FAQ Program Partnerski

Jak działa Program Partnerski?

Działanie naszego programu jest bardzo proste. Polecasz na swojej stronie internetowej kursy z naszej oferty i otrzymujesz prowizję od sprzedaży. Jeśli klient dokona zakupu z Twojego polecenia tzn. przejdzie do naszego sklepu z Twojej strony i zrealizuje zamówienie to otrzymasz prowizję w wysokości 20% wartości netto danej sprzedaży.

Dla kogo przeznaczony jest program partnerski?

Nasz Program Partnerski jest przeznaczony dla każdego, kto chce wykorzystać potencjał swojej strony internetowej i zarabiać na jej prowadzeniu – firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak również osoby nie prowadzące działalności gospodarczej. My dostarczamy atrakcyjny dla klientów produkt, a Ty zarabiasz na jego promowaniu w Internecie. Rejestracja oraz uczestnictwo w Programie są bezpłatne.

Ile można zarobić w programie partnerskim?

Polecając nasze kursy osobom, które odwiedzają Twoją stronę Twój zysk wyniesie aż 20% wartości netto, każdej dokonanej sprzedaży. Zgromadzoną prowizję możesz wypłacić w każdej chwili - nie ma progu minimalnej kwoty wypłaty.

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?

Po zapoznaniu się z umową o współpracy, wypełnij formularz rejestracyjny na stronie https://strefakursow.pl/partner_program/new_partner.html. Otrzymasz dostęp do konta w serwisie strefakursow.pl oraz specjalnego panelu administracyjnego, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób możesz przystąpić do promowania naszych produktów na swojej stronie. Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, wydrukuj umowę współpracy w dwóch egzemplarzach oraz pozostałe oświadczenia, podpisz i wyślij do nas na adres:

The Hero Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Kochanowskiego 32B/2.41
33-100 Tarnów

Dokumenty możesz wysłać wraz z pierwszym rachunkiem.

Jeśli posiadasz już konto w serwisie strefakursow.pl, napisz do nas na adres: pp@strefakursow.pl w sprawie współpracy w ramach programu partnerskiego.

W jaki sposób mogę promować Wasze produkty?

W tym celu przygotowaliśmy specjalne kreacje graficzne, które możesz umieścić na swojej stronie, znajdziesz je w swoim panelu administracyjnym. Zachęcamy również do wykorzystania wtyczki w WordPress , która jeszcze bardziej upraszcza i automatyzuje naszą promocję. Możesz też użyć unikalnego kodu partnera, który daje właściwie nieograniczone możliwości reklamy naszych produktów - możesz go użyć nawet do promocji w Social Media (Facebook, Google+, YouTube itp.).

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie, możesz współpracować z nami jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Wystarczy, że złożysz odpowiednie oświadczenia i przy każdej wypłacie środków zamiast faktury wystawisz rachunek:

  • Oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej (.pdf)
  • Oświadczenie o niezarejestrowaniu jako płatnik VAT (.pdf)
  • Wzór rachunku (.pdf) (.doc)

W jaki sposób umieszczać materiały reklamowe na stronie?

Wystarczy, że na swojej stronie umieścić kod Kreacji, który możesz pobrać z panelu administracyjnego w zakładce KREACJE. Każdy wygenerowany kod kreacji zawiera unikalny adres dzięki czemu system rozpozna Twoje przekierowanie i naliczy należną prowizję. Jeżeli prowadzisz stronę w WordPress, możesz zainstalować specjalną wtyczkę i wybrać sposób promowania naszych produktów. Możesz również umieścić dowolny link z naszej strony, dopisując do niego specjalny kod partnera, czyli numer referencyjny.

Czy muszę korzystać z gotowych kreacji?

Nie musisz, możesz stworzyć dowolne kreacje promocyjne we własnym zakresie. Pamiętaj jednak, aby adres z przekierowaniem na naszą stronę zawierał twój kod partnera – dzięki temu możliwe jest prawidłowe naliczanie prowizji.

Czy mogę umieścić na swojej stronie opisy kursów?

Zgodnie z regulaminem PP zabronione jest kopiowanie opisów kursów (czy innych treści) i umieszczanie ich na swojej stronie. Opisy zawsze powinny być unikalne.

Czy dozwolone jest stworzenie osobnej strony w celu promowania Waszych produktów?

Cenimy współpracę z reklamodawcami posiadającymi własny serwis, dostarczającymi unikalne, merytoryczne treści. Nie chcemy, aby powstawały specjalnie spreparowane strony, które będą swego rodzaju kopiami naszego sklepu.

Czy jako formę promowania Waszych produktów mogę stworzyć tzw. landing-page?

Podobnie jak powyżej nie jesteśmy zwolennikami takich rozwiązań. Nie mniej jednak jeżeli strona będzie posiadała jakąś wartość, tzn będzie zawierała unikalną treść to nie widzimy problemu.Strona ta jednak nie może wprowadzać użytkowników w błąd co do tego, kto jest właścicielem i administratorem tej strony.

W jaki sposób naliczana jest prowizja?

Każde przejście użytkownika z Twojego linku referencyjnego na naszą stronę jest zapisywane w pliku cookie, który przechowuje te informacje przez 30 dni. Jeżeli w tym czasie użytkownik dokona u nas zakupu, zostanie Ci naliczona prowizja. Informacja o prowizji pojawi się w Twoim panelu w zakładce Historia w momencie zrealizowania zamówienia przez serwis strefakursow.pl. Jeżeli zamówienie z jakichś przyczyn nie zostanie zrealizowane (np. klient nie podejmie odbioru przesyłki pobraniowej) prowizja zostanie anulowana.

Jak mogę wypłacić prowizję?

Wystarczy, że złożysz dyspozycję Zgłoszenie wypłaty w swoim panelu, wpisując dowolną kwotę z puli dostępnych środków. Następnie musisz wystawić nam fakturę lub rachunek, możesz skorzystać ze wzoru: Wzór rachunku (.pdf) (.doc) Ostatnim krokiem jest przesłanie dokumentu do nas. Teraz pozostaje tylko oczekiwanie na przelew.

Jak długo należy czekać na wypłatę wynagrodzenia?

Wypłaty dokonywane są w formie przelewu na konto bankowe wskazane przez Ciebie w terminie 14 dni od otrzymania przez nas poprawnie wystawionej faktury/rachunku.

Czy prowizja od sprzedaży jest naliczana za wszystkie produkty?

Tak,wszystkie szkolenia z naszej oferty są objęte Programem Partnerskim, bez względu na promocje i obniżki.

Czy kwotę za prowizję można wymienić na kursy?

Niestety ze względów formalno-prawnych nie możemy zaproponować takiego rozwiązania. Musi dojść do wypłaty zgromadzonych środków.

Czy dostanę PIT-a?

Nie wystawiamy PITów, ponieważ formą współpracy jest najem powierzchni reklamowej. Wystawiasz nam rachunki/faktury i na ich podstawie powinieneś wypełnić PIT za rok ubiegły (pod warunkiem, że wypłacałeś prowizję). Po szczegółowe informacje na temat rozliczeń PIT powinieneś się zwrócić do swojego Urzędu Skarbowego.

Masz inne pytania?

Wszelkie pytania, uwagi i sugestie możesz zgłaszać na adres: pp@strefakursow.pl. Chętnie udzielimy pomocy najszybciej jak to możliwe.