• PREMIERA • Wprowadzenie do tworzenia aplikacji mobilnych • Rabat 20% z kodem: mobile20

0

d

00

h

00

m

00

s

Kup teraz

Kurs Outlook - efektywna praca

Dowiedz się jak za pomocą Outlook oszczędzać czas i sprawniej pracować

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Jaki kurs wybrać? Poradnik Office Mastera

  • Szukasz recepty na szybką i efektywną pracę?

  • Chciałbyś oszczędzać czas zamiast go marnować?

Świetnie! Właśnie jesteś o krok od tego, by dowiedzieć się jak to zrobić.

Co warto wiedzieć?

Łap podstawy

Personalizuj

Pracuj wydajniej

Pozbądź się spamu

Planuj swój dzień

Korzystaj z sieci społecznościowych

Spis treści

Podstawy
Wstęp 0m 21s Dostęp po zakupie
Szybki dostęp do programu 2m 59s Dostęp po zakupie
Najważniejsze elementy interfejsu 3m 21s Dostęp po zakupie
Pasek nawigacyjny i pasek stanu 5m 25s Dostęp po zakupie
Pasek szybkiego dostępu i wstążka 4m 19s Dostęp po zakupie
Konta pocztowe i ich konfiguracja
Różne typy serwerów 2m 00s Dostęp po zakupie
Automatyczne dodawanie konta 3m 46s Dostęp po zakupie
Ręczne dodawanie konta 1m 33s Dostęp po zakupie
Skrzynka odbiorcza
Odczytywanie wiadomości 5m 53s Zobacz darmową lekcję
Konfiguracja skrzynki odbiorczej 7m 40s Dostęp po zakupie
Korzystanie z folderów 4m 20s Dostęp po zakupie
Wyszukiwanie maili 5m 48s Dostęp po zakupie
Kategoryzowanie wiadomości 3m 54s Dostęp po zakupie
Skrzynka nadawcza
Tworzenie nowej wiadomości 4m 31s Dostęp po zakupie
Formatowanie wiadomości 4m 06s Dostęp po zakupie
Dodawanie załączników 4m 11s Dostęp po zakupie
Załączniki z OneDrive 5m 06s Dostęp po zakupie
Podpisy 4m 34s Dostęp po zakupie
Odpowiadanie na wiadomości 5m 57s Dostęp po zakupie
Zwiększanie efektywności
Pisownia i Gramatyka 9m 51s Dostęp po zakupie
Szybkie części 4m 23s Dostęp po zakupie
Reguły 7m 36s Dostęp po zakupie
Szybkie kroki 9m 49s Dostęp po zakupie
Usuwanie i archiwizacja 5m 22s Dostęp po zakupie
Metoda przeciągnij i upuść 4m 37s Zobacz darmową lekcję
Radzenie sobie ze spamem 7m 32s Dostęp po zakupie
Książka adresowa
Hub osób/kontaktów 4m 18s Dostęp po zakupie
Dodawanie kontaktu 5m 16s Dostęp po zakupie
Przenoszenie, kopiowanie i wyszukiwanie 3m 58s Dostęp po zakupie
Tworzenie grupy kontaktów 4m 30s Dostęp po zakupie
Edycja wizytówki 5m 51s Dostęp po zakupie
Wysyłanie/Odbieranie kontaktów 3m 29s Dostęp po zakupie
Outlook Social Connector 1m 45s Dostęp po zakupie
Okno osoby 3m 39s Dostęp po zakupie
Kanały RSS 4m 33s Zobacz darmową lekcję
Kalendarz
Przegląd funkcjonalności i interfejsu 5m 15s Dostęp po zakupie
Dodawanie nowego terminu 7m 22s Dostęp po zakupie
Tworzenie nowego spotkania 4m 23s Dostęp po zakupie
Akceptowanie/Odrzucanie spotkania 4m 01s Dostęp po zakupie
Wysyłanie kalendarza mailem 3m 05s Dostęp po zakupie
Dodatkowe opcje 2m 57s Dostęp po zakupie
Zadania i notatki
Dodawanie notatki 2m 36s Dostęp po zakupie
Tworzenie zadania 3m 41s Dostęp po zakupie
Zakończenie 0m 14s Dostęp po zakupie

Recenzje (25)

Średnia ocena 5 5

Kurs jak najbardziej efektywny - jeśli ktoś jest zielony może spokojnie się wszystkiego dowiedzieć. Ja już miałem wiele styczności z Outlookiem, więc szukałem bardziej dodatków.

