NOWOŚĆ: Jak zarabiać na filmowaniu • RABAT 25% tylko z kodem WIDEO25 •

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup teraz

Kurs Bazy Danych MySQL

Poznaj system baz danych, który jest podstawą dynamicznych webowych aplikacji

Jaki kurs wybrać? Poradnik Web developera

Poznaj od podstaw jeden z najbardziej popularnych
systemów baz danych.

 • Chcesz tworzyć internetowe aplikacje, które zbierają, przetwarzają i wyświetlają dowolne informacje?
 • Chcesz tworzyć rozbudowane aplikacje typu: sklepy internetowe, fora dyskusyjne, panele administracyjne?
 • Chcesz pracować w środowisku programistycznym, które oferuje niezwykłą szybkość oraz wydajność i w dodatku dostępne jest zupełnie za darmo?
Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą od podstaw poznać popularny system zarządzania bazami danych MySQL. Jest on również doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy chcą wiedzieć jak łączyć skrypty PHP z bazą danych.

Czego nauczę się z kursem?

Zdobędziesz obszerną wiedzę, która z zupełności wystarcza do tworzenia aplikacji internetowych przetwarzających wszelkiego rodzaju dane. Poznasz panel phpMyAdmin, który umożliwia pracę z bazą w trybie wizualnym. Nauczysz się tworzyć zapytania w języku SQL. Oprócz tego dowiesz się jak pisać skrypty PHP, które pobierają oraz odczytują zawartość bazy.

Co znajduje się w kursie?

Nasze szkolenie pozwoli ci krok po kroku opanować wszystkie istotne narzędzia do zarządzania bazą i nie tylko. Dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować serwer bazy danych oraz jak korzystać z popularnego narzędzia administracyjnego phpMyAdmin. Dużą ilość rozdziałów poświęciliśmy na omówienie podstawowej administracji bazą. Pokażemy ci jak tworzyć konta użytkowników, jak tworzyć tabele i jak dodawać rekordy.
Kolejny etap szkolenia to język SQL. Dowiesz się jak tworzyć wszelkiego rodzaju zapytania do bazy: wyszukujące, modyfikujące, podsumowywujące itp. Następny bardzo ważny temat to współpraca bazy ze skryptami PHP. To doskonała okazja do zdobycia kluczowych umiejętności: nawiązywanie połączenia z bazą, pobieranie rekordów i wprowadzanie danych z formularza. Końcowe rozdziały kursu pokażą ci jak korzystać z przydatnych funkcji wbudowanych MySQL.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli chcesz w 100% wykorzystać wiedzę wyniesioną z kursu to przydatna będzie podstawowa znajomość języka PHP. Został on omówiony w innym kursie z naszej oferty: Kurs Programowania w PHP5.

