednak okazał się omówiony w kursie dodatek, emmet, dzięki któremu napisanie wiele linijek kodu jest naprawdę bajką. Za możliwość poznania tej funkcjonalności daję kursowi najwyższą ocenę, bo pozwala ona zaoszczędzić naprawdę dużo, dużo czasu.

Dorian Pożyczka 362 dni temu

Kurs wart swojej ceny. Dzięki niemu moja praca w Sublime Text stała się jeszcze lepsza. Poznałem przydatne skróty klawiszowe dzięki, którym pracuję praktycznie nie odrywając rąk od klawiatury, a także pomocne pluginy oraz informacje jak przystosować Sublime do swoich potrzeb.

Karol Szulc 366 dni temu

Bardzo dobry kurs, bardzo mi pomógł w szybkości pisania kodu HTML, CSS, LESS i Java. Ponownie autorzy stanęli na wysokości zadania i pokazali pełny profesjonalizm i drobiazgowość w przygotowaniu kursu. Czekam na drugą część, zaawansowaną :) Sublime Text oferuje nieskończoną ilość możliwości. Jedyny minus, cena... 70$ to nadal trochę za drogo dla mnie ale być może ze Stefą Kursów niebawem będzie mnie na niego stać :) Dziękuję i szczerze polecam.

Marcin Piątek 368 dni temu

Kurs świetnie przygotowany, początkowo byłem sceptycznie nastawiony ponieważ przeglądałem kursy innych autorów. Jednakże Sublime Text to świetny edytor i dopiero po tym kursie autorstwa Pana Ksawerego można zacząć wydajną pracę z tym edytorem, Kurs przygotowany znakomicie. Polecam

Marcin Orlamowski 383 dni temu

Wśród wielu edytorów tekstu Sublime Text 3 oferuje naprawdę bardzo wiele funkcji. Prowadzący krok po kroku wtajemnicza słuchacza, jak prosty, łatwy i przyjemny, z mnóstwem pluginów i możliwości konfiguracji jest ten program. Zdecydowanie bardziej wolę go od Dreamweavera. Polecam kurs.

Kinga Brojanowska 399 dni temu

Konkretnie i treściwie. Wszystkie odpowiedzi jakich musiałem szukać w Internecie znalazły odpowiedź w tym kursie polecam !

Paweł Cybulski 400 dni temu

Sublime Text to rewelacyjne narzędzie! Dzięki temu świetnemu kursowi praca w tym programie to czysta przyjemność! Szkolenie porusza wszystkie najważniejsze techniki efektywnej pracy!

Łukasz Kononowicz 404 dni temu

Dla osób, które podobnie jak ja niedawno zaczęły pracę z Sublime Text kurs ten będzie świetnym wprowadzeniem i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu jaki należałoby poświęcić na samodzielne odkrywanie możliwości tego programu. Jednocześnie wiedza przekazywana jest w bardzo przystępny i obrazowy sposób dzięki czemu nauka jest łatwa i przyjemna. Uważam, że kurs ten był bardzo dobrą inwestycją i z pewnością skorzystam jeszcze z innych propozycji Strefy Kursów.

Łukasz Moskal 407 dni temu

Świetny kurs, teraz praca z programem jest naprawdę prosta.

Michał Matusik 414 dni temu

Niesamowity tutorial, niesamowicie zrobione, omówione i pokazane. Super. Polecam wszystkim.

Marcin Stefanko 426 dni temu

Bardzo fajny kurs, dużo praktycznych porad - polecam, tylko proszę zróbcie coś z wydajnością serwerów. Rozumiem, że godzina 20 to masowe wejścia, ale przycinający się co chwila film to średnia zachęta nawet przy tak dobrym merytorycznie kursie - a za coś się płaci, a nawet jakbym chciał ściągnąć materiał to również trwa to niemiłosiernie długo.

Odpowiedź sklepu

Filmy hostowane są bezpośrednio z Amazon S3 (jeden z najlepszych i największych hostingów na świecie). Brak płynności z odtwarzaniem mógł być wynikiem słabego łącza lub chwilowymi problemami po stronie dostawcy tego łącza.

Robert Rutyna 434 dni temu

Bardzo dobry program, bardzo dobry i ciekawy kurs :)

Paweł Rutkowski 434 dni temu

Świetnie przedstawione możliwości edytora, wiele z nich naprawdę przyśpiesza prace.

Tomasz Rusiecki 452 dni temu

Dla osób nie znających sublime`a dobry wstęp, jednak jako że pracuję trochę już na sublimie to brakowało mi tu np.: lint`a dla początkujących omówienie takiego rozszerzenia może być bardzo przydatne więc może warto dodać 10 minutową lekcję. Dla tych którzy już pracują na sublime fajne uporządkowanie, przypomnienie tego co się czytało po forach i blogach

marcin Rudko 460 dni temu

Bardzo ciekawy kurs pozwalający poznać pracę z Sublime Text od podstaw po ciekawe i użyteczne opcje zaawansowane. Całość jest wyjaśniona krok po kroku w odpowiednim tempie, przez co kurs jest ciekawy na każdym etapie.

Filip Ciepałowicz 461 dni temu

Bardzo dobrze skonstruowany i poprowadzony kurs.

Bartłomiej Łopieński 466 dni temu

Bardzo dobry kurs. Po jego zakończeniu można zacząć efektywnie korzystać z Sublime Text. Jeżeli korzystasz z Ubuntu to w części skrótów warto spróbować kombinacji z klawiszem win np. win+alt+n tworzy nowy plik z AdvencedNewFile.

