UNITY - tworzenie gier 2D • RABAT 20% z kodem: Unity2D

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup taniej

Kurs Programowania w Ajax

Poznaj technologię, która jest podstawą każdej dynamicznej witryny

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Jaki kurs wybrać? Poradnik Web designera

Konkurs - Kup, zrecenzuj kurs i wygraj iPad

Twórz dynamiczne witryny z użyciem AJAX.

 • Chcesz poznać technologię, która umożliwia interakcję z serwerem bez konieczności przeładowywania całej strony?
 • Chcesz wiedzieć dlaczego AJAX sprawia, że treść strony jest wczytywana szybciej, a zużycie transferu jest mniejsze?
 • Interesuje cię tworzenie dynamicznych i interaktywnych witryn, które reagują na zdarzenia wywołane przez użytkownika?
 • Chcesz poznać praktyczne zastosowanie technologii AJAX?
Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawowe technologie tworzenia dynamicznych witryn i chcą za pomocą AJAX dodać nowe funkcjonalności oraz sprawić, że strona będzie bardziej przyjazna dla użytkownika.

Czego się nauczę?

Z tym kursem szybko opanujesz podstawy użycia AJAX. Poznasz kilka powiązanych technologii (np. wykonywanie zapytań AJAX za pomocą jQuery oraz użycie AJAX w skryptach PHP) wraz z licznymi przykładami praktycznego zastosowania. Na końcu szkolenia dowiesz się jak wykonać od podstaw praktyczny projekt, który będzie doskonałą okazją do podsumowania i utrwalenia zdobytej wiedzy.

Co znajduje się w kursie?

Kurs rozpoczniemy od omówienia niezbędnych programów i narzędzi. Potem dowiesz się jak wykonywać zapytania do serwera w sposób asynchroniczny, jak sprawdzić status żądania i jak pobrać zawartość z plików umieszczonych na serwerze. W drugiej grupie rozdziałów poznasz zastosowania AJAX w skryptach PHP. Pokażemy m.in. jak wykonać skrypt walidujący formularz bez przeładowywania strony. Omówimy także przysyłanie danych za pomocą metod GET i POST. Kolejny ważny temat, który poruszamy w szkoleniu to JSON czyli JavaScript Object Notation. Dowiesz się jak używać tego formatu danych do wymiany informacji z serwerem.
Następna grupa rozdziałów omawia użycie formatu XML, który bardzo często używany jest w powiązaniu z technologią AJAX. Pokażemy m.in. jak odczytywać zawartość pliku w tym formacie. Dowiesz się także jak łatwo tworzyć żądania AJAX przy użyciu biblioteki jQuery. W końcowej części kursu dowiesz się jak stworzyć od podstaw kompletny projekt wykorzystujący różne technologie: żądania AJAX, skrypty PHP, bazę MySQL oraz bibliotekę jQuery.
Wszystkie materiały, z którymi pracujemy dołączone zostały do kursu.

Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Niezbędne narzędzia
Wstęp 1m 26s Dostęp po zakupie
Edytory 3m 40s Dostęp po zakupie
Instalacja serwera 5m 09s Dostęp po zakupie
Katalog www 4m 20s Dostęp po zakupie
Dodatki do przeglądarki 5m 23s Dostęp po zakupie
Podstawowe technologie
Pliki źródłowe 2m 58s Dostęp po zakupie
Obiektowy model dokumentu 6m 31s Dostęp po zakupie
JavaScript 10m 24s Dostęp po zakupie
Wprowadzenie do AJAX
Żądania - wstęp 6m 26s Dostęp po zakupie
Żądanie XMLHttpRequest 3m 37s Dostęp po zakupie
AJAX - przykład użycia 11m 21s Dostęp po zakupie
AJAX rozwinięcie
Status żądania 7m 35s Dostęp po zakupie
Zawartość XML 12m 47s Dostęp po zakupie
Inna zawartość 5m 48s Dostęp po zakupie
Obróbka odpowiedzi 8m 24s Dostęp po zakupie
Funkcja AJAX 10m 53s Dostęp po zakupie
AJAX i PHP
Podstawy 6m 17s Dostęp po zakupie
Walidacja formularza 6m 02s Zobacz darmową lekcję
Walidacja - żądanie 11m 48s Dostęp po zakupie
Metoda GET 10m 46s Dostęp po zakupie
Metoda POST 6m 54s Zobacz darmową lekcję
JSON
Wprowadzenie do JSON 8m 51s Dostęp po zakupie
Wymiana danych z serwerem 8m 09s Dostęp po zakupie
XML
XML - ogólne zagadnienia 3m 48s Dostęp po zakupie
Struktura dokumentu XML 9m 12s Dostęp po zakupie
Odwołania do węzłów 7m 52s Dostęp po zakupie
AJAX i jQuery
Instalacja biblioteki 4m 08s Dostęp po zakupie
Żądania z użyciem jQuery 6m 03s Dostęp po zakupie
jQuery - metoda GET 6m 46s Dostęp po zakupie
jQuery - metoda AJAX 4m 48s Zobacz darmową lekcję
Obsługa błędów 6m 16s Dostęp po zakupie
Projekt
Tworzenie tabel w bazie 3m 57s Dostęp po zakupie
Wprowadzanie rekordów 9m 15s Dostęp po zakupie
Żądanie AJAX 6m 05s Dostęp po zakupie
Wyświetlanie rekordów 4m 52s Dostęp po zakupie
Kolejne żądania 5m 45s Dostęp po zakupie
Formatowanie tabel 6m 00s Dostęp po zakupie

