Wiedza to cenny dar, podaruj ją bliskim.

Prezent inny niż wszystkie

W tym roku bądź oryginalny i zaskocz swoich bliskich wyjątkowym prezentem! Wybierz kartę podarunkową Strefy Kursów i pomóż im odkrywać ich potencjał. Daj im niepowtarzalną szansę zdobycia nowych umiejętności i cennej wiedzy, którą sami wybiorą z blisko 200 zróżnicowanych szkoleń. Na Mikołaja, pod choinkę, na urodziny, czy po prostu bez okazji, zrób bliskim prezent, który na pewno nie wyląduje na dnie szafy.

Jak kupić?

Zakup karty podarunkowej jest niezwykle prosty. Wybierasz po prostu jej wartość (50, 100 lub 150 zł) i dokonujesz płatności. Po kilku chwilach po zaksięgowaniu płatności automatycznie wysyłamy do Ciebie kartę w formie elektronicznej (dokument PDF).

W jaki sposób podarować kartę?

Kartę podarunkową otrzymasz na adres mailowy, który został podany podczas składania zamówienia. Dotrze ona do Ciebie od razu po zaksięgowaniu płatności. Kartę możesz potem przesłać mailem do osoby, którą chcesz obdarować lub wydrukować ją i wręczyć osobiście. Zobacz jak wygląda przykładowa karta podarunkowa: zobacz

Jak wykorzystać?

Każda karta posiada unikalny kod, który należy wprowadzić podczas składania zamówienia w pole "Wprowadź kod rabatowy". Wartość zamówienia zostanie wtedy automatycznie obniżona o wartość posiadanej karty rabatowej.

Dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś kupić kartę podarunkową o innym nominale? Napisz do nas na biuro@strefakursow.pl, porozmawiaj na czacie z konsultantem lub zadzwoń pod numer 888 223 111. Chętnie pomożemy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Więcej informacji znajduje się na stronie z Regulaminem Kart Podarunkowych