UNITY - tworzenie gier 2D • RABAT 20% z kodem: Unity2D

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup taniej

Pozycjonowanie w praktyce

Sprawdzone i pewne metody pozycjonowania w wyszukiwarkach

Konkurs - Kup, zrecenzuj kurs i wygraj iPad
Ten kurs został zastąpiony nowszym Pozycjonowanie i optymalizacja stron Zobacz nowy kurs

Wszyscy wiemy, że wysoka pozycja w Google to wzrost popularności strony. Oczywiście w większości przypadków przekłada się to na większe zyski. Niestety samo pozycjonowanie to proces dość złożony i kosztowny. Dlatego na rynku istnieje wiele firm, które oferują takie usługi. Wiele z nich korzysta z dość ryzykownych i nie sprawdzonych metod, które mogą przynieść więcej szkód niż korzyści. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu zająć się pozycjonowaniem własnej strony. Często da to o wiele lepsze rezultaty niż korzystanie z usług takich firm.

Poznaj sprawdzone i pewne metody pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Oszczędź swój czas i pieniądze poznając metody pozycjonowania i optymalizacji strony z naszym kursem. Dowiedz się w jaki sposób działa wyszukiwarka i co ma wpływ na pozycję Twojej strony. Poznaj metody doboru właściwych słów kluczowych. Opanuj różne narzędzia, które ułatwią Ci pracę. Spraw żeby to właśnie Twoja strona znalazła się na szczycie!

Wiedza, którą chcemy Ci przekazać bazuje na naszych doświadczeniach. Sami pozycjonujemy nasze strony osiągając konkretne rezultaty. Są to sprawdzone i pewne metody pozycjonowania. Tutaj naprawdę nie warto ryzykować. Czasem lepiej dłużej poczekać na osiągnięcie dobrej i trwałej pozycji niż narażać się na konsekwencje np. usunięcie pozycjonowanej strony z wyszukiwarki. Dlatego chcemy Ci pokazać temat w szerszym ujęciu, tak abyś wiedział co należy robić jak również to czego robić się nie powinno. Tylko od Ciebie zależy jak tą wiedzę wykorzystasz!

Cały kurs to ponad 20 filmów z komentarzem lektora. Filmy pozwolą Ci na bezproblemowe opanowanie zagadnień a komentarz lektora wyjaśnią Ci wszystkie bardziej skomplikowane kwestie. To najszybsza i najskuteczniejsza metody zdobywania wiedzy. Sam decydujesz kiedy się uczysz.


Spraw żeby Twoja strona internetowa znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania.



Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Pozycjonowanie w praktyce
Wstęp 4m 18s Dostęp po zakupie
Wyszukiwarki 5m 16s Dostęp po zakupie
Dobór słów kluczowych 8m 29s Dostęp po zakupie
Konkurencyjność słów kluczowych 5m 39s Dostęp po zakupie
Komendy wyszukiwarek 7m 36s Dostęp po zakupie
PageRank 5m 04s Dostęp po zakupie
Znacznik title 5m 14s Dostęp po zakupie
Znaczniki keywords i description 4m 45s Dostęp po zakupie
Optymalizacja kodu strony 3m 58s Dostęp po zakupie
Formatowanie treści strony 6m 30s Dostęp po zakupie
Grafika 5m 01s Dostęp po zakupie
Anchor tekst 4m 44s Dostęp po zakupie
Katalogi 4m 46s Dostęp po zakupie
Zaplecze 6m 15s Dostęp po zakupie
PresellPages 9m 02s Dostęp po zakupie
Dodawarka Adder. 18m 19s Dostęp po zakupie
Systemy wymiany linków 11m 17s Dostęp po zakupie
Optymalizacja indeksowania strony 6m 30s Dostęp po zakupie
Przyjazne adresy 5m 42s Dostęp po zakupie
Mapa strony 8m 35s Dostęp po zakupie
Narzędzia dla webmastera 5m 31s Dostęp po zakupie
Monitorowanie pozycji 3m 53s Dostęp po zakupie
Statystyki 5m 36s Dostęp po zakupie
Techniki spamerskie 10m 36s Dostęp po zakupie

Recenzje (12)

Średnia ocena 5 5

To bardzo ciekawy kurs. Nieco już archaiczny, ale porządkujący w zwięzły sposób sprawy z wiązane z podstawami pozycjonowania. Omawia ciekawe i przydatne narzędzia pozycjonerskie i techniki powszechnie uznawane za SPAM, co pozwala pracować efektywnie i ustrzec się przed wykluczeniem z wyników wyszukiwania.