Recenzje (71)

Średnia ocena 4.9 5

Rewelacyjny kurs pokazujący w pełni technologię AJAX. Począwszy od zagadnień, które co prawda już wychodzą z użycia, ale jako, że nigdy nie wiadomo co się może w pracy przydać, więc dobrze jest, aż po zagadnienia, które dominują w świecie nowoczesnych technologii.

Paweł Wilczek 106 dni temu

Dzięki kursowi poznałem potęgę zapytań Ajaxowych. Wreszcie mogę swobodnie poruszać się po stronie, wchodzić w interakcje, nie przeładowując za każdym razem całej strony.

Mariusz Szadkowski 152 dni temu

Kurs pomógł mi zrozumieć programowanie w Ajax oraz poszerzyłam dotychczasową wiedzę na ten temat. Bardzo prosty i przejrzysty sposób jest wszystko wyjaśnione w oparciu o praktyczne przykłady. Kurs wart swojej ceny. :)

Wioleta Przybysz 162 dni temu

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawowe technologie tworzenia dynamicznych witryn i chcą za pomocą AJAX dodać nowe funkcjonalności oraz sprawić, że strona będzie bardziej przyjazna dla użytkownika.

Aleksander Kóska 164 dni temu

Kurs dający solidne podstawy do realizacji pierwszych projektów, praktyczne przykłady do wykorzystania. Polecam ten kurs każdemu kto chce poznać technologię Ajax. Sam używam Ajax'a do różnych aplikacji i uważam tą metodę za bardzo wygodną, w szczególności tam gdzie wymiana danych ma się odbywać bez przeładowywania stron :)

Krystian Okrój 174 dni temu

Jestem zadowolny z kursu. Próbowałem wcześniej uczyć się AJAX, ale nic z tego nie zrozumiałem. Tutaj jest to dobrze wytłumaczone i pokazane na praktycznych przykładach, np. wysyłanie formularza i łaczenie z baza danych. Dużo zyskałem na kursie. Jest to kurs z którego skorzystasz jeśli znasz już JS i PHP. Według mnie można by wiecej w kursie powiedzieć o użyciu AJAX i Jquery (np. metoda POST). Mała wada jest, że kod używany do połaczenie z baza jest już przestarzały (mysqli, nieużywany już), ale można znaleźć w sieci prawidłowy potrzebny do ćwiczeń. Podsumowujac to dobry kurs i żałuje, że taki krótki. Chciałoby się wiecej przykładów.

Łukasz Radziszewski 185 dni temu

Razem z innymi, które kupiłem tworzy fajną całość. Polecam osobą, które chcą tworzyć stronki www. Proponuję dokupić kurs HTML5 i CSS3 i wtedy ma się do czynienia z kompletnym kursem tworzenia stron.

Paweł Mikołajczyk 252 dni temu

Kurs dający solidne podstawy do realizacji pierwszych projektów, praktyczne przykłady do wykorzystania. Polecam ten kurs każdemu kto chce poznać technologię Ajax.

