Kursy - szkolenia wideo

 • Kurs Photoshop CS6 esencja
  Kurs Photoshop CS6 esencja
  Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki fotografii cyfrowej. Z kursem poznasz interfejs, dowiesz się jak pracować na warstwach i opanujesz techniki edycji zdjęć. Jeśli znasz już podstawy to kurs pozwoli Ci usystematyzować wiedzę.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Programowania w JAVA
  Kurs Programowania w JAVA
  Poznaj jeden z najpopularniejszych języków programowania. Po ukończeniu tego kursu programowanie obiektowe w Javie nie będzie sprawiało ci problemów. To doskonały wybór dla osób początkujących.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Photoshop dla fotografa
  Kurs Photoshop dla fotografa
  Photoshop to doskonałe narzędzie pracy dla fotografów. Z tym kursem poznasz wszystkie najważniejsze techniki edycji zdjęć od korekcji kolorów po bardziej zaawansowaną pracę w trybie Lab.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Photoshop CC - od podstaw
  Kurs Photoshop CC - od podstaw
  Poznaj obsługę programu Photoshop od A do Z. Z kursem opanujesz liczne narzędzia do edycji fotografii, a nawet plików wideo. Dzięki zdobytej wiedzy wykorzystasz program w wielu dziedzinach, niezależnie od tego czym się zajmujesz.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Camera RAW dla fotografa
  Kurs Camera RAW dla fotografa
  Z tym kursem poznasz wszystkie techniki pracy w module Camera Raw. Dowiedz się jak w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu fotograficznego i zobacz jak łatwa może być praca z plikami typu RAW.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony
  Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony
  Naucz się tworzyć w pełni responsywne strony internetowe z użyciem frameworku Bootstrap. Bootstrap ułatwi i przypieszy twoją pracę. Dodatkowo w kursie pokażemy jak od podstaw stworzyć gotowy projekt responsywnej witryny.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Joomla to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Z tym kursem poznasz jego obsługę i szybko stworzysz pierwszą stronę. Nauczysz się dodawać moduły, komponenty, instalować szablony, zarządzać użytkownikami i wiele więcej.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Android to obecnie najpopularniejsza platforma mobilna dla smartphonów i tabletów. Z tym kursem od podstaw zaprojektujesz własną aplikację mobilną. Dodatkowo nauczysz się tworzysz własne widgety oraz publikować swoje aplikacje w sklepie Google Play.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Z tym kursem opanujesz tworzenie witryn na podstawie projektu wykonanego w programie Photoshop. Dowiesz się jak pociąć plik .PSD, jak osadzić go w kodzie HTML5 i jak ostylować stronę za pomocą CSS3.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów
  Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów
  Dowiedz się jak stworzyć własny szablon i zaimplementować go do systemu Joomla. Kurs przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy budowania szablonu, od projektu w HTML5 przez instalację i zaawansowaną edycję strony.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Photoshop projektowanie stron
  Kurs Photoshop projektowanie stron
  Chcesz nauczyć się projektowania nowoczesnych layoutów? Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce nauczyć się praktycznych technik projektowania stron internetowych w programie Photoshop. Opanujesz projektowanie stopki, nagłówków, logo itp.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Pozycjonowanie i optymalizacja stron
  Pozycjonowanie i optymalizacja stron
  Jeżeli chcesz samodzielnie pozycjonować swoje strony internetowe to kurs właśnie dla ciebie! Z tym kursem poznasz skuteczne i sprawdzone metody pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Co ważne kurs omawia etyczne metody pozycjonowania, zgodne z wytycznymi firmy Google.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Kurs Programowania w C++
  Kurs Programowania w C++
  Z tym kursem nauczysz się od podstaw programowania w języku C++. Poznasz wszystkie najistotniejsze zagadnienia od definiowania zmiennych do wskaźników i programowania obiektowego. Aż 9 h praktycznej wiedzy pomoże ci zrozumieć programowanie.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Arduino - od podstaw
