Kursy - szkolenia wideo

 • Kurs Photoshop CS6 esencja
  Kurs Photoshop CS6 esencja
  Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki fotografii cyfrowej. Z kursem poznasz interfejs, dowiesz się jak pracować na warstwach i opanujesz techniki edycji zdjęć. Jeśli znasz już podstawy to kurs pozwoli Ci usystematyzować wiedzę.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Programowania w JAVA
  Kurs Programowania w JAVA
  Poznaj jeden z najpopularniejszych języków programowania. Po ukończeniu tego kursu programowanie obiektowe w Javie nie będzie sprawiało ci problemów. To doskonały wybór dla osób początkujących.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5
  Joomla to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Z tym kursem poznasz jego obsługę i szybko stworzysz pierwszą stronę. Nauczysz się dodawać moduły, komponenty, instalować szablony, zarządzać użytkownikami i wiele więcej.
  cena:
  60,00 zł
  + 600
  help
 • Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów
  Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów
  Dowiedz się jak stworzyć własny szablon i zaimplementować go do systemu Joomla. Kurs przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy budowania szablonu, od projektu w HTML5 przez instalację i zaawansowaną edycję strony.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS
  Z tym kursem opanujesz tworzenie witryn na podstawie projektu wykonanego w programie Photoshop. Dowiesz się jak pociąć plik .PSD, jak osadzić go w kodzie HTML5 i jak ostylować stronę za pomocą CSS3.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Kurs Android - tworzenie aplikacji
  Android to obecnie najpopularniejsza platforma mobilna dla smartphonów i tabletów. Z tym kursem od podstaw zaprojektujesz własną aplikację mobilną. Dodatkowo nauczysz się tworzysz własne widgety oraz publikować swoje aplikacje w sklepie Google Play.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Kurs Photoshop projektowanie stron
  Kurs Photoshop projektowanie stron
  Chcesz nauczyć się projektowania nowoczesnych layoutów? Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce nauczyć się praktycznych technik projektowania stron internetowych w programie Photoshop. Opanujesz projektowanie stopki, nagłówków, logo itp.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Pozycjonowanie i optymalizacja stron
  Pozycjonowanie i optymalizacja stron
  Jeżeli chcesz samodzielnie pozycjonować swoje strony internetowe to kurs właśnie dla ciebie! Z tym kursem poznasz skuteczne i sprawdzone metody pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Co ważne kurs omawia etyczne metody pozycjonowania, zgodne z wytycznymi firmy Google.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Kurs Programowania w C++
  Kurs Programowania w C++
  Z tym kursem nauczysz się od podstaw programowania w języku C++. Poznasz wszystkie najistotniejsze zagadnienia od definiowania zmiennych do wskaźników i programowania obiektowego. Aż 9 h praktycznej wiedzy pomoże ci zrozumieć programowanie.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Budowa stron w HTML5
  Kurs Budowa stron w HTML5
  Nasz kurs jest doskonałym wprowadzeniem do języka HTML5. Jeżeli chcesz od podstaw nauczyć się tworzyć strony internetowe to kurs dla Ciebie! Projektowanie stron internetowych nie będzie miało przed Tobą tajemnic po tym kursie.
  cena:
  59,00 zł
  + 590
  help
 • Kurs Programowania w PHP5
  Kurs Programowania w PHP5
  Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw tworzenia witryn opartych na PHP. Nauka języka PHP jest logicznym wyborem dla każdego web-developera, który dotychczas zajmował się tworzeniem statycznych stron HTML.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs efektowne strony z CSS3
  Kurs efektowne strony z CSS3
  Kurs przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z Kaskadowymi Arkuszami Stylów czyli CSS. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci swobodnie definiować style i dodawać ciekawe efekty wizualne na stronach internetowych.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Adobe Photoshop CS5 - esencja
  Kurs Adobe Photoshop CS5 - esencja
  Nasz kurs wideo Adobe Photoshop CS5 – Esencja, pozwoli Ci poznać wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tworzeniem i obróbką grafiki w tym wspaniałym programie. Przekonasz się dlaczego jest on tak popularny wśród milionów użytkowników na całym świecie na całym świecie.