Dawid Mariankowski 295 dni temu

Bardzo dobre opracowanie tej niezbędnej dzisiaj technologi! Logicznie ułożony i dopracowany kurs który można polecić każdemu webDeveloperowi, bez względu na to czy dopiero stawia pierwsze kroki czy jest już na dalszym etapie zgłębiania wiedzy! Bardzo polecam.

Dawid Polok 323 dni temu

Bardzo dobry i fajny kurs. Autor pokazał na dobrych przykładach idee stosowania Ajaxa w aplikacjach internetowych. Dobrze też, że do tych zagadnień użyto jQuery

Łukasz Wesołowski 347 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu interakcji scriptów, wiele przydatnych zagadnień stosowanych na co dzień. Można się wiele nauczyć i stosować wszystko w przyszłości.

Łukasz Tymiński 366 dni temu

Kompletne kompendium wiedzy na temat technologii Ajax, pokazane w niezwykle przystępny sposób. Mimo iż kurs nie jest już najnowszy, to o ile mi wiadomo jedyny kurs video tylko i wyłącznie o ajaxie, gdzie jest pokazany przykład z: PHP,JS(dość oczywiste) jquery oraz praktyczne zastosowania. Po kursie każdy kto już wcześniej znał choć trochę JS będzie potrafił np. załadować podstronę bez konieczności ładowania całej strony(diva) , a jedynie osobną sekcję, co daje naprawdę efektowne przejście :) Mi osobiście bardzo się podobało wyjątkowo proste tłumaczenie Pana Ksawerego, wszystko powoli jasno tłumaczone, zamiast "strzelania z karabinu" wtedy bardzo łatwo stracić wątek. Co jest OLBRZYMIM plusem, bo przecież chodzi o zrozumienie i zastosowanie, a nie odklepanie kolejnej technologii www. W DUŻYM skrócie, kurs pomógł mi w obyciu się z Ajaxem i praktycznym wdrożeniu go do moich stron. Polecam 5/5

Marcin Leissa 366 dni temu

Bardzo dobry kurs który pomógł mi w pełni zrozumieć idee stosowania AJAX'a w aplikacjach internetowych. Fajnie, że autor pokazał zastosowanie przy użyciu JQuery, gdyż znacznie ułatwia to korzystanie z tej technologii. Polecam.

Konrad Bogutyn 369 dni temu

Podstawy Ajax - bardzo przydatny kurs, szczególnie dla osób, które rozpoczynają przygodę z tworzeniem stron www i chcą je wzbogacić o ciekawe efekty. Zrozumiały język, ciekawe, praktyczne przykłady do wykorzystania na stronach. Szczerze polecam - jak każdy kurs, który zakupiłem.

Krzysztof Kamieński 369 dni temu

Kurs przedstawia jedno z najważniejszych zagadnień dotyczących front-endu. Przykłady i ćwiczenia bardzo dobrze dobrane pod względem merytorycznym. narracja i komentarze jak zawsze - perfekcja! Polecam serdecznie :)

Jerzy Olender 370 dni temu

stawiając swój pierwszy serwis postanowiłem w dużej mierze postawić na asynchroniczność z wykorzystaniem technologii ajax. Szczerze polecam tą pozycję osobą, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o tą jakże przydatną w dzisiejszych czasach technologię. Bez problemu zawarte w tej sekcji rozwiązania stosuję w swoich projektach. polecam

Emil PIter 371 dni temu

Kurs Ajax-a jest jednym z kilku szkoleń tego autora, z jakimi przyszło mi się zmierzyć. Z zadowoleniem stwierdzam, że poruszane w szkoleniu zagadnienia traktowane są z dużą precyzją i odpowiednią szczegółowością. Pozwala to zrozumieć niuanse programowania z użyciem Ajax-a, które w codziennej praktyce potrafią umknąć uwadze. Z uwagi na to uważam, że kurs może być przydatny zarówno dla początkujących, jak również nieco bardziej zaawansowanych programistów.

Ewa Cudowska 371 dni temu

Zarówno w tym przypadku oraz innych kursów mowa tutaj o porządnie przygotowanej i przedstawionej treści merytorycznej. Obowiązkowy kurs dla osób uczących się pisać strony internetowe.