Spis treści

Wprowadzenie
Wstęp 1m 07s Dostęp po zakupie
Wybór serwera 4m 30s Dostęp po zakupie
Instalacja serwera lokalnego 3m 17s Dostęp po zakupie
Konfiguracja serwera 8m 49s Dostęp po zakupie
Przykładowa baza danych 6m 50s Dostęp po zakupie
Zarządzanie bazą
phpMyAdmin 4m 57s Zobacz darmową lekcję
Tworzenie nowego użytkownika 5m 39s Dostęp po zakupie
Tworzenie nowej bazy 3m 34s Dostęp po zakupie
Przypisywanie uprawnień 4m 45s Dostęp po zakupie
Tworzenie tabel
Pierwsza tabela 5m 39s Dostęp po zakupie
Typy danych 8m 45s Dostęp po zakupie
Wprowadzanie danych 4m 33s Dostęp po zakupie
Import do tabeli 4m 29s Dostęp po zakupie
Eksport 5m 38s Dostęp po zakupie
Operacje na tabelach
Wyświetlanie rekordów 4m 28s Dostęp po zakupie
Usuwanie rekordów 5m 01s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie 4m 03s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie zaawansowane 6m 49s Dostęp po zakupie
Język SQL
Instrukcja SELECT FROM 4m 48s Dostęp po zakupie
Klauzula WHERE 7m 22s Dostęp po zakupie
Klauzula ORDER BY 3m 47s Dostęp po zakupie
Instrukcja INSERT INTO 4m 51s Dostęp po zakupie
Instrukcja UPDATE 3m 49s Dostęp po zakupie
Instrukcja DELETE FROM 3m 26s Dostęp po zakupie
Funkcje podsumowywujące 4m 35s Dostęp po zakupie
Sumowanie 5m 04s Dostęp po zakupie
Tworzenie tabel w języku SQL 5m 27s Dostęp po zakupie
Instrukcja ALTER TABLE 6m 09s Zobacz darmową lekcję
Korzystanie z konsoli MySQL 4m 35s Dostęp po zakupie
Pobieranie danych z wielu tabel 5m 37s Dostęp po zakupie
Grupowanie 5m 53s Dostęp po zakupie
Podzapytania 3m 26s Dostęp po zakupie
MySQL i PHP
Połączenie z bazą 6m 14s Dostęp po zakupie
Zapytanie w skrypcie PHP 3m 22s Dostęp po zakupie
Zwracanie rekordów 5m 28s Dostęp po zakupie
Formatowanie wyników 4m 37s Dostęp po zakupie
Usuwanie rekordów 5m 37s Dostęp po zakupie
Wprowadzanie rekordów z formularza 8m 00s Dostęp po zakupie
Sprawdzanie poprawności danych 6m 53s Dostęp po zakupie
Obsługa błędów 4m 20s Dostęp po zakupie
Funkcje MySQL
Operacje na ciągach znaków 4m 51s Dostęp po zakupie
Funkcje numeryczne 4m 54s Zobacz darmową lekcję
Funkcje daty i czasu 3m 57s Dostęp po zakupie

Recenzje (86)

Średnia ocena 4.9 5

Autor kursu solidnie i dokładnie omawia podstawy pracy z bazami danych. Dla osób które startują w tym temacie kurs zdecydowanie wiele wyjaśni i nauczy. Polecam :)

Maciej Odrowąż-Kietliński 12 dni temu

Bardzo prosto i przystępnie przygotowany kurs. Kurs przygotowany z myślą o początkujących osobach które chcą się rozwijać. Polecam dla tych którzy lubią wyzwania i mają troch czasu na dodatkowe ćwiczenia.

Sebastian Karbownik 17 dni temu

Kurs w prosty sposób wyjaśnia podstawy baz danych. Po wcześniejszym przeczytaniu dwóch książek w tym temacie nie do końca wszystko było dla mnie zrozumiałe. Po przerobieniu kursu niejasności zostały rozwiane.

Piotr Kacała 23 dni temu

Bazy Danych zawsze stanowiły pewną przeszkodę w mojej edukacji informatycznej. Kilka książek z tej tematyki kupionych, każda pisana innym językiem i trudna do opanowania. Dzięki temu kursowi wreszcie mogłem w sposób prosty, łatwy i przyjemny zapoznać się z bazami danych, nauczyłem się je tworzyć, zarządzać i administrować. Kurs dał mi bardzo wiele satysfakcji z nauki tej dziedziny informatyki. Szczerze polecam.

Adam Śnieżko 115 dni temu

Polecam ten kurs każdemu kto chce prowadzić swojego bloga, swój sklep lub zwykłą stronę internetową. Bazy danych MySQL umożliwiają mnóstwo rzeczy i są niewątpliwie cenną umiejętnością dla pracodawcy. Kurs przedstawiony jest w sposób zrozumiały nawet dla osoby nie mającej nigdy wcześniej styczności z komputerem.

Eryk Osiński 115 dni temu

Kurs dobrze przedstawia nam z czym będziemy mieć do czynienia w relacyjnych bazach danych. Oprócz dobrze wytłumaczonego jak korzystać z języka SQL możemy się również dowiedzieć o relacyjnych bazach danych w PHP i języku MySQL.