Wojciech Oracz 14 dni temu

Niesamowity kurs. Pracuję w banku. Po migracji z Lotusa do Outlooka nie mogłem się połapać z mailami. Po zakupie kursu, już po dwóch dniach pracuje mi się lepiej niż na Lotusie I ciągle odkrywam nowe możliwości tego narzędzia.

Adam Chodowiec 56 dni temu

Kurs w przystępny sposób pozwala na przyswojenie wiedzy i obyciu się z interfejsem programu. W zasadzie pokazuje obsługę od początku konfiguracji konta to zaawansowanych technik zarządzania zawartością skrzynki odbiorczej i pozostałych folderów.

Sebastian Zakrzewski 64 dni temu

Ten kurs bardzo mi pmogl w usystematyzować wiedzę na temat Outlooka. Kurs bardzo mi się podobał ze względu na jego jakoś i wiedzę która jest w nim przekazywana orzeczenia sposób jej przekazania. Kurs jest bardzo krótki ale też bardzo pomocny. Gorąco polecam.

Patryk Drogosz 122 dni temu

Program który znam i używam od dłuższego czasu. Ale po zobaczeniu i przeszkoleniu z kursem moja praca stała się bardziej efektywna. Skróty, podpowiedzi jak najbardziej trafione i użyteczne. Polecam !

Dariusz Picur 177 dni temu

Wydawało by się, że Outlook to bardzo prosty program do czytania, odpisywania i segregowania maili. Miałem tą przyjemność kupić ten kurs i zgłębić tajemnice tego programu. Fajna prezentacja. Dziękuje :D

Mateusz Walczak 210 dni temu

Myślałem, że znam Outlooka - używam go codziennie w pracy, a zostałem pozytywnie zaskoczony. Kurs nauczył mnie korzystania z nie tak oczywistych opcji, skrótów i przyspieszył obsługę Outlooka. Teraz potrafię więcej wycisnąć z Outlooka - szczególnie doceniam to w pracy. Dzięki - jak zawsze świetnie.

Mariusz Poparda 223 dni temu

Po kursie, odkryłem sporo funkcjonalności z których do chwili obecnej nie korzystałem - całość bardzo dobrze opracowana, polecam.

Rafał Kadyrow 305 dni temu

Bardzo przejrzysty kurs, który pozwolił mi zacząć wreszcie rozpocząć korzystanie z programu Outlook. Do tej pory przerażała mnie ilość ikonek, okienek i opcji. Polecam jak najbardziej początkującym użytkownikom.

Joanna Szubert 411 dni temu

Profesjonalne przekazanie informacji o Outlook'u

Andrzej Bryniarski 445 dni temu

Zdecydowałem się na zakup Kursu Outlook ponieważ ten program używam w pracy. Większość tematów jest mi znana które zobaczyłem w Kursie. Ale były tematy które poznałem po obejrzeniu filmów. Mam sugestię, wiem że dla Państwa byłoby to dużo pracy, ale czy nie myśleliście o udostępnieniu Kursów w wersji PDF?

Rafał Belski 486 dni temu

Dobry materiał. Świetnie prowadzi nas od podstawowych funkcji obsługi poczty po wszystkie dodatkowe funkcje, które tworzą z Outlooka świetne narzędzie do organizacji czasu.

Karolina Kumorek 496 dni temu

Bardzo dobry kurs który pozwolił mi poszerzyć wiedzę na temat działania Outlooka. Plusem jest wersja kursu na DVD.

Tomasz Rusin 510 dni temu

Pomimo tego, że Outlook wydaje się być programem bardzo prostym i niewymagającym większej wiedzy to posiada ogromną ilość funkcji, które mogą być zupełnie nieznane początkującemu użytkownikowi. Kurs Strefy Kursów w tym zakresie pokazuje jak dużym narzędziem jest Outlook i pomaga poznać jego funkcje. Dla mnie był to doskonały przewodnik po przejściu z Outlooka 2003.