Mateusz Skwira 388 dni temu

Ajax brzmi poczatkowo strasznie, ale jak sie okaze w kursie nie wiele trzeba aby wyjasnic jego istote. Krotko, klarownie i do rzeczy. Polecam.

Karol Szczepaniak 416 dni temu

Świetny kurs. Polecam

Damian Jakubowski 439 dni temu

Bardzo dobrze przedstawione przykłady pozwalają zrozumieć asynchroniczność w aplikacjach webowych. Niezbędny kurs dla każdego kto chce odejść od przeładowywania stron przy każdej akcji wykonanej na naszej stronce.

Jacek Papiniak 452 dni temu

Jestem bardzo zadowolony z kursu, z miłą chęcią mogę polecić go innym.

Piotr Zakrzewski 455 dni temu

Dobry kurs, polecam.

Piotr Kiedrzyński 514 dni temu

Kurs nie jest zbyt długi, ale bardzo treściwy i zawiera wszystko co potrzebne w Web Devie do korzystania z tej technologii.

arek śliwa 555 dni temu

Kurs programowania jest naprawdę dobry, szukałem długo dobrego kursu ale ten jest najlepszy.

Rafał Leśniak 558 dni temu

Kurs w prosty i łatwy sposób objaśnia podstawy korzystania z Ajaxa, chciałem się w pewnym stopniu nauczyc podstaw i jestem zadowolony z tego kursu

Marcin Hatko 567 dni temu

Absolutne " must have " dla każdego kto zajmuje się pisaniem w JS. Stworzony projekt na końcu w zupełności wystarczy aby zrozumieć zdobytą wiedzę :D i jest to świetne, płynne przejście do back-edu

Adam Woźniewski 583 dni temu

Bardzo dobry kurs

Przemysław Chudziński 600 dni temu

Wszystko super wyjaśnione, naprawdę warto

Bartłomiej Borzęcki 607 dni temu

Programowanie w Ajax jest nie tylko przydatne, ale również ciekawe. Prowadzący kurs potrafi wzbudzić zainteresowanie słuchającego i zamiast szorstkiego przyswajania wiedzy, rodzi się w nas pasja dla danej technologii. Bardzo duża dawka wiedzy, po której nie trzeba już sięgać do żadnej z książek, czy kursów bardziej zaawansowanych. Wszystko co zostało w tym kursie przedstawione pozwoli nam na swobodne stosowanie żądań asynchronicznych w naszych aplikacjach, a przede wszystkim zwiększy szanse na rynku pracy. POLECAM BARDZO !

Andrzej Pakuła 630 dni temu

Super kurs, wiedza przekazana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.

Grzegorz Makuch 631 dni temu

Niesamowity tutorial, niesamowicie zrobione, omówione i pokazane. Super. Polecam wszystkim.

Marcin Stefanko 671 dni temu

Prosto i przejrzyście przedstawione możliwości Ajax'a

Tomasz Rusiecki 697 dni temu

Dzięki systematyce pracy widocznej w kursie linie kodu niemal same zapisują się w pamięci, co pozwala na szybkie opanowanie podstaw ajaxa. Polecam!

Klaudia Harasimiuk 700 dni temu

Świetny kurs na poznanie podstawowej wiedzy.

Robert Jasiński 709 dni temu

Ciekawy kurs dla osób które chcą poznać Ajax od podstaw.

Marcin Ciszek 709 dni temu

Jak dla mnie kurs po prostu świetny. Wystarczy poświęcić godzinkę dziennie na ten kurs a po 7 dniach Twoje strony zyskują rangę PRO! ;)

Damian Moliński 716 dni temu

Kurs spełnił moje oczekiwania dotyczące poziomu kursu na poziomie podstawowym. Myślę, że po ćwiczeniu zagadnień w kursie można czuć się normalnym użytkownikiem języka Ajax.

Mariusz Szczerbal 756 dni temu

Czytelnie i szczegółowo wytłumaczono zagadnienia związane z Ajax'em

Piotr Janaczek 756 dni temu

Działając w Agencji Interaktywnej, jestem niejako zmuszony ciągle się rozwijać. "Zmuszony" to niedobre słowo, ponieważ robię to z przyjemnością, każdego dnia.

Dariusz Różański 774 dni temu

Dobry kurs dający bardzo dobre podstawy do programowania z wykorzystaniem technologii Ajax.

