UNITY - tworzenie gier 2D • RABAT 20% z kodem: Unity2D

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup taniej

Kurs Zend Framework

Twórz dynamiczne internetowe aplikacje z użyciem sprawdzonego i wszechstronnego frameworku Zend

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Jaki kurs wybrać? Poradnik Web developera

Konkurs - Kup, zrecenzuj kurs i wygraj iPad

Naucz się tworzyć internetowe aplikacje z użyciem
frameworku Zend.

 • Chcesz stworzyć dynamiczną internetową aplikację, ale gotowe rozwiązania nie spełniają twoich potrzeb?
 • Chcesz skupić się na funkcjonalnościach swojego projektu i uniknąć konieczności pisania od podstaw każdej linii kodu?
 • Chcesz poznać framework, który nie tylko pozwoli ci szybko rozpocząć pracę, ale również umożliwi rozbudowę twojej witryny w dowolnym kierunku?
 • Wiesz już jak tworzyć internetowe aplikacje w PHP i potrzebujesz rozwiązania, które sprawi, że twoja praca będzie szybsza i bardziej efektywna?
Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób zaznajomionych z podstawami PHP, które chcą tworzyć dynamiczne witryny z użyciem frameworku zapewniającego stabilność, bezpieczeństwo i wydajność. To doskonały wybór dla każdego programisty, który ceni swój czas i chce skupić się na kluczowych funkcjach swojej internetowej aplikacji.

Czego nauczysz się z kursem?

Z tym kursem szybko opanujesz wszystkie rozwiązania i narzędzia umożliwiające samodzielną pracę nad własnymi projektami. Dowiesz się jak użyć frameworku Zend do stworzenia aplikacji wyposażonej w liczne przydatne funkcjonalności:

 • Modułowa struktura, która umożliwia wielokrotne wykorzystanie kodu i znacznie skraca czas pracy.
 • Użycie wzorca MVC typowego dla wielu rozbudowanych aplikacji internetowych.
 • Zarządzanie bazą danych za pomocą przeglądarki.
 • Formularze z walidacją po stronie serwera.
 • Prosta struktura adresów URL.
Co znajduje się w kursie?

W kursie będziemy tworzyli krok po kroku projekt internetowej aplikacji opartej na frameworku Zend. Za jej pomocą będziemy mogli m.in. zarządzać bazą danych z poziomu przeglądarki. Pracę rozpoczniemy od instalacji plików i komponentów niezbędnych do stworzenia projektu. Następnie przygotujemy moduły tworzące szkielet naszej aplikacji. Dowiesz się jak pracować z kontrolerem oraz jak przygotować pliki routingu. W kolejnej części szkolenia pokażemy jak przygotować model danych. Następnie będziemy tworzyli kod, który umożliwia wygodne zarządzania bazą. Dowiesz się jak dodawać, usuwać i tworzyć rekordy za pomocą utworzonej samodzielnie aplikacji Zend. Przy okazji poznasz ciekawe rozwiązania ułatwiające pracę z formularzami.
Wszelkie materiały, z którymi pracujemy dołączone zostały do kursu. Projekt oparty został na Zend Framework w wersji 2.2.0.

Framework Zend

Poznaj niesamowity framework Zend

Zend to bezpieczeństwo, stabilność oraz wydajność. Ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w przypadku bardziej złożonych projektów.

Moduły

Wykorzystaj elastyczność modułów

Pracuj z modułami, które są podstawowym elementem projektu opartego na frameworku Zend. Wykorzystaj wielokrotnie kod i znacznie skróć czas pracy.

Schemat wzorca MVC

Twórz aplikacje oparte na wzorcu MVC

Dowiedz się jak pracować z modelem danych, kontrolerami i widokami. Stosuj rozwiązania spotykane w wielu rozbudowanych internetowych aplikacjach.

phpMyAdmin i bazy danych

Pracuj bezproblemowo i efektywnie

Stwórz aplikację, która umożliwia m.in. zarządzanie bazą danych za pomocą strony internetowej. Naucz się jak dodawać, edytować i usuwać rekordy.

Formularz dodawania produktu

Twórz formularze i wdrażaj walidację

Przekonaj się jak wiele możliwości oferuje Zend przy tworzeniu fromularzy. Dowiedz się jak szybko stworzyć dowolny formularz oraz jak wdrożyć walidację danych po stronie serwera.

Instalacja i konfiguracja

Poznaj wszystkie kluczowe narzędzia

Opanuj instalację frameworku na serwerze, prawidłową konfigurację aplikacji oraz modułów, pracę z bazą danych czy formularzami i wiele więcej.

Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Wprowadzenie
Wstęp 1m 01s Dostęp po zakupie
Wymagania Zend Framework 2 2m 11s Dostęp po zakupie
Praca z linią poleceń 2m 38s Dostęp po zakupie
Instalacja Composer 3m 15s Dostęp po zakupie
Pobieranie szkieletu aplikacji 6m 23s Dostęp po zakupie
Moduły aplikacji
Struktura typowego modułu 7m 15s Dostęp po zakupie
Plik module.php 8m 23s Dostęp po zakupie
Konfiguracja modułu 5m 33s Dostęp po zakupie
Rejestrowanie nowych modułów 1m 58s Dostęp po zakupie
Routing i kontroler
Omówienie struktury adresów 3m 18s Dostęp po zakupie
Konfiguracja routingu 7m 50s Dostęp po zakupie
Tworzenie pierwszego kontrolera 5m 53s Dostęp po zakupie
Tymczasowe widoki 5m 24s Zobacz darmową lekcję
Model i baza danych
Tworzenie bazy i tabeli 4m 47s Dostęp po zakupie
Model danych 5m 24s Zobacz darmową lekcję
Klasa ProductTable 5m 53s Dostęp po zakupie
Metody klasy ProductTable 11m 14s Dostęp po zakupie
Zmiany w pliku modułu 7m 54s Dostęp po zakupie
Konfiguracja połączenia z bazą 7m 17s Dostęp po zakupie
Metoda getTable 4m 23s Dostęp po zakupie
Lista rekordów
Metoda indexAction 5m 41s Dostęp po zakupie
Widok index 10m 41s Dostęp po zakupie
Praca z rekordami
Klasa formularza 9m 04s Dostęp po zakupie
Użycie InputFilter 5m 31s Dostęp po zakupie
Walidacja danych 8m 03s Dostęp po zakupie
Metoda dodająca nowe rekordy 8m 00s Dostęp po zakupie
Formularz nowego rekordu 9m 37s Dostęp po zakupie
Edycja i usuwanie zawartości tabeli
Metoda edytująca rekordy 9m 22s Dostęp po zakupie
Zmiany w dotychczasowych plikach 4m 26s Dostęp po zakupie
Tworzenie formularza edycji 4m 30s Dostęp po zakupie
Metoda deleteAction 6m 34s Dostęp po zakupie
Widok usuwania 8m 06s Dostęp po zakupie
Edycja strony frontowej 5m 17s Zobacz darmową lekcję

Recenzje (35)

Średnia ocena 4.7 5

Prosto i profesjonalnie w temacie zenda. Programiści PHP koniecznie muszą się z tym kursem zapoznać, aby zdobyć niezbędne dzisiaj wiadomości. Czysty profesjonalizm.

Dawid Polok 116 dni temu

Zend Framework, to kolejne z ważnych narzędzi deweloperskich. Ciekawe przykłady i możliwość ćwiczenia, to największe atuty tego kursu. Jak zwykle w pełni profesjonalne przygotowanie.

Mariusz Szadkowski 152 dni temu

W tym kursie dowiesz się jak użyć frameworku Zend do stworzenia aplikacji wyposażonej w liczne przydatne funkcjonalności. Szybko opanujesz wszystkie rozwiązania i narzędzia umożliwiające samodzielną pracę nad własnymi projektami.

Aleksander Kóska 177 dni temu

Jestem zawiedziony tym kursem. Oczekiwałem informacji o tym jak działa wzorzec MVC i jak jest on zaimplementowany w tym frameworku - niestety nie dowiedziałem się tego z kursu. Autor po prostu przetłumaczył oficjalny manual dostępny za darmo na stronie Zenda - omawiana przykładowa aplikacja jest identyczna. Dodatkowo w tym manualu informacje są dokładniejsze, w kursie zostały one częściowo pominięte. W trakcie kursu autor popełnia błędy, które potem naprawia, i nie są popełnione specjalne w celach edukacyjnych - widać pośpiech i niedokładność w realizacji. 60 zł to stanowczo za dużo, abym mógł polecić ten kurs.