Rafał Dercz 544 dni temu

Outlook - efektywna praca, to kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób. Profesjonalny lektor, tempo prezentacji oraz ułożenie treści pozwalają na zapoznanie się z tematem w odpowiedniej kolejności. Szkolenie to dostosowane jest zarówno dla nowicjusza jaki i specjalisty.

Mariusz Owczarek 591 dni temu

Kurs odkrywający nawet dla użytkujących Outlooka wiele nowych funkcji i możliwości. Polecam

Adam Krzyżanowski 595 dni temu

Kurs jest przejrzyście i zrozumiale przeprowadzony, na pewno przyda się osobą które po raz pierwszy mają styczność z tym programem, zabrakło mi w nim jednak rozdziału pt. jak radzić sobie z najczęściej pojawiającymi się problemami.

Krzysztof Bednarski 648 dni temu

Kurs w bardzo przystępny sposób uczy obsługi klienta poczty jakim jest Outlook. Polecam wszystkim osobom, które do tej pory korzystały z usług pocztowych Webmail i czuły niedosyt dotyczący możliwości jakie oferuje dostęp do poczty poprzez przeglądarkę internetową.

Michał Branicz 679 dni temu

Kurs spełnił moje oczekiwania. Ciekawy, rzeczowy. Kurs ten wypełnia lukę na rynku jeśli chodzi o filmiki instruktażowe dotyczące Outlooka.

Kamila Sobocka 744 dni temu

Jak zawsze następny super kurs,z którego dowiedzałem się o wiele więcej aniżeli z codziennej pracy z Outlookiem

ZYGMUNT SIEK 756 dni temu

Mimo, że używam Outlooka do dawna, w tym kursie znalazłem wiele rzeczy, które wcześniej uszły mojej uwagi. Polecam ten kurs, żadna książka nie da tyle w tak krótkim czasie, a do tego cena niewygórowana.

Adam Krasowski 782 dni temu

Dobry kurs, znalazlem w nim 2 drobnostki, ktore w wiekszym stopniu przyspieszaja moja prace z Outlook.

Marek Popławski 797 dni temu

Świetny kurs opisujący różne funkcjonalności tego programu. Polecam!!!

jakub knach 881 dni temu

Kolejny kurs na którym się nie zawiodłem. Dużo dobrych podpowiedzi, których nigdzie nie znajdziemy. Dodatkowa i najważniejsza zaleta: zawsze do kursu możemy wrócić i uzupełnić wiedze lub przypomnieć sobie. mało rozróżnia się wersję stacjonarną od wersji w chmurze, a szkoda bo różnice są. Leszek Stankiewicz

Leszek Stankiewicz 886 dni temu

Kolejny bardzo wciągający kurs, który pokazuje wiele ciekawych aspektów. Odkrył on przede mną kilka funkcji i nie pomyślałem jak mogą mi one ułatwić pracę :) Polecam kurs osobą, które chcą sobie poprawić jakoś pracy :)

Kamil Kolat 889 dni temu

40

Szkolenie zawiera

  • Możliwość pobrania pliku
  • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
  • Nielimitowany dostęp
  • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
  • Stałe aktualizacje
  • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
  • Dodatkowe materiały
  • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
  • Certyfikat ukończenia
  • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
  • Dostęp z urządzeń mobilnych
  • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

  • Poziom Podstawowy
  • Czas trwania 3,5 godziny
Ścieżka kariery - Office Master

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Office Master

Sprawdź szczegóły

Autor

Robert Hajduk

Certyfikowany ekspert Google

Robert Hajduk posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu internetowym i branży e-commerce. Pasjonat nowych technologii, zwłaszcza mobilnych. Współtwórca wielu kreatywnych kampanii internetowych dla znanych marek. Administrator i redaktor największego w Polsce portalu o systemie Windows Phone. W czasie wolnym zapalony snowboardzista i miłośnik dobrych seriali.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111