Kurs GIMP zaawansowany • Rabat 20% z kodem: GIMP

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup taniej

Kurs Joomla! sklep internetowy

Chcesz stworzyć funkcjonalny sklep internetowy?

Ten kurs został zastąpiony nowszym Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy Zobacz nowy kurs

Chcesz stworzyć funkcjonalny sklep internetowy?

Skorzystaj z darmowego systemu VirtueMart. Dzięki niemu stworzysz atrakcyjny sklep wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia.

VirtueMart jest komponentem systemu Joomla. Oznacza to, że oprócz samego sklepu będziesz mógł również wykorzystać bogate możliwości samego systemu Joomla.

VirtueMart to naprawdę prosty sposób na stworzenie własnego sklepu internetowego. Przekonasz się o tym korzystając z naszego kursu. Dzięki niemu dowiesz się jak zainstalować system Joomla oraz komponent VirtueMart. Dowiesz się również jak dodawać produkty do sklepu, jak odbierać zamówienia czy jak rozsyłać newslettery do klientów. Poznasz metody konfiguracji płatności on-line i wysyłki oraz wiele innych przydatnych rzeczy. Cały kurs składa się z 20 filmów z komentarzem lektora. Oglądając filmy bez problemu opanujesz wszystkie poruszane w nich zagadnienia.

Nasz kurs przeznaczony jest zarówno dla osób które nie znają systemu Joomla i chcą po prostu stworzyć własny sklep jak i dla doświadczonych użytkowników tego systemu, którzy chcą go rozbudować o nowe funkcje – w tym wypadku sklepu internetowego.

Kurs dotyczy specjalnej wersji VirtueMart. Jest to wersja w pełni przetłumaczona na język polski, posiada również systemy płatności dostosowane do polskich realiów. Wszystkie niezbędne pliki instalacyjne znajdziesz na płycie z kursem. Nie musisz przeszukiwać internetu w poszukiwaniu jakiegoś pliku. Jedyne czego potrzebujesz to miejsce na serwerze i trochę czasu na opanowanie VirtueMart.

1. Kurs oparty jest na najnowszej wersji systemu Joomla oznaczonej numerem 1.5

2. Do stworzenia sklepu wykorzystaliśmy komponent VirtueMart w wersji przygotowanej specjalnie dla potrzeb polskich użytkowników. Sklep w tej wersji jest w pełni przetłumaczony na język polski oraz wyświetla prawidłowo wszystkie polskie znaki. Posiada również systemy płatności dostosowane do naszych realiów. Dzięki nim bez problemu wdrożysz w swoim sklepie takie systemy jak np. przelewy24.pl oraz Płatności.pl, które obsługują większość polskich banków, kart kredytowych, oraz płatności za pomocą SMS.

3. Kurs stanowi doskonałe uzupełnienie innych naszych pozycji: “Kurs Joomla 1.5“ oraz “Pozycjonowanie w praktyce“. Te trzy kursy to doskonały zestaw dla każdej osoby pragnącej stworzyć oraz wypromować stronę lub sklep internetowy.

Wszelkie materiały, z którymi pracujemy dołączone zostały do kursu.

Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Kurs Joomla! sklep internetowy
Wstęp 4m 08s Dostęp po zakupie
Polska wersja językowa 5m 37s Dostęp po zakupie
Instalacja sklepu internetowego 4m 24s Dostęp po zakupie
Konfiguracja sklepu 6m 07s Dostęp po zakupie
Kategorie produktów 6m 15s Dostęp po zakupie
Stawki podatkowe 3m 03s Dostęp po zakupie
Definiowanie producentów 2m 23s Dostęp po zakupie
Dodawanie i edycja produktów 7m 24s Dostęp po zakupie
Atrybuty produktów 7m 15s Dostęp po zakupie
Stany magazynowe 2m 15s Dostęp po zakupie
Stawki i metody wysyłki 6m 24s Dostęp po zakupie
Metody płatności 6m 31s Dostęp po zakupie
Proces zamówienia 10m 04s Dostęp po zakupie
Obsługa zamówień 5m 12s Dostęp po zakupie
Promocje i rabaty 7m 01s Dostęp po zakupie
Komentarze klientów 3m 41s Dostęp po zakupie
Produkty do pobierania 9m 37s Dostęp po zakupie
Moduły 7m 53s Dostęp po zakupie
Artykuły i strona startowa 9m 51s Dostęp po zakupie
Newsletter 5m 08s Dostęp po zakupie

Recenzje (16)

Średnia ocena 5 5

Dobry kurs, łatwo przyswajalna wiedza dla początkujących, rozszerzenie wiedzy dla osób zaznanych z tematem, polecam wszystkim. Kawał dobrej roboty!