Robert Peterman 116 dni temu

Jezyk SQL jest podstawowym, uniwersalnym językiem obsługującym bazy danych. Chcesz cz nie i tak się z niem spotkasz. Kurs jak najbardziej na TAK. Jak zwykle czekam na rozwinięcie tematu o kolejne przykłady.

Damian Jaskólski 117 dni temu

Świetny, nowoczesny, inspirujący, merytoryczny, profesjonalnie przygotowany kurs internetowy / wideo przygotowany przez Strefę Kursów. Polecam z całym przekonaniem wszystkim, którzy interesuje ten temat.

Jacek Synowiec 118 dni temu

Świetny kurs. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Kurs prowadzony rzetelnie. W przyjemny sposób można nauczyć się operacji na bazie danych. Gorąco polecam.

Przemysław Książek 121 dni temu

Idealny kurs dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę bazami danych jak i dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie elementarne zagadnienia :) Świetny dobór zagadnień- od wyboru serwera, jego instalacji oraz konfiguracji, aż po kluczowe aspekty języka SQL niezbędne do pracy z bazami danych :) Bardzo fajnie pokazane jak efektywnie pracować w panelu phpMyadmin. Kurs godny polecenia :)

Marcin Dziębowski 121 dni temu

Kurs godny polecenia. Wszystko w przejrzysty i zrozumiały sposób wytłumaczone Materiały przygotowane na szkolenie oceniam bardzo dobrze. Pozwoliły na lepsze przyswajanie omawianego tematu.

Eugeniusz Gąsior 121 dni temu

Kurs okazał się bardzo pomocny w utrwaleniu posiadanej wiedzy oraz rozjaśnił mi kilka zagadnień. Jak zwykle Pan Ksawery trzyma wysoki poziom :). Polecam, jak każdy jego kurs.

Konrad Bogutyn 125 dni temu

Kurs Bazy Danych MySQL w sposób przystępny i dokładny prezentuje najważniejsze elementy środowiska MySQL. W sposób zrozumiały i poparty przykładami można nauczyć się projektowania baz danych w MySQL. Serdecznie polecam tę pozycję !

Krzysztof Kamieński 125 dni temu

W swojej pracy nie mam zbyt dużej styczności z bazami danych, jednak nie jedno krotnie dzięki kursowi wybrnąłem ze "stresujących" sytuacji. Kurs polecam dla ludzi którzy dopiero zaczynają jak i do tych, którzy ciągle pracują z bazami. Osoby początkujące nabędą dobry fundament który potem będą musieli rozwinąć, zaś inni mogą traktować ten kurs jako szybką "ściągawkę", tak jak to robię ja ;) Naprawdę polecam produkt!

Maciej Płoński 127 dni temu

Bazy danych, idealna pozycja dla osób interesujących się serwerami, stronami internetowymi itp. Kurs uczy samodzielnego myślenia! :)

Mateusz Skwira 144 dni temu

Ogólnie kurs b. fajny. Tylko ze dla laika, który nie miał nigdy wcześniej do czynienia z tym na początku są problemy... zabrakło np. informacji co zrobić gdy po zainstalowaniu programu nie można połączyć się z serwerem. No i mogłoby być wsparcie jakieś techniczne w razie jakichkolwiek problemow. Stąd 4 gwiazdki. W kursie jest wszystko omawiane krok po kroku, trudno nie zalapac o co chodzi...

Małgorzata Janusz 169 dni temu

Bardzo solidne podstawy. Polecam

Piotr Krawiecki 170 dni temu

Wreszcie nauczyłem się posługiwać phpMyAdmin. Dzięki temu kursowi okazałe się to proste.

Marcin Kamiński 176 dni temu

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, wcześniej nie miałem pojęcia o tym zagadnieniu, jednak po tym kursie wszystko stało się jasne.

Patryk Sulkowski 183 dni temu

Fantastyczny Kurs, przed przystąpieniem do kursu nie miałem bladego pojęcia co to jest MySql, i potrzebowałem się go nauczyć do nowej pracy, opanowałem wszystko na spokojnie w tydzień, rewelacja już zakupiłem kolejne kursy - wierzę że poziom będzie tak samo wysoki jak ten.