  Kurs Arduino - od podstaw
  Odkryj niezwykły świat mechaniki i elektroniki. Zdobądź wiedzę która pozwoli ci tworzyć niesamowite projekty robotów zaczynając od zupełnych podstaw. Po ukończeniu tego szkolenia będziesz mógł samodzielnie tworzyć roboty, mechanizmy sterujące i wiele więcej.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Budowa stron w HTML5
  Kurs Budowa stron w HTML5
  Nasz kurs jest doskonałym wprowadzeniem do języka HTML5. Jeżeli chcesz od podstaw nauczyć się tworzyć strony internetowe to kurs dla Ciebie! Projektowanie stron internetowych nie będzie miało przed Tobą tajemnic po tym kursie.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Kurs Programowania w PHP5
  Kurs Programowania w PHP5
  Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw tworzenia witryn opartych na PHP. Nauka języka PHP jest logicznym wyborem dla każdego web-developera, który dotychczas zajmował się tworzeniem statycznych stron HTML.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Programowania w JavaScript
  Kurs Programowania w JavaScript
  Chcesz tworzyć strony, które potrafią komunikować się z użytkownikiem i reagować na zdarzenia przez niego wywołane? To szkolenie pozwoli ci zdobyć solidną wiedzę na temat podstaw programowania w JavaScript. Poznasz wszystkie istotne elementy składowe języka.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Photoshop - 3D i animacja
  Kurs Photoshop - 3D i animacja
  Poznaj niesamowite możliwości projektowania grafiki 3D w programie Photoshop. Z tym kursem dowiesz się jak stworzyć i połączyć modele 3D z grafiką 2D, jak wykonać animacje poklatkową czy jak przygotować wizualizacje produktu.
  cena:
  70,00 zł
  + 700
  help
 • Kurs CorelDRAW - kompendium wiedzy
  Kurs CorelDRAW - kompendium wiedzy
  CorelDRAW to bardzo popularny program do pracy z grafiką wektorową. Z tym kursem poznasz podstawy obsługi programu, dowiesz się jak przygotowywać materiały do druku oraz opanujesz wszystkie najważniejsze narzędzia programu. Po ukończeniu szkolenie będziesz mógł samodzielnie tworzyć własne projekty.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs efektowne strony z CSS3
  Kurs efektowne strony z CSS3
  Kurs przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z Kaskadowymi Arkuszami Stylów czyli CSS. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci swobodnie definiować style i dodawać ciekawe efekty wizualne na stronach internetowych.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Photoshop dla web designera
  Kurs Photoshop dla web designera
  Zobacz jak proste może być projektowanie nowoczesnych layoutów przy użyciu Photoshopa! Jeżeli znasz już podstawy programu możesz śmiało zabrać się do pracy! Z tym kursem, poznasz szereg uniwersalnych technik używanych na co dzień przez najlepszych web designerów.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Programowania w C#
  Kurs Programowania w C#
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących osób, które chcą nauczyć się programowania w języku C#. To doskonały wybór dla każdego programisty, który zamierza tworzyć aplikacje z użyciem bardzo popularnej platformy .NET i nie tylko.
  cena:
  55,00 zł
  + 550
  help
 • Kurs Programowania w jQuery
  Kurs Programowania w jQuery
  Z tym kursem w jeden wieczór poznasz najważniejsze elementy składowe języka. Opanujesz przydatne techniki powszechnie stosowane w internetowych aplikacjach. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie rozpocząć pracę nad własnymi projektami.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy
  Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy
  Zobacz jak tworzyć niesamowite efekty w programie Photoshop. Szybko opanujesz liczne techniki: od pracy z kolorem, przez światła i cienie, HDR, rozmycia i pracę z warstwami po najróżniejsze efekty i stylizacje.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs WordPress - tworzenie motywów
  Kurs WordPress - tworzenie motywów
  Kurs to ponad 5 godzin praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci tworzyć dowolne szablony. Poznasz etapy projektowania strony frontowej i podstron, dowiesz się jak stworzyć menu w panelu admina oraz jak budować responsywne szablony przy użyciu Bootstrap.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.