Marta Karolak 568 dni temu

Chcesz mieć swój własny sklep? I to jeszcze w prosty sposób. Joomla Ci to umożliwi, a po obejrzeniu tego kursu będziesz mieć wszystko na talerzu. Polecam!

Piotr Zakrzewski 811 dni temu

Rzetelna i fachowa wiedza na temat projektowania sklepów internetowych. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje umiejętności jako webmaster, ten kurs jest przeznaczony dla ciebie.

Grzegorz Topolewski 1293 dni temu

Kursy bardzo przydatne, rzeczowe, dobrze zrobione od strony technicznej i merytorycznej. Właśnie tego szukałem.

Piotr Jaskłowski 1296 dni temu

Kupiłem ten kurs i nie zawiodłem się! wszystko bardzo przystępnie wyjaśnione. Polecam szczególnie dla osób początkujących, które zaczynają doipiero przygodę ze sklepem internetowym. Polecam - warto!

sylwester nowosiad 1328 dni temu

Witam, moja opinia jest od wielu wielu miesięcy i kursów ze STREFY KURSÓW niezmienna - świetne kursy, bogate w treści i podpowiedzi rozwiązań, świetni lektorzy. Moja ocena to 5/5. Tu naprawdę można się wielu rzeczy nauczyć. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

LARYSSA WACH 1329 dni temu

cały czas pracuję nad stworzeniem swojego sklepu - myśle że ten kurs będzie wystarczającą skarbnicą wiedzy..

Piotr Żmuda 1344 dni temu

Rzetelnie przygotowany kurs ! Dzięki niemu udało mi się rozwiązać problemy z którymi nie mogłem sobie poradzić. Nie pomagały nawet filmy na youtube.pl czy też opinie na forach. Tylko ten kurs jasno i dokłądnie tłumaczy jak krok po kroku założyć i zarządzać sklepem. Pozdrawiam i szczerze polecam.

Paweł Michalak 1355 dni temu

Kurs świetnie wprowadza w świat Joomli. Dzięki niemu poznałem z czym to się je. Kto wie może niedługo sam stworzę sobie sklep i zaoszczędzę kupę pieniędzy :)

Jakub Olczak 1501 dni temu

Kurs jest bardzo przystępny, przyjemny głos lektora, odpowiednie tempo no i oczywiście bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Polecam każdemu początkującemu jak i zaawansowanemu użytkownikowi.

Łukasz Wojtyczka 1506 dni temu

Zawartość merytoryczna kursu przedstawiona w przystępny i zrozumiały sposób. Sporo ciekawych informacji i rozwiązań. Polecam.

Mariusz Ściseł 1569 dni temu

Kupiłem wcześniej różne produkty na ten temat ale ten jest najłatwiejszy do zastosowania. Polecam.

Leszek Kaiser 1850 dni temu

Barddzo starannie i profesjonalnie przygotowany kurs z dobrym lektorem. Naprawde w kilka godzin można się nauczyć i poznać zasady obsługi tego programu. Wszystkie kursy które kupiłem świadczą o wysokim poziomie podejścia sprzedającego do klienta. Serdecznie polecam.

Wieslaw Janusz 1850 dni temu

Kurs przygotowany w sposób rzetelny, rzeczowy, w pełni profesjonalny - zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Znakomity lektor - podający w sposób ciekawy i zajmujący rzeczowy i zrozumiały tekst. Kurs bardzo pomocny zarówno dla początkujących jak i bardziej zaangażowanych użytkowników. Szczerze polecam.

Krzysztof Kamieński 1850 dni temu

Konkretny kurs to był mój pierwszy kurs kupiony w sklepie strefa kursów rzetelna i konkretna wiedza przekazana w zrozumiały sposób, polecam wszytskim web developerom i osobą któren chcą się nauczyć konkretnych rzeczy polecam. Łukasz Piotrowski

Łukasz Piotrowski 1851 dni temu

Bardzo rzetelnie przygotowany kurs w szczególności dla początkujących. Polecam każdemu, kto zamierza otworzyć własny sklep internetowy i nie jest "zwierzęciem informatycznym";)) Informacje przekazywane są jasno, a większość rzeczy robi się instynktownie. Poza tym zaletą kursu jest to, że w każdej chwili można wracać do tych opcji sklepu, które są rzadziej używane. POLECAM!

Dominika Ramian 1854 dni temu


Wycofany ze sprzedaży

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Dodatkowe materiały
 • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Czas trwania 2 godziny

Autor

Ksawery Kargól

Ksawery Kargól

Certyfikowany ekspert Adobe®

Ksawery Kargól to doświadczony designer i web developer. Jest certyfikowanym ekspertem Adobe®. Tworzenie stron to jego życiowa pasja. Od początku związany z strefakursow.pl. Twórca kilkudziesięciu publikacji cieszących się uznaniem na całym świecie.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111