Kursy - szkolenia wideo

 • Kurs Camera RAW dla fotografa
  Kurs Camera RAW dla fotografa
  Z tym kursem poznasz wszystkie techniki pracy w module Camera Raw. Dowiedz się jak w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu fotograficznego i zobacz jak łatwa może być praca z plikami typu RAW.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Photoshop - 3D i animacja
  Kurs Photoshop - 3D i animacja
  Poznaj niesamowite możliwości projektowania grafiki 3D w programie Photoshop. Z tym kursem dowiesz się jak stworzyć i połączyć modele 3D z grafiką 2D, jak wykonać animacje poklatkową czy jak przygotować wizualizacje produktu.
  cena:
  70,00 zł
  + 700
  help
 • Kurs CorelDRAW - kompendium wiedzy
  Kurs CorelDRAW - kompendium wiedzy
  CorelDRAW to bardzo popularny program do pracy z grafiką wektorową. Z tym kursem poznasz podstawy obsługi programu, dowiesz się jak przygotowywać materiały do druku oraz opanujesz wszystkie najważniejsze narzędzia programu. Po ukończeniu szkolenie będziesz mógł samodzielnie tworzyć własne projekty.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Photoshop CS6 esencja
  Kurs Photoshop CS6 esencja
  Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki fotografii cyfrowej. Z kursem poznasz interfejs, dowiesz się jak pracować na warstwach i opanujesz techniki edycji zdjęć. Jeśli znasz już podstawy to kurs pozwoli Ci usystematyzować wiedzę.
  cena: 60,00 zł
  10,00 zł
  + 100
  help
 • Kurs Programowania w JAVA
  Kurs Programowania w JAVA
  Poznaj jeden z najpopularniejszych języków programowania. Po ukończeniu tego kursu programowanie obiektowe w Javie nie będzie sprawiało ci problemów. To doskonały wybór dla osób początkujących.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Prestashop - tworzenie i zarządzanie sklepem
  Kurs Prestashop - tworzenie i zarządzanie sklepem
  Chcesz założyć własny sklep internetowy? Nic prostszego! Prestashop to platforma e-commerce, dzięki której w łatwy sposób stworzysz własny sklep. Z tym kursem od podstaw pokażemy jak stworzyć sklep, jak nim zarządzać czy jak zmieniać wygląd. Wszystko na praktycznym przykładzie sklepu z odzieżą.
  cena:
  50,00 zł
  + 500
  help
 • Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony
  Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony
  Naucz się tworzyć w pełni responsywne strony internetowe z użyciem frameworku Bootstrap. Bootstrap ułatwi i przypieszy twoją pracę. Dodatkowo w kursie pokażemy jak od podstaw stworzyć gotowy projekt responsywnej witryny.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Photoshop dla fotografa
  Kurs Photoshop dla fotografa
  Photoshop to doskonałe narzędzie pracy dla fotografów. Z tym kursem poznasz wszystkie najważniejsze techniki edycji zdjęć od korekcji kolorów po bardziej zaawansowaną pracę w trybie Lab.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Photoshop CC - od podstaw
  Kurs Photoshop CC - od podstaw
  Poznaj obsługę programu Photoshop od A do Z. Z kursem opanujesz liczne narzędzia do edycji fotografii, a nawet plików wideo. Dzięki zdobytej wiedzy wykorzystasz program w wielu dziedzinach, niezależnie od tego czym się zajmujesz.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe
  Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe
  Z tym kursem nauczysz się jak zaprojektować materiały reklamowe: ulotki, wizytówki, plakaty. Poznasz praktyczne wskazówki i opanujesz ciekawe techniki pracy przy tworzeniu własnego logo. Dowiesz się też jak przygotować te materiały do druku, czyli m.in. jak ustawić marginesy i spady.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Linux dla każdego
  Kurs Linux dla każdego
  Poznaj niesamowity system operacyjny, używany przez wielu użytkowników na całym świecie. Z naszym kursem bez problemu przejdziesz przez proces instalacji Linuxa, poznasz jego ciekawe funkcjonalności i dowiesz się jak go spersonalizować i zoptymalizować.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Linux - zaawansowana administracja
  Kurs Linux - zaawansowana administracja
  Z tym kursem opanujesz zaawansowaną administrację systemem Linux. Krok po kroku dowiesz się jak skonfigurować i zarządzać serwerem oraz jak samodzielnie administrować urządzeniami sieciowymi.
  cena:
  80,00 zł
  + 800
  help
 • Kurs Linux - administracja serwerem
  Kurs Linux - administracja serwerem
  Ten kurs skierowany jest do osób, które znają już podstawy pracy z systemem Linux w trybie konsoli i chciałyby rozwinąć swoje umiejętności oraz poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania siecią i serwerem. Z kursem dowiesz m.in. jak przeprowadzić kompleksową konfigurację sytemu na potrzeby serwera, jak skonfigurować serwer poczty e-mail, czy też jak wykorzystywać VPN, czyli wirtualne sieci prywatne.