Aleksander Kóska 417 dni temu

OK

Bartłomiej Łopieński 718 dni temu

Kurs jak zwykle dobrze przygotowany i pełen zwięzłej teorii i praktycznych porad i przykładów.

małgorzata dzierżak 727 dni temu

Gorąco polecam! Bardzo fachowo i dobrze przygotowany kurs. Wiele w nim zawartych informacji przydało się w pracy z programem. Jeszczer raz polecam !

Tomsz Zieliński 1590 dni temu

Zanim zaczniesz tworzyć własną strone, zapoznaj się z tym materiałem. Ja zrobiłem stronę a później kupiłem ten kurs. Po dwukrotnym obejrzeniu pół strony do przeróbki. I faktycznie - pozycja w google duuuuużo wyżej. Kurs omawia zasady jakie rządzą w google (ale nie tylko) i wskazuje palcem na co zwrócić uwagę już zanim zaczniemy zastanawiać się nad treścią i formą strony. Wbrew pozorom to jest jedna z ważniejszych decyzji jak nazwać i gdzie umieścić stronę. Kurs pokazuje jak zacząc myśleć o stronie i przeprowadza przez cały proces jej tworzenia oraz na wiele miesięcy po zaistnieniu jej w sieci.

Piotr Maciejewski 1859 dni temu

Choć może już trochę podstarzała wiedza to wiele zagadnień nadal aktualne. Absolutny "must have, must know" jeśli chcesz sprawnie zaprezentowac treść zawartą na swojej stronie internetowej. Prawidłowe wypozycjonowanie strony www daje większe szanse że będziesz dobrze widoczny w coraz "gęstszym" świecie stron internetowych. Polecam :-)

Marcin Kozłowski 1882 dni temu

Kurs pozwala zdobyć wiedzę na temat podstaw pozycjonowania stron w wyszukiwarkach. Mam jednak wrażenie, że był on (lub przynajmniej niektóre jego części) tworzony dośc dawno i część informacji może być już nieaktualna. Myślę, że fajnym krokiem Strefy Kursów byłoby udostępnienie użytkownikom, którzy zakupili ten kurs jakiejś aktualizacji, która uzupełni wiedzę na temat pozycjonowania do poziomu z dnia zakupu.

Ewa Cudowska 1883 dni temu

Pozycjonowanie w praktyce jak sama nazwa mówi daje praktyczne i w zasadzie podstawowe i niezbędne wskazówki jeśli chodzi o pozycjonowanie. Osobiście dla mnie było to uporządkowanie wiedzy którą już posiadałem jednak mimo wszystko znalazłem kilka elementów, które były dla mnie nowe. Polecam gorąco Hubert

Hubert Dudek 1885 dni temu

Po stworeniu strony najważnejsze jest dobre wypozycjonowanie. Jakie to trudne zadanie sam się przekonalem podejmując nieudaczne próby. Kurs ten "otworzyl mi oczy" na zagadnienia o których nie miałem pojęcia. Warto posiadać ten kurs w swoich zbiorach. Nieoceniona pomoc. Polecam.

Wojciech Jóźwiak 1887 dni temu

Bardzo ciekawy kurs, większość osób niezdaje sobie sprawy, że posiada zaledwie podstawową umiejętność korzystania z wyszukiwarek. Mozna poszerzyć swoją wiedzę nie tylko o pozycjonowaniu. Bardzo polecam.

Marta Wójcik 1887 dni temu

Gorąco polecam! Bardzo spodobał mi się ten kurs, właściwie od podstaw wytłumaczył mi naczym polega pozycjonowanie w sieci. Również techniki które tu zastosowano by ustawić witrynę w jak najwyższej pozycji w googlach nie znajdziecie chyba w innych kursach, mam jeszcze podobny kurs wydany przez inną firme, ale powiem szczerze że nie umywa się do tego co przedstawili tutaj.

Adam Niedbała 1888 dni temu

Kolejny świetnie przygotowany i przemyślany kurs. Zawiera wszystko co trzeba aby nauczyć się pozycjonowania . Bardzo dobrze słucha się lektora :)

Michał Szefer 1888 dni temu


Wycofany ze sprzedaży

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Czas trwania 3 godziny

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111