Miroslaw Staskiewicz 783 dni temu

Bardzo pomocny kurs. Najpierw przy nauce wybierałam książki, na co wydawałam bardzo duże pieniądze, efekty były marne. Odkąd uczę się przy użyciu kursów ze Strefy Kursów zaczęłam wykonywać komercyjne ZAAWANSOWANE projekty. Cena przystępna. Za taką ilość wiedzy zdecydowanie się opłaca

Marta Pocztańska 803 dni temu

Przerobiłem kurs w wersji "na płytce". Znalazłem to czego szukałem, czyli przedstawienie Ajax'a w taki sposób, aby sprawnie połączyć go z innymi technologiami. 100% praktyki, 0% mówienia o niczym. Polecam zarówno początkującym jak i bardziej biegłym programistą.

Tomasz Stankowski 855 dni temu

Bardzo dobry kurs. W połączeniu z kursem HTML5 i CSS3 daje bardzo dobre podstawy do konstruowania stron WWW. Tak jak kursy HTML5 i CSS3 wiedza przekazywana jest w bardzo prosty sposób, bazując na przejrzystych przykładach. Poza wiedzą dotyczącą HTML i CSS do zrozumienia kursu nie potrzeba nic więcej. Bardzo dobry kurs do zrozumienia zapytań asynchronicznych. Dodatkowo zrozumieć można podstawy PHP i MySQL. Kurs dał mi solidną porcję wiedzy. Polecam.

Krzysztof Ciesiółka 863 dni temu

Kurs daje dobry zarys tego czym są zapytania ajax, jednak przydałby się mały ''update'' tego kursy, w projekcie na końcu jak zobaczyłem ''mysql_connect" to włos zjeżył mi się na głowię :) Stąd 4/5 Pozdrawiam !

Wojciech Walicki 870 dni temu

Jasno i przejrzyście wyjaśnione kwestie związane z AJAXem, dużo materiałow i przykładów

Paweł Ka 882 dni temu

Jeśli interesujesz się frontendem to ten kurs jest dla Ciebie :-)

Aleksander Jaworski 893 dni temu

Bardzo dobrze wytłumaczone pojęcia, bez pośpiechu, rzetelnie.

Krzysztof Morawski 894 dni temu

Profesjonalnie i bardzo przystępnie przedstawiony materiał kursu sprawił, że nabrałem apetytu na więcej. Tak w tym jaki i innych zakupionych kursach z radością powitał bym kontynuację an wyższych poziomach zaawansowania.

Paweł Rutkowski 898 dni temu

Bardzo dobry kurs dla wszystkich rozpoczynających zabawę w Ajax'ie. Serdecznie polecam.

Marek Grabowski 912 dni temu

Świetny kurs dla osób które zaczynają zabawę z Ajaxem.

Kamil Esmund 916 dni temu

Bardzo przydatyn kurs, tak jak bardzo prrzydatna technika. Polecam wszstkim, którzy na swoich stronach często wykorzystują bazy danych, czy zewnętrne pliki do ładowania treści.

Mariusz Szymański 974 dni temu

Bardzo dobry kurs bardzo dużo mi pomógł w zaliczeniu przedmiotu na studiach ;)

Maciej Płoński 998 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Brakuje trochę zabawy z Jquery.:)

Marcin Maj 1009 dni temu

Kupiłem miesiąc temu, chyba większość kursów Webowych (HTML I i II, CSS I i II, JavaScript I i II , jQuery I i II, AJAX i PHP I) z wydawnictwa Strefa Kursów. Zdecydowanie mogę odpowiedzieć, że materiał video jest profesjonalnie przygotowany w każdym z kursów. Przekaz jest bardzo czytelny, zrozumiały, bez zbędnych informacji które nic nie wnoszą. Tępo jest tak dobrane, że nawet osoby które nie miały do tej pory do czynienia z informatyką spokojnie poradzą sobie z opanowaniem materiału. Przykłady na filmach oraz materiały na DVD są bardzo użyteczne i naprawdę na ich podstawie można pozyskać konkretną wiedzę i umiejętności. Dopełnieniem jest profesjonalna i szybka obsługa w sklepie internetowym. Podsumowując, polecam zakupy w Strefa Kursów.pl

KRZYSZTOF BRUSZEWSKI 1066 dni temu

Kurs dający podstawy do realizacji drobnych projektów. Lektor powtarzając kilka razy to samo powoduje że mozna naprawdę słuchając tylko tego kursu zapamiętać kluczowe sprawy. Napewno nie jest tokurs dla ludzi na zaawansowanym poziomie programowania.Praktyczne wskazówkilecz trochę mało. Mogłoby byćwięcej przykładów o metodach do obsługi AJAX

Lukas Andraszyk 1116 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 1203 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 1205 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 1205 dni temu

Świetny kurs. Dużo lepsza forma przekazu wiedzy.