Kamil Tuzin 207 dni temu

W pracy był mi potrzebny MySQL, 4h oglądania tego kursu i wszystko stało się jasne.

Łukasz Stefański 209 dni temu

Kolejna swietna pozycja. Jesli chcesz rozszerzyc swoja wiedze jako web developer i tworzyc strony polaczone z baza danych ten kurs jest swietnym wprowadzeniem!

Grzegorz Topolewski 209 dni temu

Właśnie rozpocząłem studiowanie kursu i od razu zwróciłem uwagę, że wielu ważnych informacji brakuje w książkach, a tu od razu pokazane i wyjaśnione jak kawa na ławę. Polecam

Mirosław Choromański 216 dni temu

Polecam !

Szymon Ciamaga 235 dni temu

Polecam.

Piotr Kiedrzyński 241 dni temu

Kurs troszeczkę stary ale jak najbardziej polecam.

Wojciech Mazur 246 dni temu

Super wszystko wyjasnione, dobry poziom merytoryczny !

Michał Bryniarski 258 dni temu

Świetny kurs. Naprawdę wart polecenia, bardzo dobrze wytłumaczone

Yulian Melnychuk 302 dni temu

Kurs "Bazy Danych MySQL" zawiera podstawowe informacje o tworzeniu bazy, tworzeniu tabeli, zapisywaniu informacji w tabeli, pobieranie informacji z bazy czy usuwaniu rekordów z tabeli. Warto ten kurs przejść - powiedziałbym wręcz, że dla osób związanych z tworzeniem i programowaniem na potrzeby stron www to pozycja obowiązkowa. Kurs zwięzły, bardzo precyzyjny, rzetelny (do czego Strefa Kursów zdążyła nas już przyzwyczaić) oraz - co ważne - bez niepotrzebnych dłużyzn.

Tomasz Cichocki 309 dni temu

Rzetelny kurs. Polecam zarówno dla zaczynających zabawę jak i tym którzy mieli już doczynieni z MySQL i chcieliby do tego wrócić.

Damian Sowała 314 dni temu

Świetny wideo kurs polecam

Piotr Panasiuk 330 dni temu

Kurs dobrze przygotowany, chociaż odbiega od obecnych wysokich standardów SK. Ale ogólnie jestem zadowolony i z czystym sercem polecam - 4,5/5

Tomasz Stankowski 353 dni temu

Kurs Baz Danych był dla mnie bardzo przydatny w poznaniu jak radzić sobie z połączeniem z PHP.

Artur Gręziak 357 dni temu

Kurs oceniam jak bardzo dobry dla osób początkujących. Treści są przekazywane w sposób zrozumiały.

Krzysztof Milewski 377 dni temu

Kurs który pokazuje, że zrozumienie i opanowanie tak potężnego narzędzia jak baza MySQL nie jest tajemną wiedzą dostępną tylko dla wybranych. Wszystko przekazane jak zawsze jasno, przystępnie i rzeczowo.

Sławomir Domaszuk 378 dni temu

Po nabyciu wiedzy z SQL myślałem, że obędzie się z tym kursów, pomimo wcześniejszego jego nabycia, jednak nawet w tym kursie dowiedziałem się czegoś nowego. Polecam.

Martin Szerment 381 dni temu

Okazuje się że programowanie w MySQL-u to pestka. Strefa Kursów trzyma poziom. Zadowolona!

Kamila Sobocka 405 dni temu

Bardzo dobrze przygotowany i poprowadzony kurs. Wszystko przedstawione w bardzo przyjemnej formie. Polecam!