  cena:
  45,00 zł
  + 450
  help
 • Kurs Programowania w jQuery
  Kurs Programowania w jQuery
  Z tym kursem w jeden wieczór poznasz najważniejsze elementy składowe języka. Opanujesz przydatne techniki powszechnie stosowane w internetowych aplikacjach. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie rozpocząć pracę nad własnymi projektami.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Pinnacle - zaawansowany
  Kurs Pinnacle - zaawansowany
  Jeśli znasz juz obsługę programu i chcesz poznać ciekawe techniki pracy to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zobaczysz m.in. jak korygować obraz, dodawać narracje, usprawnić pracę z osią czasu, nauczysz się edytować materiał 3D czy tworzyć własne menu.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy
  Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy
  Zobacz jak tworzyć niesamowite efekty w programie Photoshop. Szybko opanujesz liczne techniki: od pracy z kolorem, przez światła i cienie, HDR, rozmycia i pracę z warstwami po najróżniejsze efekty i stylizacje.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Joomla! zaawansowany
  Kurs Joomla! zaawansowany
  Poznaj zaawansowane możliwości systemu Joomla. Nasz kurs omawia ponad 45 różnych dodatków do systemu Joomla. Poruszamy w nim zagadnienia z wielu różnych dziedzin.
  cena:
  38,00 zł
  + 380
  help
 • Kurs Programowania w JavaScript
  Kurs Programowania w JavaScript
  Chcesz tworzyć strony, które potrafią komunikować się z użytkownikiem i reagować na zdarzenia przez niego wywołane? To szkolenie pozwoli ci zdobyć solidną wiedzę na temat podstaw programowania w JavaScript. Poznasz wszystkie istotne elementy składowe języka.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy
  Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy
  VirtueMart2 to najczęściej wykorzystywany komponent Joomla do tworzenia sklepów internetowych. Z tym kursem dowiesz się jak poprawnie go zainstalować, poznasz proces konfiguracji i późniejszego zarządzania gotowym sklepem.
  cena:
  65,00 zł
  + 650
  help
 • Kurs Programowania w C#
  Kurs Programowania w C#
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących osób, które chcą nauczyć się programowania w języku C#. To doskonały wybór dla każdego programisty, który zamierza tworzyć aplikacje z użyciem bardzo popularnej platformy .NET i nie tylko.
  cena:
  55,00 zł
  + 550
  help
 • Kurs Adobe Photoshop - zaawansowany
  Kurs Adobe Photoshop - zaawansowany
  Z tym kursem dobędziesz obszerną wiedzę, która daleko wykracza poza standardowe funkcje i możliwości Photoshopa. Specjalistyczne umiejętności nabyte z kursem sprawią, że staniesz się prawdziwym ekspertem. Będziesz w stanie rozwiązać problemy, z którymi nie radzi sobie wiele osób wykorzystujących program do codziennej pracy.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Responsive Web Design & Bootstrap
  Responsive Web Design & Bootstrap
  Jeśli chcesz tworzyć nowoczesne witryny dostosowane do wszelkiego rodzaju przeglądarek mobilnych i stacjonarnych to ten kurs jest doskonałym wyborem. Z tym kursem poznasz najważniejsze zasady tworzenia stron na ekrany o różnych rozmiarach.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Bazy Danych MySQL
  Kurs Bazy Danych MySQL
  Chcesz tworzyć internetowe aplikacje, które zbierają, przetwarzają i wyświetlają dowolne informacje? Poznaj MySQL! Z tym kursem zdobędziesz obszerną wiedzę, która z zupełności wystarcza do tworzenia aplikacji internetowych przetwarzających wszelkiego rodzaju dane.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help
 • Kurs WordPress - tworzenie motywów
  Kurs WordPress - tworzenie motywów
  Kurs to ponad 5 godzin praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci tworzyć dowolne szablony. Poznasz etapy projektowania strony frontowej i podstron, dowiesz się jak stworzyć menu w panelu admina oraz jak budować responsywne szablony przy użyciu Bootstrap.
  cena:
  69,00 zł
  + 690
  help
 • Kurs Excel programowanie w VBA
  Kurs Excel programowanie w VBA
  Ten kurs to doskonałe wprowadzenie do VBA w programie Excel. Opanujesz wszystkie kluczowe koncepcje języka i nauczysz się pisać makra ułatwiające codzienną pracę. Poznasz wiele praktycznych przykładów użycia Visual Basic w typowym skoroszycie Excela.
  cena:
  49,00 zł
  + 490
  help

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.