AliExpress - tanie zakupy z Chin

Poznaj olbrzymią ofertę AliExpress i dowiedz się jak oszczędzać na zakupach z Azji

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Recenzje (11)

Piotr Zakrzewski

05-05-2018

Ciekawy kurs , ułatwia zapoznanie się z interfejsem i zasadami działania zakupów na platformie AliExpress. Wszystkie kwestie które mnie interesowały, czyli proces ewentualnych problemów z zamówionymi przez nas produktami został bardzo rzetelnie omówiony. Polecam

Artur Gręziak

21-12-2017

Ten kurs informujący jak kupować przedmioty na AliExpress daje możliwość bezpieczniejszej orientacji w robieniu zakupów na aukcjach dla osób które nie są osobami zawodowo zajmującymi się tym zagadnieniem.

marcin urbaszewski

16-11-2017

Bardzo dobry kurs AliExpress - tanie zakupy z Chin. Jak się założyć konto w tym serwisie. I za oszczędzić pieniądze kupująć w tym portalu polecam go karzdemu kto chce kupować produkty.

 • Chcesz robić zakupy przez internet jeszcze taniej niż do tej pory?

 • Szukasz produktów, które ciężko dostać w polskich sklepach internetowych?

 • Chcesz zaoszczędzić nie płacąc ani złotówki za wysyłkę Twoich zakupów?

 • Zastanawiasz się jak w bezpieczny sposób zamawiać produkty i dokonywać za nie płatności?

Zobacz jak kupować tanio i bezpiecznie na AliExpress

Kupuj taniej!

Poznaj ofertę!

Kupuj bezpiecznie!

Płać w złotówkach

Korzystaj z aplikacji mobilnej

Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Wprowadzenie
Wstęp 01m 42s Dostęp po zakupie
Personalizowanie serwisu 02m 24s Dostęp po zakupie
Omówienie interfejsu 04m 15s Dostęp po zakupie
Zakładanie konta
Rejestracja i logowanie 04m 44s Dostęp po zakupie
Mój AliExpress 07m 15s Dostęp po zakupie
Moje zamówienia 04m 54s Dostęp po zakupie
Centrum wiadomości 06m 05s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie ofert
Wyszukiwarka 03m 08s Dostęp po zakupie
Szczegółowe wyszukiwanie 03m 51s Dostęp po zakupie
Sortowanie 04m 44s Zobacz darmową lekcję
Rozmiarówka 04m 23s Dostęp po zakupie
Wysyłka 05m 36s Dostęp po zakupie
Opinie i oceny 06m 13s Dostęp po zakupie
Aliexpress na Facebooku 02m 39s Dostęp po zakupie
Składanie zamówienia
Kup teraz 05m 38s Dostęp po zakupie
Finalizowanie zamówienia 05m 08s Zobacz darmową lekcję
Kwestie prawne 01m 32s Dostęp po zakupie
Dodatkowe informacje
Aplikacja mobilna 08m 59s Dostęp po zakupie
Ochrona kupującego 07m 20s Dostęp po zakupie
Obsługa klienta 04m 59s Dostęp po zakupie
Gwarancja sklepu 02m 38s Dostęp po zakupie
Zakończenie 00m 45s Dostęp po zakupie

Recenzje (11)

Średnia ocena 4.5 5

Ciekawy kurs , ułatwia zapoznanie się z interfejsem i zasadami działania zakupów na platformie AliExpress. Wszystkie kwestie które mnie interesowały, czyli proces ewentualnych problemów z zamówionymi przez nas produktami został bardzo rzetelnie omówiony. Polecam

Piotr Zakrzewski 16 dni temu

Ten kurs informujący jak kupować przedmioty na AliExpress daje możliwość bezpieczniejszej orientacji w robieniu zakupów na aukcjach dla osób które nie są osobami zawodowo zajmującymi się tym zagadnieniem.

Artur Gręziak 151 dni temu

Bardzo dobry kurs AliExpress - tanie zakupy z Chin. Jak się założyć konto w tym serwisie. I za oszczędzić pieniądze kupująć w tym portalu polecam go karzdemu kto chce kupować produkty.