Marcin Jaszczyński 466 dni temu

Bardzo pomocny w kodowaniu!

Krzysztof Sas 466 dni temu

Kurs na prawdę świetny. Wszystko dokładnie wytłumaczone, bez niedopowiedzeń. Skróty klawiszowe są wielokrotnie powtarzane co pomaga je szybko zapamiętać. Prowadzący płynnie przechodzi przez wszystkie aspekty Sublime Text. Polecam!

Kamil Sołtys 468 dni temu

Od podstaw pokazane profesjonalne praktyki i rozwiązania w obsłudze programu. Polecam!

Arkadiusz Kotecki 468 dni temu

Dobry, szybki kurs. Praktyczne przykłady jak sprawnie korzystać z Sublime Text. Polecam

Łukasz Łusiak 469 dni temu

NOOO... to jest podstawowy kurs nie zależnie od tego w jakim języku programujemy :)

Damian Moliński 471 dni temu

Wszystko mi się podobało, jasne tłumaczenie, dużo przykładów, super jak wszystkie inne kursy ze strefakursow.pl

Stanisław Kaczmarski 472 dni temu

Widziałem już wcześniej ten program, jednak nie byłem do niego za bardzo przekonany, w końcu nie wiedział o tym, że oferuje takie możliwości. To co zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. :) Bardzo dobry kurs. Polecam!

Anatolii Skoryk 473 dni temu

Super edytor, świetny przekaz przez lektora. Jeszcze nigdy nie programowałem tak szybko!

Mariusz Koczara 482 dni temu

Po tym kursie upewniłem się, że sublime nie ma sobie równych. polecam!

Mateusz Żółkiewski 484 dni temu

Super kurs, teraz praca z tym programem stanie się jeszcze przyjemniejsza i szybsza.

Wojciech Dąbek 484 dni temu

Sublime to mistrzostwo, dzięki SK!

Michał Gwóźdź 485 dni temu

Pracuje już z Sublime Text od jakiegoś czasu, ale po tym kursie pisanie projektów będzie dużo szybsze.

Damian Jakubowski 486 dni temu

Spodobało mi się w kursie omówienie wspaniałego edytora jakim jest Sublime Text jego funkcji i jak stosować je w praktyce.

Artur Gręziak 489 dni temu

Sublime Text edytor którym bardzo dobrze edytuje się rożnego rodzaju pliki. Do jego obsługi jest potrzeba wiedza która ten proces ułatwi i umili, te wiedzę znajdziemy w tym kursie a z zdobytym doświadczeniem już nie będziemy szukać innego edytora. kurs obowiązkowy dla każdego kto zainstalował Sublime Text na swoim komputerze i chce miedz więcej niż skrót na pulpicie do tego programu.

Sławomir Sowiński 489 dni temu

Znalazłem już ten edytor ale dzięki kursowi poznałem lepiej.

Mateusz Jazowy 491 dni temu

Cały czas pracuję w dwóch edytorach - Coda 2.5 i właśnie Sublime Text 3 - nie mogąc się zdecydować, który lepszy. Po tym kursie całkowicie zrezygnowałem z Coda. Wiele nowych, przydatnych i ciekawych rzeczy. Zastąpiłem część płatnych rozszerzeń w Sublime, tymi, które omawiane są w kursie. Kolejny kurs Pana Ksawerego, który bardzo dokładnie i precyzyjnie wyjaśnia najdrobniejsze nawet zagadnienie. "Must have" u każdego front -end developera.

Marcin Magiera 492 dni temu

Dzięki temu kursowi odkryłem dotąt nieznane lecz niezbędne w ułatwieniu pracy skróty klawiaturowe. Ponadto praca z Sublime Text stała się jeszcze prostsza niż z jakimkolwiek innym edytorem. Krótko mówiąc, nie ma lepszgeo niż Sublime Text.

Damian Łaciński 497 dni temu

Od jakiegoś czasu używam Sublime Text, ale po tym kursie mam nowe spojrzenie na sam edytor i pracę z kodem. Kolejny profesjonalnie przygotowany kurs. Oby ich było coraz więcej :) Pozdrawiam

Antoni Matusz 498 dni temu

Mimo iż zacząłem posługiwać się programem Sublime Text jakiś czas temu, postanowiłem kupić kurs ze względu na to iż może dowiem się czegoś jeszcze... Nie myliłem się Strefa Kursów przedstawiła bardzo obszerną wiedzę na temat programu która jeszcze bardziej pozwoliła mi przyspieszyć moją pracę niż dotychczas...

Marcin Bogucki 501 dni temu

Kurs Efektywna praca w Sublime Text
50

Szkolenie zawiera

  • Nielimitowany dostęp
  • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
  • Możliwość pobrania pliku
  • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
  • Stałe aktualizacje
  • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
  • Dodatkowe materiały
  • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
  • Testy, ćwiczenia
  • Szkolenie zawiera również testy i ćwiczenia, które pomogą ci utrwalić wiedzę.
  • Certyfikat ukończenia
  • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
  • Dostęp z urządzeń mobilnych
  • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

  • Poziom Podstawowy
  • Poziom Podstawowy
  • Czas trwania 4 godziny
Ścieżka kariery - Specjalista Web designer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Specjalista Web designer

Sprawdź szczegóły
Ścieżka kariery - Specjalista Web developer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Specjalista Web developer

Sprawdź szczegóły

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111