Kurs After Effects - techniki pracy

Techniki pracy używane przez profesjonalistów - teraz i Ty możesz z nich skorzystać

Z tym kursem otrzymasz certyfikat!

Jaki kurs wybrać? Poradnik Eksperta Wideo

Konkurs - Kup, zrecenzuj kurs i wygraj iPad

Zobacz jak pracują zawodowcy. Ten kurs to podróż do świata profesjonalnego tworzenia animacji i efektów 3D. Kurs After Effects – techniki pracy pozwoli Ci zagłębić się w etapy tworzenia zaawansowanych projektów graficznych takich jak reklama produktu, postprodukcja filmu oraz teledysk do utworu muzycznego.

Autor - Krzysztof Micielski - ekspert od tworzenia animacji, pokaże jak stworzył kilka ze swoich projektów m.in. teledysk do utworu zespołu Queen, który został doceniony przez samego gitarzystę Briana Maya. Oprócz bycia zawodowym grafikiem i designerem, prywatnie Krzysztof Micielski to pasjonat najnowszych rozwiązań w dziedzinie 3D i promotor kreatywności w tworzeniu animacji. Pomimo niemal 14-letniej praktyki jako grafik, Krzysztof Micielski nigdy nie przestaje się doskonalić, czerpie inspirację z pracy innych oraz zaraża swoją pasją wszystkich adeptów tworzenia animacji 3D.

Począwszy od fazy projektowania, przez przygotowanie materiałów oraz proces animacji, aż po końcowy rendering autor zdradzi kulisy tworzenia swoich niezwykłych projektów. W kursie zostało omówionych aż 5 projektów:

Queen – Put Out The Fire

image

Autorski projekt przygotowania teledysku zespołu Queen w zupełnie nowej formie – za pomocą szmacianych lalek. Kompozycję docenił sam Brian May, gitarzysta zespołu Queen, a także ponad 40tyś osób na YouTube. Autor opowie o samej animacji, a następnie wyjaśni działanie ciekawego narzędzia programu After Effects jakim jest Puppet Tool. Dowiesz się jak zaanimować idącą postać, jak stworzyć Walk Cycle, aby animacja była jak najbardziej naturalna oraz poznasz funkcje łączenia hierarchicznego.

Prezentacja portalu internetowego

image

Obecnie coraz więcej dużych i małych portali internetowych pragnie promować swoje strony przy pomocy ciekawych prezentacji 3D. Dowiesz się jak wykonać profesjonalną prezentację strony WWW, aby była ona zachęcająca dla odbiorcy. Zobaczysz jak wybrać odpowiednią animację kamery, dowiesz się, które elementy strony warto wyróżnić i jak dodać efekt trójwymiarowości.

Kreatywne CV – Showreel

image

Zobacz jak powinno wyglądać CV profesjonalnego designera. Uwolnij swoją wyobraźnię i stwórz CV, które wyróżni się na tle innych. W tym projekcie dowiesz się jak przygotować unikalne CV i dlaczego warto stworzyć Showreel, czyli krótki film przedstawiający Twoje najciekawsze projekty.

Prezentacja

image

To projekt przygotowany dla firmy zajmującej się sprzedażą wyrobów z owoców. Lektor pokaże ci jak przy użyciu narzędzia Depth of Field stworzyć efekt 3D. Dzięki temu projektowi zobaczysz dlaczego warto korzystać z zaawansowanych narzędzi programu After Effects i jak przy ich pomocy przenosić swoje pomysły na ekran komputera. Przekonaj się, że niesamowite animacje i efekty wcale nie muszą być skomplikowane. Zaskocz swojego zleceniodawcę pomysłowością i kreatywnością.

Scena medyczna

image

Wykorzystując możliwości programu 3ds Max nasz ekspert pokaże ci jak wymodelować profesjonalną scenę filmową. W tym projekcie, będzie to fragment sceny medycznej, w której kamera umieszczona wewnątrz żyły pokazuje przepływ czerwonych krwinek. Niezwykły efekt końcowy jest wynikiem współpracy programów 3dsMax i After Effects oraz technologii Z-depth, która nadaje tworzonym obiektom realistyczny wygląd.


Wierzymy, że projekty które zobaczysz i techniki pracy jakie poznasz, pozwolą ci jeszcze lepiej wykorzystać możliwości programu After Effects i zainspirują cię do stworzenia własnych, niezwykłych animacji. Nie pozwól, aby słaba znajomość programu ograniczała twoją kreatywność!

Do komfortowej pracy z kursem przyda się podstawowa znajomość programu After Effects. Wszelkie materiały, z którymi pracujemy dołączone zostały do kursu.


Jak korzystać z kursu?