Sabina Kalczyńska 426 dni temu

Kurs bardzo przystępnie przygotowany - wszystko omówione w przejrzysty i łatwy do zrozumienia sposób. Polecam

sylwester nowosiad 442 dni temu

W kursie pokolei omawiane są wszystkie niezbędne zagadnienia dotyczące pracy z MySQL

Damian Jakubowski 445 dni temu

W bardzo przystępny sposób przekazana wiedza, dzięki kursowi zaliczyłem projekt na studia

Hubert Wróblewski 450 dni temu

Porządne podstawy zapytań SQL + kilka ciekawych rozwiązań dla średnio zaawansowanych

Mariusz Szymański 493 dni temu

Świetny kurs który krok po kroku nauczy Cię łączenia Twoich stron internetowych z bazami danych MySQL. Dobrze przekazana wiedza oraz najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Jacek Papiniak 500 dni temu

Kurs świetnie przypomniał mi wiedzę ze studiów. Dla potrzeb prostych aplikacji material był więcej niż wystarczający. Polecam

Michał Gwóźdź 502 dni temu

Materiał dobrze skonstruowany aby stopniowo na przykładach zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Polecam

Adam Hojnca 542 dni temu

Bardzo pomocny kurs. Najpierw przy nauce wybierałam książki, na co wydawałam bardzo duże pieniądze, efekty były marne. Odkąd uczę się przy użyciu kursów ze Strefy Kursów zaczęłam wykonywać komercyjne ZAAWANSOWANE projekty. Cena przystępna. Za taką ilość wiedzy zdecydowanie się opłaca

Marta Pocztańska 559 dni temu

Podstawowa wiedza na temat baz danych mysql. Polecam dla początkujących.

Marek Kwiatkowski 568 dni temu

Kupując ten kurs, miałem w zamyśle poszerzenie wiedzy ze studiów i uzupełnienie o praktykę. Po raz kolejny się nie zawiodłem. Dużo przykładów z życia wziętych. Polecam z czystym sumieniem.

Adrian Giełzak 575 dni temu

Bardzo dobrze stworzony kurs baz danych. Jestem bardzo zadowolony z tego kursu.

Piotr Janakowski 586 dni temu

Dobry kurs z języka SQL

Patryk Rutkowski 590 dni temu

Kurs bardzo ciekawie przygotowany pod każdym względem. W każdym filmiku zostało szczegółowo pokazane jak należy wykonać określone zadania, krok po kroku. Forma kursu jest bardzo przyjazna. Zestaw informacji bardzo dobrze dobrany dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego kursu. Szczerze polecam

Tacjana Niksa 604 dni temu

Kurs baz danych to kolejna pozycja "must have" jeżeli nie miałeś nigdy styczności z SQL-em lub chcesz sobie odświeżyć temat od podstaw. Wszystko jak zawsze czytelnie opisane. Z pewnością zakupię wersję dla zaawansowanych. Polecam!

Piotr Horemski 609 dni temu

ciekawy !

Dariusz Paśko 616 dni temu

O kursach ze STREFY KURSÓW mam niezmienne do dnia dzisiejszego zdanie - po prostu ŚWIETNE! Naprawdę polecam bo pod każdym względem są profesjonalne, zarówno pod względem zawartości, materiałów jak i jakości wykładów i ćwiczeń. Naprawdę polecam każdemu, kto chce się "podciągnąć" z danej dziedziny.

LARYSSA WACH 632 dni temu

Bardzo dobrze opracowany kurs. W sposób jasny omawia podstawowe zagadnienia baz danych.

Grzegorz Szymkowiak 639 dni temu

Profesjonalnie i bardzo przystępnie przedstawiony materiał kursu sprawił, że nabrałem apetytu na więcej. Tak w tym jaki i innych zakupionych kursach z radością powitał bym kontynuację an wyższych poziomach zaawansowania.

Paweł Rutkowski 654 dni temu

Bardzo dobry kurs dla ludzi zaczynający przygodę z tworzeniem stron WWW. Polecam

Miroslaw Staskiewicz 670 dni temu

Kolejny, świetnie przygotowany kurs, dostarczający niezbędną wiedzę w jasny i przystępny sposób! Polecam każdemu!

KARINA KRÓL 762 dni temu

Świetne wprowadzenie w bazy danych.

Marcin Maj 774 dni temu

Świetny kurs!! Brakuje tylko zagadnień odnoszących się do relacji.