Jakub Szeptycki 1341 dni temu

Bardzo ciekawy i świetny kurs Ajax, dodatkowe uzupełnienie wiedzy przy usprawnianiu funkcjonalności formularzy oraz przykłady zastosowań z innych technologii JavaScript, PHP, MySQL, jQuery. Warto zakupić ten kurs i polecam wszystkim.

Rafał Kulga 1455 dni temu

Warto zakupić ten kurs, wkraczając na ciezke nauki programowania i tworzenia stron. Prosto, zrozumiale wytłumaczone podstawy technologii Ajax. Polecam S.Kaczmarski

Stanisław Kaczmarski 1457 dni temu

Jeden z lepszych kursów dostępnych w sieci , przyjemny głos lektora, odpowiednie tempo no i oczywiście bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Polecam każdemu początkującemu jak i zaawansowanemu użytkownikowi.

Łukasz Wojtyczka 1539 dni temu

Całość prowadzona w odpowiednim tempie i bardzo przystępnym językiem. Polecam początkującym

Dariusz Szpakowski 1556 dni temu

Kurs znakomicie wprowadza w świat Ajaxa. Materiał omówiony w łatwy i ciekawy sposób dzięki czemu nauka staje się przyjemna. Polecam.

Piotr Mazur 1685 dni temu

Witam, kurs bardzo dobrze przygotowany, omówione zagadnienia można doskonale zrozumieć ze względu na to że lektor mówi powoli i przejrzyście, zdecydowanie polecam i pozdrawiam całą firmę "Strefa Kursów" :)

Sławomir Żelasko 1800 dni temu

To nie łatwe zagadnienia budowy w pełni dynamicznych serwisów www, które dzięki temu kursowi stają się łatwiejsze. Polecam ten kurs każdemu kto chce od czegoś zacząć i się nie zrazić.

Tomasz Nowak 1880 dni temu

Właśnie takiego kursu potrzebowałem. Chciałem zacząć przygodę z AJAXEM i tak sie stało. Polecam.

Marek Rodź 1886 dni temu

Po kilku dniach nieudanych prób przeszukiwania internetu na temat technologii Ajax, zdecydowalem zakupić ten kurs i było to najlepsze rozwiązanie. Dzięki niemu nauka jest łatwa lekka i przyjemna :) Kurs zrozumiale wyjaśnia możliwości jakie daje nam Ajax. Polecam.

Wojciech Jóźwiak 1887 dni temu

Kurs Ajax przyda się nie tylko zaawansowanym użytkownikom tworzącym strony www ale również początkującym którzy od razu mogą rzucić się na głębokie wody i zacząć tworzyć strony w dynamicznej technologii dającej stworzonym przez siebie stroną wiele możliwości. Lektor prowadzi ćwiczenia w sposób spokojny, powolny i dokładny. Kursy prowadzone w formie wideo stworzone są w przystępnej formie. Lektor przechodzi do coraz trudniejszych ćwiczeń i starannie tłumaczy krok po kroku każdą wykonywaną czynność.

MARCIN OPSZALSKI 1887 dni temu

49 złotych warte wydania, żeby ddowiedzieć się jak niesłychanie zadziwiające funkcje i aplikacje można dołączać do stworzonych przez nas stron internetowych. Bardzo przejrzyście wytłumaczony video kurs. Wart poleceni.

Mariusz Koczara 1888 dni temu

49

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Dodatkowe materiały
 • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Poziom Podstawowy
 • Poziom Podstawowy
 • Czas trwania 4 godziny
Ścieżka kariery - Specjalista Web designer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Specjalista Web designer

Sprawdź szczegóły
Ścieżka kariery - JavaScript Developer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce JavaScript Developer

Sprawdź szczegóły

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111