marcin urbaszewski 186 dni temu

Chciałbym wygrać iPada, 30 listopada kiedy będzie ogłoszenie wyników będzie pierwszy dzień po moich 30-tych urodzinach, czemu by nie iPad za recenzję :). Jednak mimo to nie zamierzam tu ściemniać. Kurs jest super, człowiek się nie boi nowej rzeczy, która się strasznie przydaje w zakupach a dla handlujących w handlu. Kursy stąd zresztą serio uczą podstaw w danych dziedzinach, a w tym przypadku bez stresu mogę w końcu kupić sobie nawet najbardziej kompromitujące przedmioty w internetach bez strachu ;D. Polecam ten serwis z całego serca, to już któryś z kolei kurs, a i na tym się nie zawiodłem mimo, że z początku myślałem, że to totalne nic ciekawego (a propos kupiłem akurat ten kurs za pkt premium - rzeczywiście program lojalnościowy działa u nich elegancko jak karty na stacjach paliw ale tu chociaz coś wartościowego dostałem a nie jskieś sztućce, czy inne piórniki). Generalnie polecam zarówno kurs jak i cały serwis - a i przypominam, że 29 listopada moje urodziny także ten ;D

Łukasz Kiełbasa 212 dni temu

Bardzo dobry kurs zawierający podstawową i nie tylko wiedzę z zakresu kupna na AliExpres. Spora ilość informacji podana w przystępny sposób szczerze polecam i pozdrawiam Sebastian.

Sebastian Klimek 215 dni temu

Bardzo dobry kurs! Polecam bo można z niego dowiedzieć się, jak dużo pieniędzy można zaoszczędzić, robiąc zakupy przez internet właśnie poprzez taki portal jak AliExpress! POLECAM

Mariusz Koczara 281 dni temu

Świetny kurs dla osób, które nie miały do tej pory styczności z AliExpress. W prosty i jasny sposób wyjaśnione najważniejsze elementy obsługi portalu. Kurs godny polecenia.

Radosław Wilski 286 dni temu

Bardzo praktyczny poradnik o imporcie towarów z internetowego sklepu w Azji .W kursie są omawiane zagadnienia:, założenie konta na AliExpress , bezpieczne zakupy i gwarancje sklepowe, kwestie prawne. Już zrobiłem trochę zakupów , jestem bardzo zadowolony .

Igor Krajewski 338 dni temu

Omówione zostały najważniejsze informacje - jak posługiwać się serwisem, jak wyszukiwać wśród tysięcy produktów, na co zwracać uwagę. Można do tego wszystkiego dojść samemu, jeśli zna się język angielski i ma do czynienia z innymi podobnymi portalami. W innym przypadku - kurs bardzo pomoże.

Krzysztof Klamycki 363 dni temu

Nigdy nie kupowałam na zagranicznych portalach, tylko na allegro. Dzięki kursowi widze, że to w sumie nic skomplikowanego. mam teraz o wiele wiekszy wybór i mogę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na zakupach.

Katarzyna Dykacz 419 dni temu

Najgorszy kurs jaki kiedykolwiek kupiłem. Nie przedstawia prawie żadnych rzetelnych informacji. Zawiera błędy merytoryczne od samego początku. Zaplanowany jest i nagrany "na szybko" bez żadnego przygotowania merytorycznego. Jest to najdroższy kurs w przeliczeniu czasu na PLN. I zarazem najgorszy. Moim zdaniem wygląda to tak że StrefaKursów zrobiła lokowanie produktu i jeszcze każe nam za nie płacić.... Do zestawu pisze że uczą nas eksperci. Widzę że uczy mnie jakiś fotograf. Uczy mnie o tym co widzę na stronie, nic dodatkowego. Zapomina wspomnieć o odezwaniu się do sprzedawcy - sprzedawcy dają często kupony. Oraz wiele wiele innych niedociągnięć. NIE POLECAM!!!

Odpowiedź sklepu

Panie Łukaszu, kurs został przygotowany przez osobę, która przez wiele lat pracowała w handlu, również internetowym, więc w tej kwestii ma spore doświadczenie. Zakupy w zagranicznym serwisie wiążą się z pewnymi kwestiami, z którymi użytkownik polskich serwisów nie ma styczności, jak. np. możliwość nałożenia cła zgodne z obowiązującym prawem. Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które wcześniej nie kupowały na AlliExpress - nie wiedzą od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i być może mają jakieś obawy. Poza tym, żaden z naszych kursów nie jest lokowaniem produktu:)

Łukasz Michałek 424 dni temu

39

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Darmowe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Testy, ćwiczenia
 • Szkolenie zawiera również testy i ćwiczenia, które pomogą ci utrwalić wiedzę.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Poziom Podstawowy
 • Poziom Podstawowy
 • Czas trwania 2 godziny

Autor

Adrian Wzorek

Adrian Wzorek

Operator kamery i fotograf

Adrian Wzorek posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z aparatem fotograficznym, kamerą oraz montażem filmowym. W ciągu ostatnich kilku lat zrealizował ponad 1000 reportaży telewizyjnych. Jego materiały były emitowane przez największe krajowe portale informacyjne. Miłośnik dobrych samochodów, sztuki nowoczesnej, teatru i jazz.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111