Marcin Maj 799 dni temu

Idealny kurs dla osób chcących rozpocząć pracę z bazami danych MySQL. Wszystko przejrzyście i w sposób dostępny nawet dla laika, podane. Na pewno po tym kursie, osoby które do tej pory miały opory w rozpoczęciu pracy w MySQL, przystąpią do niej zastanawiając się "czego ja właściwie się bałem?". Gorąco polecam.

Arkadiusz Barański 802 dni temu

Wszystko co powinieneś wiedzieć o MySQL w jednym miejscu. Idealna pozycja dla początkujących i dla tych którzy chcą poznać phpMyAdmin. Z tym kursem złapiesz podstawy baz danych i na pewno wykorzystasz je przy tworzeniu stron www.

Dawid Ryczko 916 dni temu

Bardzo dobry kurs. Wiele można się z niego nauczyć. Warto go kupić.

Dariusz Sikorski 921 dni temu

Podchodziłem z nieufnością do tego kursu gdyż moje pierwsze spotkania z MySQL nie były zbyt efektywne. Kurs ten pokazał, że MySQLa każdy może się nauczyć w zaledwie kilka godzin. Polecam.

Rafał Tadajewski 927 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 961 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 975 dni temu

Bardzo wygodny do nauki np.w autobusie - jadąc do pracy, gdy nie mamy czasu na czytanie w domu. Dla osoby bardziej zaawansowanej w SQL jest świetnym przypomnieniem różnych aspektów tego języka. Polecam.

TOMASZ KASTELIK 991 dni temu

Witam, Kursy oceniam na 6 w skali od 1 do 6 przesyłka bardzo dobrze zapakowana kontakt ze sklepem ocena 6 razem 100% mojego zadowolenia

DANUTA PORC 995 dni temu

Jak dotąd w sieci nie spotkałem bardziej praktycznych kursów. Lektor szczegółowo omawia prezentowane treści na przykładach, co ma znaczący wpływ na ich zrozumienie a tym samym tempo nauki. Gorąco polecam - świat "Strefa kursów" przede wszystkim początkującym ale również zaawansowanym informatykom zderzającym się z nowymi aplikacjami.

Tomasz Kasprzak 1017 dni temu

To już kolejny bardzo dobry kurs ze strefakursow.pl. Żadna z darmowych propozycji dostępnych w internecie nie może nawet z nim konkurować. Przydatny nie tylko dla początkujących.

Artur Masłowiec 1018 dni temu

Świetny kurs. Dużo lepsza forma przekazu wiedzy.

Jakub Szeptycki 1097 dni temu

Polecam kurs. Przystępnie opracowany.

Maciej Druzd 1147 dni temu

Bazy danych to temat, którego bardzo się bałem. Uczestniczyłem dawniej w kursie stacjonarnym PHP i MySQL i PHP przyswoiłem, a baz danych nie zrozumiałem. Po przerobieniu kursu wideo bazy danych już nie są straszne. Poruszam się po nich dość swobodnie i chociaż nie pamiętam tych wszystkich poleceń, najważniejsze dla mnie jest to, że nie drżę na samą myśl o MySQL :))

Daniel Dąbrowski 1172 dni temu

To mój kolejny kurs, który zakupiłem i nie ostatni. Jestem bardzo zadowolony. Podoba mi się głos lektora i to, że mogę widzieć jak co robić i jak to wygląda w praktyce. Jedynie jaki miałem problem to z wersją bazy danych, gdyż w kursie jest już dość stara wersja a ja po zainstalowaniu miałem już nowszą i wyglądała zupełnie inaczej. Na szczęście okazało się, że wystarczyło w bazie przełączyć motyw na Original i po kłopocie. Jeśli zaczynasz zabawę z bazą danych to nic lepszego nie znajdziesz. Wiele jest różnych książek czy kursów w internecie lecz jest to tylko sucha wiedza, która przydaje się tylko dla tych co już wiedzą co nieco. Ten kurs jest dla laika i nie tylko. POLECAM

Andrzej Warzecha 1188 dni temu

Świetny Kurs Bazy Danych MySQL, ciekawie wprowadza i omawia istotne zagadnienia związane z różnego rodzajem zapytań do bazy, zarządzanie oraz wyciąganie danych z bazy. Zachęcam wszystkich i polecam.