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Spis treści

Queen - Put Out The Fire
Omówienie projektu 9m 22s Dostęp po zakupie
Łączenie hierarchiczne 9m 56s Dostęp po zakupie
Tworzenie Walk Cycle 8m 32s Dostęp po zakupie
Walk right to left 12m 00s Zobacz darmową lekcję
Porównanie 2m 16s Dostęp po zakupie
Puppet Tool 8m 38s Dostęp po zakupie
Zakończenie 4m 46s Dostęp po zakupie
Prezentacja portalu internetowego
Wprowadzenie 4m 14s Dostęp po zakupie
Omówienie prezentacji 4m 22s Dostęp po zakupie
Przygotowanie strony WWW 10m 43s Dostęp po zakupie
Ustawienia strony w płaszczyźnie Z 8m 49s Dostęp po zakupie
Animacja kamery 10m 06s Zobacz darmową lekcję
Wygładzenie animacji 4m 36s Dostęp po zakupie
Depth of Field 6m 41s Dostęp po zakupie
Kreatywne CV Showreel
Kreatywne CV 2m 43s Dostęp po zakupie
Omówienie CV 7m 07s Dostęp po zakupie
Animowanie CV 6m 25s Dostęp po zakupie
Showreel 14m 11s Dostęp po zakupie
Prezentacja
Wstęp 2m 38s Dostęp po zakupie
Dodawanie owoców 8m 54s Dostęp po zakupie
Rozkładanie owoców 6m 32s Dostęp po zakupie
Depth of Field 2m 32s Dostęp po zakupie
Animacja kamery 4m 57s Dostęp po zakupie
Korekcja kolorów 8m 29s Dostęp po zakupie
Scena medyczna
Wstęp 2m 26s Dostęp po zakupie
Modelowanie krwinki 3m 11s Zobacz darmową lekcję
Tekstura krwinki 2m 49s Dostęp po zakupie
Modelowanie żyły 3m 32s Dostęp po zakupie
Tekstura żyły 3m 32s Dostęp po zakupie
Generowanie cząsteczek 11m 36s Dostęp po zakupie
Deflector 4m 01s Dostęp po zakupie
Skylight 2m 36s Dostęp po zakupie
Z depth 3m 55s Dostęp po zakupie
Końcowy render 6m 00s Dostęp po zakupie

Recenzje (7)

Średnia ocena 4.7 5

Najsłabszy jak dotąd kurs w serii, zawierający wiele powtórzeń tych samych czynności. Prowadzący ma pewien pakiet sprawdzonych rozwiązań, które pomagają w pracy z After Effects, ale nie operuje językiem filmu, stawia na efekciarskość ("filmowy look"). Mimo wszystko w wielu przypadkach wychodzi to bardzo dobrze, więc zdecydowanie warto skorzystać. Drażni trochę język i mieszanie angielskich słów z polskimi odpowiednikami np. "zrotować" zamiast po prostu "obrócić".

Mirosław Kołodziej 367 dni temu

Świetny kurs! Oby tak dalej!

Michał Gałka 601 dni temu

Trudno tutaj mówić o tym czy kurs jest dobry – Kurs jest DOSKONAŁY – Prawidłowe planowanie pracy i metody realizacji projektu – bezcenne. Polecam

Maciej Andraszyk 647 dni temu

Kurs jest prawdę świetny - rzetelnie i sympatycznie, a nabyta wiedza doskonale sprawdza się w praktyce. SZCZERZE POLECAM! Co do samej transakcji - wszystko szybko i sprawnie!

EDYTA KAMINSKA 748 dni temu

Tego właśnie szukałem - praktycznego pokazania realizacji projektów. Dzięki temu kursowi, nie tylko nauczymy się przedstawionych projektów lecz również dowiemy się masę przydatnych rzeczy m.in jak powinna wyglądać współpraca z klientami. Osobiście wykorzystałem zdobytą z tym kursem wiedzę do zaprezentowania własnej strony internetowej. Taka niekonwencjonalna technika wzbudziła duże zainteresowanie na tle innych projektów. Gorąco polecam.

Tomasz Kaczorowski 972 dni temu

Ten kurs to przede wszystkim spora dawka wiedzy dotycząca sposobów podejścia do pracy z After Effectem przy wielu zaawansowanych projektach. Nie ma tutaj wprawdzie przedstawienia krok po krok, jak dany rezultat osiągnąć, ale moożna się nauczyć jak całościowo myśleć o projekcie. Zaprezentowane punkty widzenia są naprawdę bardzo interesujące.

Dorian Pożyczka 975 dni temu

Na łamach kursu przedstawiono krok po kroku w przystępny sposób realizację zaawansowanych projektów graficznych, takich jak: reklama produktu, postprodukcja film, czy teledysk do utworu muzycznego. Na łamach kursu zademonstrowano, jak łącząc różne narzędzia i efekty oferowane przez program After Effects można otrzymać zaawansowane, wizualnie atrakcyjne i kreatywne produkty finalne. Serdecznie polecam. Marcin Lipiec

Marcin Lipiec 1411 dni temu

75

Szkolenie zawiera

 • Możliwość pobrania pliku
 • Możesz pobrać pliki z kursem i zachować kopie.
 • Nielimitowany dostęp
 • Oglądasz kursy gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Stałe aktualizacje
 • Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a Ty będziesz miał dostęp do wszystkich nowych lekcji.
 • Dodatkowe materiały
 • Wraz ze szkoleniem otrzymasz wszystkie pliki użyte w kursie.
 • Certyfikat ukończenia
 • Na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Dostęp z urządzeń mobilnych
 • Masz dostęp do szkolenia również z urządzeń mobilnych i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Informacje o kursie

 • Poziom Średniozaawansowany
 • Poziom Średniozaawansowany
 • Czas trwania 3,5 godziny
Ścieżka kariery - Ekspert Wideo

Czy wiesz, że ten kurs możesz nabyć, aż 20% taniej w ścieżce Ekspert Wideo

Sprawdź szczegóły

Autor

Krzysztof Micielski

Krzysztof Micielski

Krzysztof Micielski w swojej codziennej pracy wykorzystuje możliości takich programów jak After Effects, Photoshop i 3ds Max. W trakcie 14-letniej praktyki tworzył między innymi reklamy, teledyski i filmy krótkometrażowe. Prywatnie pasjonat gier komputerowych i podróżnik. Chętnie poznaje nowe rozwiązania i dzieli się wiedzą z innymi.

Szybka pomoc

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

888 223 111