  cena:
  90,00 zł
  + 900
  help
 • Produktywne tworzenie stron z LESS & SASS
  Produktywne tworzenie stron z LESS & SASS
  Z tym kursem poznasz i zastosujesz w praktyce niesamowite techonologie czyli LESS i SASS. Dzięki temu dowiesz się jak możesz efektywniej tworzyć niesamowite strony internetowe oraz jak stosować przeróżne efekty i skrypty, które wzbogacą twoje projekty.
  cena:
  89,00 zł
  + 890
  help
 • Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji
  Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji
  Naucz się tworzyć niesamowite ilustracje w programie CorelDRAW. Z tym kursem dowiesz się jak stworzyć fotorealistyczne projekty (np. portret kobiety) albo zaawansowane ilustracje samochodu, a także interesujące kompozycje (kreatywne logo czy ciekawe graffiti).
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs C++ od zera do bohatera
  Kurs C++ od zera do bohatera
  Poznaj jeden z popularniejszych języków obiektowych i zacznij programować własne aplikacje. Ten kurs to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zdobyć solidne podstawy programowania w języku C++ i zacząć tworzyć własne programy.
  cena:
  119,00 zł
  + 1190
  help
 • Kurs CorelDRAW - wizualizacja produktów
  Kurs CorelDRAW - wizualizacja produktów
  Z tym kursem dowiesz się jak w praktyce wykorzystać program CorelDRAW do tworzenia realistycznych wizualizacji produktów. Jeżeli chcesz nauczyć się projektowania opakowań, tworzenia projektów do druku i prezentowania gotowych produktów to kurs właśnie dla ciebie!
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • AdWords - Jak skutecznie reklamować się w sieci
  AdWords - Jak skutecznie reklamować się w sieci
  Poznaj niesamowite możliwości narzędzia Google AdWords i zacznij rekamować się w sieci. Ten kurs krok po kroku przeprowadzi cię przez proces zakładania konto w Google AdWords, tworzenia pierwszej kampanii i analizowania jej rezultatów. Zwiększ swoją sprzedaż dzięki reklamom internetowym!
  cena:
  119,00 zł
  + 1190
  help
 • Kurs Outlook - efektywna praca
  Kurs Outlook - efektywna praca
  Z tym kursem opanujesz od podstaw obsługę programu Outlook 2013. Ten popularny klient pocztowy ma wiele funkcji, które pomogą ci zwiększyć efektywność i poprawić organizację swojej pracy.
  cena:
  40,00 zł
  + 400
  help
 • Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Android to obecnie najpopularniejsza platforma mobilna dla smartphonów i tabletów. Z tym kursem od podstaw zaprojektujesz własną aplikację mobilną. Dodatkowo nauczysz się tworzysz własne widgety oraz publikować swoje aplikacje w sklepie Google Play.
  cena: 59,00 zł
  39,00 zł
  + 390
  help
 • Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Joomla to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Z tym kursem poznasz jego obsługę i szybko stworzysz pierwszą stronę. Nauczysz się dodawać moduły, komponenty, instalować szablony, zarządzać użytkownikami i wiele więcej.
  cena: 60,00 zł
  10,00 zł
  + 100
  help
 • Kurs Arduino - od podstaw
  Kurs Arduino - od podstaw
  Odkryj niezwykły świat mechaniki i elektroniki. Zdobądź wiedzę która pozwoli ci tworzyć niesamowite projekty robotów zaczynając od zupełnych podstaw. Po ukończeniu tego szkolenia będziesz mógł samodzielnie tworzyć roboty, mechanizmy sterujące i wiele więcej.
  cena:
  129,00 zł
  + 1290
  help
 • Szkoła programowania w języku C
  Szkoła programowania w języku C
  Jeśli chcesz poznać język, który pozwoli ci na zrozumienie zasad programowania, a jednocześnie da solidne podstawy w pracy z dowolnym innym językiem to ten kurs będzie idealnym rozwiązaniem. Poza praktycznymi przykładami naszego trenera, również sam wykonasz kilka programów, dzięki czemu przekonasz się, że programowanie też może być frajdą.
  cena:
  90,00 zł
  + 900
  help
 • Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Z tym kursem opanujesz tworzenie witryn na podstawie projektu wykonanego w programie Photoshop. Dowiesz się jak pociąć plik .PSD, jak osadzić go w kodzie HTML5 i jak ostylować stronę za pomocą CSS3.
  cena: 69,00 zł
  39,00 zł
  + 390
  help
 • Kurs AdWords - zaawansowane techniki reklamy
  Kurs AdWords - zaawansowane techniki reklamy
  Opanuj zaawansowane techniki reklamy w Google AdWords. Z tym kursem dowiesz się jak wykorzystac potencjał sieci reklamowej, poznasz zaawansowane formy remarketingu, dowiesz się jak przygotować reklamę wideo, a także jak dodać rozszerzenia do swoich reklam.
  cena:
  119,00 zł
  + 1190
  help

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.