Rafał Kulga 1211 dni temu

Kurs profesjonalnie przygotowany. Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się od podstaw MySQL i utworzyć własną bazę danych.

Sławomir WALCZAK 1229 dni temu

Jak każdy zakupiony tu kurs, prowadzony jest w sposób przejrzysty. Merytorycznie na wysokim poziomie. Jeśli zaczynasz przygodę z PHP to nie powinieneś żałować tych paru groszy na ten kurs

Dariusz Szpakowski 1265 dni temu

Kursy zrobione bardzo profesjonalnie. Podział na tematy ułatwia powracanie do wybranego fragmentu kursu. Polecam wszystkim.

Mariusz Szadkowski 1276 dni temu

kolejny kurs warty swoich pieniędzy, wiele tłumaczy i wyjaśnia a przede wszystkim pomaga w pracy. polecam

marcin rudko 1464 dni temu

Polecam ten kurs dla osób zaczynających przygodę z Mysql. Wszystko przedstawione w czytelny i ciekawy sposób. Polecam do tego kurs PHP5 co w połączeniu z Mysql daje miażdzące możliwości.

jakub knach 1596 dni temu

Polecam tym, którzy chcą zacząć przygodę z zastosowaniem serwera bazy danych we własnym projekcie strony www. Sięgający po ten kurs na pewno się nie zrazi, zaznaczam jednak, że autor omawia niezbędne podstawy.

Tomasz Nowak 1636 dni temu

Jak każdy z zakupionych tu kursów jest bardzo przyjemny w przerabianiu, rzeczowy i logiczny. Polecam każdemu, bo wiedza jest przystępnie podana.

Anetta Borna-Rogocka 1636 dni temu

Jeśli chcesz aby twoja strona www wykonywała trochę bardziej skomplikowane operacje niż tylko wyswietlanie treści w ładny sposób, to połącz MySQL i PHP5. Cieszę się że mogłem zapoznac sie z bazami danych właśnie z tego kursu. Obecnie pracuję nad łączeniem MySQL i PHP5 i przyznam że pomimo że są to zaawansowane rzeczy (jak dla mnie) to przerabianie tego kursu daje mi ogromną satysfakcje. Pozdrawiam i polecam!

Marcin Kozłowski 1638 dni temu

jak dla mnie zabawa z tym kursem zaczęła się gdzieś pod koniec .. kurs jest dla ludzi kompletnie nie mających pojęcia o MySQL - jednak i średnio zaawansowani pod koniec kursu znajdą coś dla siebie, a i warto sobie przypomnieć podstawy - zawsze coś ciekawego wpadnie.

Maciej Cupiał 1642 dni temu

Witam wszystkich.Moje zdanie jest takie, że firma jest super tzn stara się dotrzeć do każdego.Jestem klientem indywidualnym nie prowadzącym działalności gospodarczej.Sam kurs Baza danych MySQL czy PHP 5 jest dokładnie i szczegółowo omówiony każdy detal.Życzliwość i obsługa jest na wysokim poziomie.Starają się pomóc każdemu kto ma zamiar kupić kurs lub już kupił o dalsze instrukcje prosi jeśli czegoś nie rozumie.Wiem co piszę.Pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych klientów strefa kursów.Krzysiek z Chorzowa z woj.Śląkiego

Krzysztof Gawlyta 1643 dni temu

Bardzo fajny kursik z MySQL. Lektor prowadzi ćwiczenia powoli i dokładnie omawiając krok po kroku wszystkie wykonywane przez siebie czynności. Polecam kurs każdemu kto chce zbudować bazę danych np pod swoją stronę www.

MARCIN OPSZALSKI 1643 dni temu

Kurs Bazy Danych MySQL
49

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Poziom Podstawowy
 • Poziom Podstawowy
 • Czas trwania 4 godziny
Ścieżka kariery - Joomla Ekspert

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Joomla Ekspert

Sprawdź szczegóły
Ścieżka kariery - Specjalista Web developer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Specjalista Web developer

Sprawdź szczegóły

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111