Odpowiedź sklepu

W trakcie tworzenia szkolenia autor kursu oczywiście wzorował się na anglojęzycznej dokumentacji technicznej, omówił jednak tylko wybraną tematykę. Jest to kurs na poziomie podstawowym, dzięki któremu w przeciągu 3,5 godzin będzie można nauczyć się jak utworzyć projekt aplikacji internetowej za pomocą kluczowych narzędzi oraz technologi. Szkolenie ma za zadanie pomóc użytkownikom w bardzo krótkim czasie uzyskać najważniejsze informacje w przystepnej formie, zachęcając przy tym do rozwijania swoich umiejętności oraz pracy nad własnymi projektami w przyszłości

Paweł Barczuk 252 dni temu

Kurs bardzo ciekawy i warty obejrzenia. Może warto byłoby trochę dokładniej omawiać niektóre aspekty + myślę, że kurs zdecydowanie nie jest z poziomu podstawowego. Mimo wszystko można z niego dużo wynieść i każdy kto się na niego zdecyduje nie będzie żałował :)

Maciej Odrowąż-Kietliński 256 dni temu

Kurs jest naprawdę super, w krótkim czasie opanowałem podstawy zend framework na potrzeby nowej pracy! POLECAM. Żeby opanować framework wystarczy podstawowa znajomość php :)

Rafał Kucharski 358 dni temu

Kurs dotyczący framework'u Zend jest bardzo przydatnym na praktykach musiałem napisać aplikację opartą o ten framerwork i dzięki temu kursowi tego dokonałem super mnie wprowadził w temat oraz jak zacząć co jest bardzo ważne ponieważ nie jest to tak zawsze oczywiste jak się wydaje. Jedynym mankamentem chociaż nie do końca jest to iż nie ma przedstawionego systemu logowania a dlaczego nie jest to do końca mankament? Ponieważ nie masz wszystkiego podanego od razu na tacy a musisz sam się zagłębić w temat dzięki czemu możesz się więcej nauczyć ;) Kurs polecam bardzo ;)

Maciej Płoński 359 dni temu

Dzięki gotowym Frameworkom takim jak Zend, moje strony prezentują się dużo lepiej, a ja oszczędziłem mnóstwo czasu i nerwów. Polecam każdemu, nawet początkującym.

Eryk Osiński 359 dni temu

To szkolenie jest dla osób, które posiadają już pewną wiedzę z php i doświadczenie przy użyciu podobnego oprogramowania. Z pewnością mogę stwierdzić, że ukończenie tego kursu otwiera drogę do dalszego specjalizowania się w temacie i uczynienia pracy z kodem php łatwiejszą i przyjemniejszą.

Ewa Cudowska 361 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu programowania, wiele przydatnych zagadnień stosowanych na co dzień. Można się wiele nauczyć i stosować wszystko w przyszłości.

Łukasz Tymiński 366 dni temu

Bardzo dobry kurs

Mariusz Bocz 450 dni temu

No i to rozumiem. Framework pokazany w sposób przystępny i zrozumiały. No i można się w CV pochwalić:) Uważam, że cała ścieżka kariery Web developera przygotowana przez strefę kursów to konkurencyjna oferta nawet dla poziomu zajęć akademickich. Gorąco polecam!

Tomasz Stankowski 613 dni temu

Według znanych mi opinii Zend Framework nie jest łatwy w nauce ani w stosowaniu, dlatego uważam, że prowadzący poradził sobie z materiałem bardzo dobrze. Jest jeszcze spore pole do kontynuacji szkolenia, np. tematy dotyczące stronicowania dużych dokumentów, pracy z wieloma powiązanymi tabelami, tworzenie skryptów javascript i ajax w Zend Framework itd.

Sylwester Piwowarczyk 655 dni temu

Sam kurs jest ok, jednak 2 razy podchodziłem do niego i 2 razy miałem ten sam błąd, którego nie udało się naprawić i ruszyć kursu dalej mimo konsultacji na różnych forach, zniechęciło mnie to trochę do ZENDa :)

Wojciech Walicki 677 dni temu

Ciekawy kurs dla osób zaczynających pracę z Framework-iem Zend.

Marcin Ciszek 709 dni temu

Polecam!

Paweł Partyka 755 dni temu

Bardzo dobrze wytłumaczone pojęcia, bez pośpiechu, rzetelnie.

Krzysztof Morawski 894 dni temu

Profesjonalnie i bardzo przystępnie przedstawiony materiał kursu sprawił, że nabrałem apetytu na więcej. Tak w tym jaki i innych zakupionych kursach z radością powitał bym kontynuację an wyższych poziomach zaawansowania.

Paweł Rutkowski 898 dni temu

Świetny kurs. Po raz kolejny okazuje się jak wiele nowych rzeczy może przynieść nowy framework. Warto to zobaczyć na własne oczy.

Mariusz Koczara 909 dni temu

Kurs świetnie przygotowany pod wzglądem technicznym. Dobrej jakości nagrania, lektor mówi wyraźnie i dokładnie opisuje co i po co robi. Świetny szkolenie dla osób rozpoczynających przygodę z Zend'em. Czekam na szkolenie "dla zaawansowanych" z prezentacją kolejnych klas i zastosowań.

Mariusz Szymański 994 dni temu

Bardzo dobrze przygotowany kurs. Wszystko omówione jasno i przejżyście. Polecam każedmu kto chcę zacząć przygodę z Zendem. Ten kurs jest dla Ciebie!

Przemysław Plona 1009 dni temu

Plusy: - bardzo dobry lektor - kurs pokazuje tworzenie od podstaw plików na których pracujemy Minusy: - edytor z czarnym tłem, na telewizorze źle widać kod i trzeba patrzyć z bliska. - na początku trochę trochę sztucznego przedłużania lekcji, co rozdział musimy podziwiać jak prowadzący loguje się do putty Koniecznie potrzebny jest kurs Poziomu 2

Maciej Bor 1109 dni temu

Filmy są bardzo dobrze przygotowane. Wideo przekaz wiedzy jest bardzo skuteczny. Oby więcej takich kursów. Pozdrawiam

Antoni Matusz 1194 dni temu

Kurs wydaje mi się być wartościowy, ponieważ systematycznie pogłębia temat frameworku. Dla mnie być może subiektywnie trochę drażni tembr głosu lektora, może w końcu jakaś zmiana, może tym razem kobieta.

Krzysztof Wieleba 1199 dni temu

Profesjonalne podejście do tematu. Nic dodać nic ująć :))) Oby więcej takich kursów ! ! ! Pozdrawiam

Antoni Matusz 1205 dni temu

Kurs dobry, niestety czuję niedostyt, przydała by się kolejna wersja.

Tomasz Staszewski 1235 dni temu

Kurs na 5+ :)

Paweł Stańczak 1312 dni temu

Kursy są bardzo dobrze przygotowane, przyjemny lektor, dobrze wyjaśnione zagadnienia i praktyczne przykłady. Jak najbardziej polecam kursy ze "Strefy Kursów".

Robert Rostkowski 1374 dni temu

Kurs praktyczny - lektor stara się przekazać wiedzę najlepiej jak to możliwe. Jeśli chodzi i realizację zamówienia można to ująć w trzech słowach: Szybko, sprawnie, profesjonalnie..

Kamil Raczyński 1387 dni temu

Kurs słaby odwzorowanie z dokumentacji Getting Started with Zend Framework nic nowego ani twórczego

Tomasz Ruszel 1395 dni temu

Zend nie jest prosty, a ja korzystając z tutoriali na youtube robiłem pewne czynności, których sensu zupełnie nie rozumiałem. Dopiero ten kurs pozwolił mi usystematyzować wiedzę, dać zrozumienie dlaczego robię pewne rzeczy i spojrzeć na Zenda w innym świetle

Daniel Dąbrowski 1416 dni temu

Kurs dość ciekawy. Bazuje w prawdzie na kursie ZendFramework który jest publicznie udostępniony przez Zenda jednak wyjaśnia dokładnie krok po kroku mechanizmy pracy z ZF2 (natomiast w publicznym kursie tego brakuje). Kurs idealny dla osób zaczynających przygodę z ZF2.

Robert Krzuk 1441 dni temu

Kurs zawiera podstawowe techniki pracy z ZF. Skierowany bezpośrednio do początkujących zawierający wyjaśnienie jak się za niego zabrać. Jeżeli tutorial z oficjalnej strony sprawia problemy ten kurs powinien nieco rozjaśnić sytuację. Brakuję mi jednak przedstawienia zalet tego fm w porównaniu do innych konkurencyjnych, aktualnie popularnych na rynku frameworków PHP.

Rafał Łempa 1449 dni temu

Kurs świetny, szukałem czegoś ciekawego o tym frameworku i znalazłem tylko w SK. Polecam, super opisana struktura plików.

Mateusz Bodzioch 1484 dni temu

Bardzo dobry kurs

Paweł Jaczewski 1566 dni temu

60

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Dodatkowe materiały
 • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Poziom Podstawowy
 • Poziom Podstawowy
 • Czas trwania 3,5 godziny
Ścieżka kariery - Specjalista Web developer

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Specjalista Web developer

Sprawdź szczegóły

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111